Mirki, ma ktoś telefon w sieci #a2mobile? Jak tam w praktyce wygląda sprawa z zasięgiem? Lepiej niż w Play? Szczególnie z telefonem #xiaomi, który nie obsługuje pasma B20. W teorii to wiem, że zasięg na nadajnikach Aero i Plusa, ale mityczny zasięg 4 sieci w Play już mi dał do zrozumienia, że teoria a praktyka to co innego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@badziebadla: Aero Mobile = Plus, ogólnie OK...
Jednakże nie długo okaże się że Plus lepsze, Plus wycofał się z aukcji na pasmo 800mhz.... postanowił zrobić refarming 2G GSM 900mhz...do LTE.
Niemalże każde Xiaomi obsługuje LTE900.
  • Odpowiedz
ten #virginmobile to są jakieś jaja - zablokowane połączenia wychodzące niewiadomo z jakiego powodu (aktywne konto), do COK nie da się dodzwonić (40 min czekałem 2x na połączenie xD), na maile nie odpisują od kilkunastu godzin, a na fejsie odpisali, że na fejsie to nie pomogą i mam dzwonić do COK albo pisać maile xD

#podsiec #gsm #zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bjorn_Skurvensen no chyba nie. Jak ktoś dzwoni sporadycznie to w sam raz. Już 2 lata jestem w virgin i co tej pory tylko kilka razy narzekalem na zasięg bo play, ale wtedy zmieniam na sztywno zasięg z t-mobile i jest ok.
  • Odpowiedz
#samsung #gsm
Dostałem mailem newsletter z informacją, że jak kupię Galaxy S8 to odkupią ode mnie stary telefon nawet za 2650 zł. Z ciekawości (bo mam już S8) wypełniłem formularz, żeby wycenić starego S7 i aż mnie dupka zapiekła jak korzystnie mogłem go pogonić. A ja głupi sprzedałem go za marne 1900 zł :/
Zaznaczyłem stan idealny i simlocka z Orange.
http://samsung.kupimyto.pl/samsungpl.php/sprzedaj/Telefony/14165/Samsung/SamsungGalaxy%2BS7%2B%2528G930F%2529.html
resuf - #samsung #gsm 
Dostałem mailem newsletter z informacją, że jak kupię Galaxy ...

źródło: comment_YQRluOUPjSUrZwzP3QXUL3f79DvtZWQ8.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Która sieć ma najlepszy zasięg, szczególnie na wsi?
Przekonałem się będąc u ojca na prowincji, żejego plus lepiej ogarnia internet niż mój orange. Play siostry z kolei prawie wcale tam nie chodził.Odchodzę z #orange i szukam najlepszej opcji.
#pytanie #gsm
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gsm #telekomunikacja #siecikomorkowe #pytanie #telefony #plya #orange #plus #tmobile

Mirki, używam telefonu na kartę, ogólnie to mało dzwonię, mało smsuję, ale lubię posiedzieć na necie... Policzyłem że średnio miesięcznie wydałem przez ostatnie 7 lat ok 20 złotych. Obecnie używam plusa na kartę.

Czy jest jakaś lepsza oferta (mogę nawet zmienić sieć) gdzie płaciłbym te
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@balrog84: Jeżeli posiadasz już numer na kartę w Plusie, wystarczy, że wpiszesz kod: *147*23#. Dzięki temu przejdziesz do Nowego Plusha (koszt: 5 zł). Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł wykupić pakiet za 25 zł/30 dni (kod: *136*11*07#). Pamiętaj, że wszystkie pakiety, które obecnie posiadasz, przepadną.

Wykupiony pakiet w Nowym Plushu odnowi się automatycznie po 30 dniach, gdy będziesz posiadał na swoim koncie wystarczającą ilość środków :)
  • Odpowiedz
Pomóżcie mireczki - szukam telefonu który :
- Będzie prosty w obsłudze pod względem interfejsu (czyli raczej jakiś symbian, albo custom android jeśli takowe są)
- Ma względnie zdatny do użycia aparat (bez jakiś symbolicznych 0,000005Mpix robiących zdjęcia 320x240 xD)
- Posiada duży ekran
- Posiada duże klawisze numeryczne
- Jest telefonem z klapką
Niewierny_Mops - Pomóżcie mireczki - szukam telefonu który :
- Będzie prosty w obsłu...

źródło: comment_Dsih8ehsngOBekweQXoBGwQsM72IhaJW.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Reevhar niestety, ale udało mi się powoli nauczyć tę osobę używania starego iPhone-a, chwaliła sobie i dawała radę, a teraz przeskakuje na iPhone-a 6 i powoli i cierpliwie też da radę. Porzuciłem szukanie andka z klapką wygodnego
  • Odpowiedz
Szukam jakiegoś modemu LTE na ethernet, ma służyć jako połączenie failover dla mojego routera. Niestety o ile modemow LTE z wifi jest pełno o tyle z ethernetem nie mogę nic znaleźć a jak już to bardzo drogie.

#siecikomputerowe #lte #gsm
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

modem podpinasz do routera a router z pfsense skretka


@Gooma: chwila, pfsense to bedzie wlasnie router. Wzglednie mam jeszcze gdzies starego Cisco 2851 ktory moglbym uzyc jako router i wtedy pfsense bylby tylko firewallem, ale raz ze nie jestem pewien czy Cisco potrafilby porozumiec sie z modemem na usb, a dwa ze troche szkoda zasobow miec serwer z dwoma Xeonami i pfsensem tylko do blokowania ruchu.
  • Odpowiedz
Mireczki, nadeszła ta chwila, gdy stary telefon musi odejść na emerytuję. Do tej pory używałem Moto G, z którego jestem w dalszym ciągu zadowolony. Oczekiwania co do nowego:
-wymienna bateria, nie musi być "oficjalnie" wymienna, wystarczy, że da się to zrobić
-kompas (magnetometr), potrzebny do chodzenia po lasach
-cena 600-900 zł
Co do magnetometru się jeszcze zastanawiam, bo wolałbym go mieć, ale widzę, że sporo telefonów go nie ma, stąd też prośba
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w tej ofercie od T-Mobile:
http://www.gwarancja.t-mobile.pl/

1. W cenie tych 25 zł mam też nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne?
2. Rozmowy wychodzące ode mnie z Polski do innego kraju Unii, np. Niemiec traktowane są jako Roaming, czy połączenie międzynarodowe, za które będę musiał osobno płacić. Jeśli to drugie, to ile wynosi stawka za minutę?
3. Jaka jest obecnie najkorzystniejsza oferta na kartę? W Virgin znalazłem coś takiego jak "Abonament dla grupy"
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jaki telefon warto wybrać NOWY do 1300 PLN? Tylko z polskiego sklepu. Redmi Note 4 jest ok, ale aparat lekko kuleje, oczekiwałbym lepszej jakości fot. Z kolei Honor 8 to prawie ideał, ale za drogi. Zainteresowały mnie jeszcze Huawei Nova, P10 Lite. Polecacie coś? #telefony #xiaomi #huawei #cokupic #zakupy #gsm #android
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach