Mirasy szybkie pytanie co do przenośnego routera LTE - Alcatel Link Zone 4G czy D-Link DWR-932 ? Co polecacie z tych dwóch? #lte #gsm #internet #router
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
sprzedafcaMakaronu
- 2

qbicone
via Android- 0
@sprzedafcaMakaronu wszystko jedno. Możesz też poszukać y858v czyli airbox 2. Dawali w Orange i jest tego wysyp za psie pieniądze a będzie tak samo dobry.
- 3
#kiciochpyta #gsm #pytanie #plus #orange #play #siecikomorkowe
Proszę o pomoc w wyborze operatora GSM, nie mam czasu i siły na risercz rynku więc pytam doświadczonych:
- słuchawka własna,
- połączenia i SMS bez limitu w PL do wszystkich sieci,
- parę giga internetu, bez jakiegoś ciśnienia
Proszę o pomoc w wyborze operatora GSM, nie mam czasu i siły na risercz rynku więc pytam doświadczonych:
- słuchawka własna,
- połączenia i SMS bez limitu w PL do wszystkich sieci,
- parę giga internetu, bez jakiegoś ciśnienia
- 3
@blueray: plush na karte
Mirki, ma ktoś telefon w sieci #a2mobile? Jak tam w praktyce wygląda sprawa z zasięgiem? Lepiej niż w Play? Szczególnie z telefonem #xiaomi, który nie obsługuje pasma B20. W teorii to wiem, że zasięg na nadajnikach Aero i Plusa, ale mityczny zasięg 4 sieci w Play już mi dał do zrozumienia, że teoria a praktyka to co innego ( ͡º ͜ʖ͡º)
@badziebadla na zasięg nie narzekam, czyli jest dobrze. Co do b20, to pasmo lte, czyli tylko czasem możesz nie mieć lte, a zwykle 3g.
- 0
@badziebadla: Aero Mobile = Plus, ogólnie OK...
Jednakże nie długo okaże się że Plus lepsze, Plus wycofał się z aukcji na pasmo 800mhz.... postanowił zrobić refarming 2G GSM 900mhz...do LTE.
Niemalże każde Xiaomi obsługuje LTE900.
Jednakże nie długo okaże się że Plus lepsze, Plus wycofał się z aukcji na pasmo 800mhz.... postanowił zrobić refarming 2G GSM 900mhz...do LTE.
Niemalże każde Xiaomi obsługuje LTE900.
ten #virginmobile to są jakieś jaja - zablokowane połączenia wychodzące niewiadomo z jakiego powodu (aktywne konto), do COK nie da się dodzwonić (40 min czekałem 2x na połączenie xD), na maile nie odpisują od kilkunastu godzin, a na fejsie odpisali, że na fejsie to nie pomogą i mam dzwonić do COK albo pisać maile xD
#podsiec #gsm #zalesie
#podsiec #gsm #zalesie
@Bjorn_Skurvensen no chyba nie. Jak ktoś dzwoni sporadycznie to w sam raz. Już 2 lata jestem w virgin i co tej pory tylko kilka razy narzekalem na zasięg bo play, ale wtedy zmieniam na sztywno zasięg z t-mobile i jest ok.
7
Na czym polega różnica roaming a poł. międzynarodowe? Nie daj się naciągnąć!

Nie wiedziałem, że jak zadzwonię z Polski do UE, to zapłacę prawie tyle samo jakbym dzwonił do USA. Może to nie nowość, ale nie każdy jest świadomy...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#samsung #gsm
Dostałem mailem newsletter z informacją, że jak kupię Galaxy S8 to odkupią ode mnie stary telefon nawet za 2650 zł. Z ciekawości (bo mam już S8) wypełniłem formularz, żeby wycenić starego S7 i aż mnie dupka zapiekła jak korzystnie mogłem go pogonić. A ja głupi sprzedałem go za marne 1900 zł :/
Zaznaczyłem stan idealny i simlocka z Orange.
http://samsung.kupimyto.pl/samsungpl.php/sprzedaj/Telefony/14165/Samsung/SamsungGalaxy%2BS7%2B%2528G930F%2529.html
Dostałem mailem newsletter z informacją, że jak kupię Galaxy S8 to odkupią ode mnie stary telefon nawet za 2650 zł. Z ciekawości (bo mam już S8) wypełniłem formularz, żeby wycenić starego S7 i aż mnie dupka zapiekła jak korzystnie mogłem go pogonić. A ja głupi sprzedałem go za marne 1900 zł :/
Zaznaczyłem stan idealny i simlocka z Orange.
http://samsung.kupimyto.pl/samsungpl.php/sprzedaj/Telefony/14165/Samsung/SamsungGalaxy%2BS7%2B%2528G930F%2529.html
źródło: comment_YQRluOUPjSUrZwzP3QXUL3f79DvtZWQ8.jpg
Pobierz@Antwito jest to nadal Miui, tylko wykastrowane z paru rzeczy, a bateria sporo dłużej u mnie trzyma
https://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/development/best-sot-t3434915
https://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/development/best-sot-t3434915
- 1
@Antwito: ja kupiłem taką do Redmi 3 i nie wybuchła do tej pory ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba troszkę gorzej trzyma niż oryginał
- 5
@Richard_Bachman: nokia 3310
@Richard_Bachman: @atoic: Zawsze można transfer danych wyłączyć.
@minister_spraw_zewnetrznych:
Najwięcej nadajników ma orange z tmobile
Potem plus i na końcu play.
Ich obciążenie gdy nie ma żadnej alternatywy na internet w danym miejscu to inna sprawa.
http://beta.btsearch.pl/
Najwięcej nadajników ma orange z tmobile
Potem plus i na końcu play.
Ich obciążenie gdy nie ma żadnej alternatywy na internet w danym miejscu to inna sprawa.
http://beta.btsearch.pl/
- 0
@s_t_u_l_e_j: jak pisałem plusa ma moj ojciec i jemu faktycznie lepiej net chodzil w 3g
- 1
#gsm #telekomunikacja #siecikomorkowe #pytanie #telefony #plya #orange #plus #tmobile
Mirki, używam telefonu na kartę, ogólnie to mało dzwonię, mało smsuję, ale lubię posiedzieć na necie... Policzyłem że średnio miesięcznie wydałem przez ostatnie 7 lat ok 20 złotych. Obecnie używam plusa na kartę.
Czy jest jakaś lepsza oferta (mogę nawet zmienić sieć) gdzie płaciłbym te
Mirki, używam telefonu na kartę, ogólnie to mało dzwonię, mało smsuję, ale lubię posiedzieć na necie... Policzyłem że średnio miesięcznie wydałem przez ostatnie 7 lat ok 20 złotych. Obecnie używam plusa na kartę.
Czy jest jakaś lepsza oferta (mogę nawet zmienić sieć) gdzie płaciłbym te
@Chicane: Co powiesz na Nowego Plusha? :) W ofercie na kartę za 20 zł otrzymasz:
- Rozmowy bez limitu (połączenia na nr stacjonarne i komórkowe),
- 3 GB,
- Darmowy dostęp do
- Rozmowy bez limitu (połączenia na nr stacjonarne i komórkowe),
- 3 GB,
- Darmowy dostęp do
@balrog84: Jeżeli posiadasz już numer na kartę w Plusie, wystarczy, że wpiszesz kod: *147*23#. Dzięki temu przejdziesz do Nowego Plusha (koszt: 5 zł). Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł wykupić pakiet za 25 zł/30 dni (kod: *136*11*07#). Pamiętaj, że wszystkie pakiety, które obecnie posiadasz, przepadną.
Wykupiony pakiet w Nowym Plushu odnowi się automatycznie po 30 dniach, gdy będziesz posiadał na swoim koncie wystarczającą ilość środków :)
Wykupiony pakiet w Nowym Plushu odnowi się automatycznie po 30 dniach, gdy będziesz posiadał na swoim koncie wystarczającą ilość środków :)
Pomóżcie mireczki - szukam telefonu który :
- Będzie prosty w obsłudze pod względem interfejsu (czyli raczej jakiś symbian, albo custom android jeśli takowe są)
- Ma względnie zdatny do użycia aparat (bez jakiś symbolicznych 0,000005Mpix robiących zdjęcia 320x240 xD)
- Posiada duży ekran
- Posiada duże klawisze numeryczne
- Jest telefonem z klapką
- Będzie prosty w obsłudze pod względem interfejsu (czyli raczej jakiś symbian, albo custom android jeśli takowe są)
- Ma względnie zdatny do użycia aparat (bez jakiś symbolicznych 0,000005Mpix robiących zdjęcia 320x240 xD)
- Posiada duży ekran
- Posiada duże klawisze numeryczne
- Jest telefonem z klapką
źródło: comment_Dsih8ehsngOBekweQXoBGwQsM72IhaJW.jpg
Pobierz- 1
@Niewierny_Mops: myPhone Twist
- 1
@Reevhar niestety, ale udało mi się powoli nauczyć tę osobę używania starego iPhone-a, chwaliła sobie i dawała radę, a teraz przeskakuje na iPhone-a 6 i powoli i cierpliwie też da radę. Porzuciłem szukanie andka z klapką wygodnego
Szukam jakiegoś modemu LTE na ethernet, ma służyć jako połączenie failover dla mojego routera. Niestety o ile modemow LTE z wifi jest pełno o tyle z ethernetem nie mogę nic znaleźć a jak już to bardzo drogie.
#siecikomputerowe #lte #gsm
#siecikomputerowe #lte #gsm
- 0
modem podpinasz do routera a router z pfsense skretka
@Gooma: chwila, pfsense to bedzie wlasnie router. Wzglednie mam jeszcze gdzies starego Cisco 2851 ktory moglbym uzyc jako router i wtedy pfsense bylby tylko firewallem, ale raz ze nie jestem pewien czy Cisco potrafilby porozumiec sie z modemem na usb, a dwa ze troche szkoda zasobow miec serwer z dwoma Xeonami i pfsensem tylko do blokowania ruchu.
