Gotowal tutaj ktos moze zupe pho? Wlasnie to robie i w sumie to dochodze do wniosku ze latwiej pojsc do knajpy :D btw kosci smierdzialy na poczatku tak ze myslalem ze sie zrzygam.

#gzw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MekaS: @ThisIsMyDog: na 1 taki placek daje jakieś 15g świeżych drożdży, szklankę mąki (200g), wody ciepłej tak na oko (może ze 100ml), pół łyżeczki soli i cukru, ze 2 łyżki oliwy. Z drożdży, odrobiny mąki, troszkę wody i cukru robię rozczyn, odstawiam na jakieś 10 min. Jak się spienią, to wsypuję resztę składników i do robota. Jak już ciasto jest IDEALNIE elastyczne, to odstawiam na jakąś godzinkę.

No
  • Odpowiedz
@SynGromu: Co Ty Mi człowieku za głupoty gadasz. A skąd Ja mogę wiedzieć że Ona ma te pytanie co tydzień? Ja mam swoje życie poza wykopem - nie tak jak Ty.

Fakt ta rozmowa jest publiczna a to że się wpie*** świadczy jakim cebulakiem jesteś :) Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
Mireczki, mam cordon bleu ktore nalezalo smazyc na patelni przez 16 min, ale nie mam oleju, wiec wrzucilem do piekarnika gora dol 200*C. ile czasu powinno sie piec, i czy to w ogole bedzie jadalne? #jedzienie #gzw #studbazaproblems
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erwit: Moim zdaniem 200 to trochę za dużo, jadalne pewnie będzie, ale panierka ma to do siebie, że lubi olej, a w szczególności chłonąć. Tak na moje, to możesz już wyjmować...:)
  • Odpowiedz
@Swallow25: Łoś! Filet z łosia. Jak kiedyś z koleżanką poprosiłyśmy o łosia w Ikei to panu kucharzowi tak się spodobało że ludziom za nami zaproponował "łosia" : D
  • Odpowiedz
Mame mówi "zrób siostrze obiad bo jutro wyjeżdża i będzie miała mało czasu żeby zjeść". I teraz myślę co o-----ć xD Kupić jakąś kałamarnice? Ślimaki? xD

#gzw #inba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robię swój pierwszy w życiu sos boloński nie z torebki :)


Składniki:

Mięso mielone wieprzowe (niestety sam nie mieliłem, ani sam nie zabiłem świniaka)
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@franaa: szczerze? raz zrobiłam prawilnie i uznałam że różnice w smaku nie są warte ilości pracy i czasu jakie musze poświęcić. Więc robię po swojemu, z wieprzowiną i przy tym zostaje :)
  • Odpowiedz
  • 2
Tak. To jest ten dzień. Zrobię sobie #vifon. Ostra curry + krabowa ostra. :3

#gzw tak trochę.... xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach