Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
- 3
Jako, że mam dziś za dużo czasu, to oprócz tarty zrobiłam jeszcze łososia marynowanego w paście ziołowej na szpinaku z fetą. Polecam, jest naprawdę pycha :)
http://i.imgur.com/FI9kX.jpg
Pastę ziołową robimy z 3 łyżek siekanej pietruszki, 3 łyżek siekanej kolendry, posiekanej małej papryczki chili, poł łyżeczki suszonego oregano, posiekanego ząbka czosnku i małej cebuli, plus pieprz i sól. Wszystko blendujemy i smarujemy kawałki łososia, zostawiamy go na jak najdłużej w lodówce. U mnie
http://i.imgur.com/FI9kX.jpg
Pastę ziołową robimy z 3 łyżek siekanej pietruszki, 3 łyżek siekanej kolendry, posiekanej małej papryczki chili, poł łyżeczki suszonego oregano, posiekanego ząbka czosnku i małej cebuli, plus pieprz i sól. Wszystko blendujemy i smarujemy kawałki łososia, zostawiamy go na jak najdłużej w lodówce. U mnie
- 5
I tarta gotowa!
http://i.imgur.com/aC4K7.jpg
Boki mi się trochę zjarały, ale nie będzie przeszkadzać ;) pachnie tak świetnie, że chyba nie doczekam do deseru i chapnę kawałek na ciepło w ramach przystawki ;)
#gotujzwykopem #gzw
http://i.imgur.com/aC4K7.jpg
Boki mi się trochę zjarały, ale nie będzie przeszkadzać ;) pachnie tak świetnie, że chyba nie doczekam do deseru i chapnę kawałek na ciepło w ramach przystawki ;)
#gotujzwykopem #gzw
- 1
@JesterRaiin: właśnie dlatego nie wołałam na nowym wątku, żeby nikt nie wiedział!
Dodałam na szklankę jogurtu dwie papryczki chili - jest wypał :)
Dodałam na szklankę jogurtu dwie papryczki chili - jest wypał :)
@gugas:
Z tak otrzymaną wiedzą zawojujesz świat. pomyśl tylko, dziś oliwki, jutro... ah, boję się nawet o tym wspominać. Możliwości są ograniczone jedynie wyobraźnią. ;]
Z tak otrzymaną wiedzą zawojujesz świat. pomyśl tylko, dziś oliwki, jutro... ah, boję się nawet o tym wspominać. Możliwości są ograniczone jedynie wyobraźnią. ;]
- 3
- 2
Jak zrobić ciasteczka w nietypowy sposób?
http://www.wykop.pl/ramka/1281475/jak-zrobic-ciasteczka-w-nietypowy-sposob/
#gzw #gotujzwykopem #mikroreklama #niemoje
http://www.wykop.pl/ramka/1281475/jak-zrobic-ciasteczka-w-nietypowy-sposob/
#gzw #gotujzwykopem #mikroreklama #niemoje
258
Gotuj z Wykopem: hermelin nakladany

Pomysł na hermelina przyjechał z wycieczki do Czech. Jest to marynowany w oleju ser pleśniowy typu camembert z dodatkiem ostrej papryki i przypraw.
z- 87
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
236
GzW- cudak

Czyli ciasto znane też pod nazwą "miodownik", jednak u mnie od zawsze funkcjonuje jako "cudak". Delikatne placki z lekkim miodowym aromatem przełożone kremem na bazie grysiku.
z- 90
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Robię swoje gotuj z wykopem :D jak ktoś nie widział to polecam :P #gzw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dziś na obiad wegańskie burrito- http://puszka.pl/przepis/7005-soczyste_burrito.html . A Wy, co gotujecie? #gzw #obiad
- 1
@Owocozerca: właśnie zaraz się biorę., także zdam relację :) ciekawa jestem najbardziej tego placka, bo nigdy nie robiłam.
- 1
@Owocozerca: Placki wyszły całkiem w porządku. Miałam tylko pełnoziarnistą mąkę, a zdecydowanie byłą by lepsza zwykła, także z taką też spróbuję następnym razem :) Albo z kukurydzianą.
Jednak robię naleśniki z serem i pieczarkami :D #gzw
@Oskarek89: tylko nie ten nieśmieszny pajac :/ -
- 2
już usunąłem go :D
Zrobilem ryż z jabłkami i cynamonem, tzn za 10 minut skonczy sie piec, ale nie wiem czy to sie je na zimno czy na ciepło?
#gzw #gotujzwykopem #wstydihanba
#gzw #gotujzwykopem #wstydihanba
- 2
@tell_me_more: u mnie tak. To samo z kaszą gryczaną :)
- 2
@AlfPaczino: 12% spokojnie wystarczy. Super będzie też jogurt naturalny.
- 2
Babka ziemniaczana w piekarniku, ciasto na drożdżówki zagniecione ;) #gzw
- 0
@kasiknocheinmal: drożdzowy z śliwkami czy z czym tam lubisz, zawsze jak zostaje można zamrozić i po rozmrozeniu jest nadal spoko :)
@Logan00: Jak zostaje? Nie zdarzyło mi się, żeby ciasto w domu zostało :D Max. 2 dni i nie ma ;) Ze śliwkami mam ostatnio cały czas, coś innego wymyślę :)
- 2
@kragg5: na teraz czy może być jutro? bo teraz nie chce mi się szukać zeszytu, ale na jutro zerknę, jeśli to nie jest pilne
- 0
@kasiknocheinmal: spoko spoko, nic pilnego, dzieki :)
- 6
A dzisiaj na obiad placki ziemniaczane i śledzik z jabłkiem i cebulą. A po obiedzie białe grzane wino- jak ktoś nie próbował, polecam. Jak byłam w ostatnim sezonie w Tatrzańskiej Łomnicy, skosztowałam w którymś z barów i od tej pory robię często :) A wystarczy cukier, pomarańcza, cytryna, trochę imbiru i laska cynamonu. Pycha!
#gotujzwykopem #gzw
#gotujzwykopem #gzw
Mam filety rybne, kapustę kiszoną i marchewkę.
jak usmażyć te filety i jak zrobić surówkę z tej kapusty ?
(z ziemniakami sobie poradzę;p)
#gzw
jak usmażyć te filety i jak zrobić surówkę z tej kapusty ?
(z ziemniakami sobie poradzę;p)
#gzw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora














https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/420916_10151165961943559_1785743195_n.jpg
#sushi #gzw