- 0
- 0
@Specjalista_Plus no i to jest specjalista xD dzięki!
@murdoc: Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. W razie pytań zapraszamy ponownie :)
6
Apple Watch Series 3 – jak to jest z tym LTE i dlaczego prędko go w Polsce...

Na próżno w Polsce szukać nowego Apple Watch Series 3 w wersji GPS + Cellular – nie jest jeszcze dostępny. Na obecną chwilę pojawił się w zaledwie paru krajach na świecie. Jeśli chcecie korzystać z…
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Mireczki, nadeszła ta chwila, gdy stary telefon musi odejść na emerytuję. Do tej pory używałem Moto G, z którego jestem w dalszym ciągu zadowolony. Oczekiwania co do nowego:
-wymienna bateria, nie musi być "oficjalnie" wymienna, wystarczy, że da się to zrobić
-kompas (magnetometr), potrzebny do chodzenia po lasach
-cena 600-900 zł
Co do magnetometru się jeszcze zastanawiam, bo wolałbym go mieć, ale widzę, że sporo telefonów go nie ma, stąd też prośba
-wymienna bateria, nie musi być "oficjalnie" wymienna, wystarczy, że da się to zrobić
-kompas (magnetometr), potrzebny do chodzenia po lasach
-cena 600-900 zł
Co do magnetometru się jeszcze zastanawiam, bo wolałbym go mieć, ale widzę, że sporo telefonów go nie ma, stąd też prośba
- 1
@yairomi: Wiesz zbiłeś mnie z tropu ale już znalazłem
Ale w polskiej w dystrybucji ciężko będzie
Ps tak idzie się pogubić, ja ogólnie powiedzmy siedzę w temacie ale u nich to zawsze kocioł jest z telefonami hehe
Ale w polskiej w dystrybucji ciężko będzie
Ps tak idzie się pogubić, ja ogólnie powiedzmy siedzę w temacie ale u nich to zawsze kocioł jest z telefonami hehe
źródło: comment_mt4mZBLp6pRMFgUFv85igbIErPn23uf1.jpg
Pobierz- 0
Hammer Energy
@Marcu_h: Dzięki za propozycję, ale zbyt pancerne. Raczej nie potrzebuje czegoś takiego, dbam o telefon.
- 5
Wymiana zbitej szybki w #telefony #samsung A5. Przy tej metodzie nie trzeba wymieniać całego wyświetlacza.
#gsm #naprawa #elektronika
#gsm #naprawa #elektronika

Czy w tej ofercie od T-Mobile:
http://www.gwarancja.t-mobile.pl/
1. W cenie tych 25 zł mam też nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne?
2. Rozmowy wychodzące ode mnie z Polski do innego kraju Unii, np. Niemiec traktowane są jako Roaming, czy połączenie międzynarodowe, za które będę musiał osobno płacić. Jeśli to drugie, to ile wynosi stawka za minutę?
3. Jaka jest obecnie najkorzystniejsza oferta na kartę? W Virgin znalazłem coś takiego jak "Abonament dla grupy"
http://www.gwarancja.t-mobile.pl/
1. W cenie tych 25 zł mam też nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne?
2. Rozmowy wychodzące ode mnie z Polski do innego kraju Unii, np. Niemiec traktowane są jako Roaming, czy połączenie międzynarodowe, za które będę musiał osobno płacić. Jeśli to drugie, to ile wynosi stawka za minutę?
3. Jaka jest obecnie najkorzystniejsza oferta na kartę? W Virgin znalazłem coś takiego jak "Abonament dla grupy"
Mirki, jaki telefon warto wybrać NOWY do 1300 PLN? Tylko z polskiego sklepu. Redmi Note 4 jest ok, ale aparat lekko kuleje, oczekiwałbym lepszej jakości fot. Z kolei Honor 8 to prawie ideał, ale za drogi. Zainteresowały mnie jeszcze Huawei Nova, P10 Lite. Polecacie coś? #telefony #xiaomi #huawei #cokupic #zakupy #gsm #android
@ptasiek2: te 4" to chyba dla dziecka xD
- 2
Nie no, Iphone odpada, za mały ekran. Coś 5.1-6.0 cali i android
Gdzie teraz jest najlepszy internet w ofertach na kartę? Która sieć ma najlepszą ofertę?
#telefony #gsm #android #siecikomorkowe
#telefony #gsm #android #siecikomorkowe
@nicky_santoro: Jak masz zasięg to wciąż play. 100gb w red bull mobile za 50zł na 3 miesiące lub w starej taryfie na 5 miesięcy. Kasa z doładowania zostaje na koncie.
@nicky_santoro:
Zasięg orange: 9zł za 9gb w nju mobile
Zasięg plusa: a2mobile 9,90 za https://a2mobile.pl/niewyczerpalny-internet
Zasięg orange: 9zł za 9gb w nju mobile
Zasięg plusa: a2mobile 9,90 za https://a2mobile.pl/niewyczerpalny-internet
























