@anonim1133: no jak we Wrocławiu bywasz to kup! Jest na mrożonkach. Na pewno trzeba wcześniej wolno rozmrażać w lodówce przez kilkanaście godzin, potem potrzymać w temperaturze pokojowej. A co do dalszego przepisu to nie mam pojęcia, jak kupię to będę szukać :)
  • Odpowiedz
Jako, że mam dziś za dużo czasu, to oprócz tarty zrobiłam jeszcze łososia marynowanego w paście ziołowej na szpinaku z fetą. Polecam, jest naprawdę pycha :)

http://i.imgur.com/FI9kX.jpg

Pastę ziołową robimy z 3 łyżek siekanej pietruszki, 3 łyżek siekanej kolendry, posiekanej małej papryczki chili, poł łyżeczki suszonego oregano, posiekanego ząbka czosnku i małej cebuli, plus pieprz i sól. Wszystko blendujemy i smarujemy kawałki łososia, zostawiamy go na jak najdłużej w lodówce. U mnie
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Logan00: właśnie ja też ostatnio kupiłam w biedrze i wcale nie było tanio. Ale za to mają teraz dorady w dobrej cenie:)

A w makro w ogóle dobrze kupować ryby, bo mają świeże i dość tanio.
  • Odpowiedz
@kaef: z rybą świetny pomysł. Z przepiórką na pewno też, ale jeszcze nigdy przepiórki nie robiłam. Jak zrobię, to podam ją z takim sosem :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Owocozerca: Placki wyszły całkiem w porządku. Miałam tylko pełnoziarnistą mąkę, a zdecydowanie byłą by lepsza zwykła, także z taką też spróbuję następnym razem :) Albo z kukurydzianą.
  • Odpowiedz
A dzisiaj na obiad placki ziemniaczane i śledzik z jabłkiem i cebulą. A po obiedzie białe grzane wino- jak ktoś nie próbował, polecam. Jak byłam w ostatnim sezonie w Tatrzańskiej Łomnicy, skosztowałam w którymś z barów i od tej pory robię często :) A wystarczy cukier, pomarańcza, cytryna, trochę imbiru i laska cynamonu. Pycha!

#gotujzwykopem #gzw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzarQQ: też fajnie! Lubię taką wersję :) tylko zawsze robię tak, że nie polewam palcków gulaszem, tylko daję go obok, bo inaczej plaki wciąkają gulaszem i już nie są takie chrupiące.
  • Odpowiedz
Mam filety rybne, kapustę kiszoną i marchewkę.

jak usmażyć te filety i jak zrobić surówkę z tej kapusty ?

(z ziemniakami sobie poradzę;p)

#gzw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach