Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@NienawidzeWymyslacNickow Chyba nju
@NienawidzeWymyslacNickow: Sprawdź naszą ofertę internetu na kartę. Po każdym doładowaniu otrzymasz darmowy pakiet GB, a szczegóły znajdziesz na naszej stronie http://www.1410gb.pl/
Pytanie do użytownikow mobilnego internetu LTE w Orange? Jakie macie opinie na temat tego internetu? Czy działa Wam dobrze, jak sprawa z zasięgiem i szybkością? Zastanawiam się nad wzięciem oferty 250 gb, dlatego poszukuję opinii.
#pytanie #internet #internetmobilny #orange #gsm
#pytanie #internet #internetmobilny #orange #gsm
- 1
@polemarchos: większość xiaomi
@polemarchos p2 xpower 1/2
- 1
@m4rk: Przeniesienie numeru to tylko usługa/opcja dodatkowa. Umowa została podpisana na abo gdzie masz opcje nowy lub stary nr tel. Dlatego się przenosi numer zgodnie z okresem rozliczeniowym aby nie płacić za numer tymczasowy.
- 1
@m4rk widzę, że jednak nie tylko ja uważam, że coś takiego jest nie do końca w porządku. Zapłacić muszę, trudno, mój błąd. Niech im ością stanie. Na 100% w nju mi czegoś takiego nie odwalili. Była karta tymczasowa owszem, ale jak jej nie użyłeś to nie brali za to kasy.
62
Nowe iPhone-y 8 puchną podczas ładowania

Niedawno pojawiły się doniesienia o problemach z wybrzuszającą się baterią w nowych iPhone’ach. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej. iPhone 8 i 8
z- 28
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 2
#android #htc #gsm
Mam HTC One E8, w którym chciałbym zaktualizować androida do 6.0. Problem w tym, że telefon kupiłem niegdyś ze zrootowanym stockowym ROM-em i wgranym TWRP jako recovery - nie mogę go więc zaktualizować przez OTA czy (zgodnie z tym co przeczytałem na forum android.com.pl) sflashować za pomocą zapodanego na karcie pamięci RUU z Lollipopem, a następnie przez OTA do 6.0. A czytałem, że
Mam HTC One E8, w którym chciałbym zaktualizować androida do 6.0. Problem w tym, że telefon kupiłem niegdyś ze zrootowanym stockowym ROM-em i wgranym TWRP jako recovery - nie mogę go więc zaktualizować przez OTA czy (zgodnie z tym co przeczytałem na forum android.com.pl) sflashować za pomocą zapodanego na karcie pamięci RUU z Lollipopem, a następnie przez OTA do 6.0. A czytałem, że
- 1
#gsm Co jest grane, rozmawialem przed chwilą przez telefon, po zakonczeniu, czy urwaniu sygnalu odtworzylo mi całą moją rozmowe, wlasciwie rozmowe mojego rozmówcy. co do huia?
- 1
@ButelkaBezKaucji: wczoraj czytałem podobny przypadek na mirko
- 0
@ButelkaBezKaucji: tego nie wiem, nie miałem okazji korzystać z roamingu, opisuje co czytalem.
#telekomunikacja #gsm #pytaniedoeksperta
Mirki, czy ze zwykłej karty sim z abonamentem i darmowymi smsami można wysyłać wiadomości w hurtowych ilościach?
Tak żeby jednym kliknięciem wysłał ok 5000 smsów do swoich klientów kilka razy w ciągu dnia?
Mirki, czy ze zwykłej karty sim z abonamentem i darmowymi smsami można wysyłać wiadomości w hurtowych ilościach?
Tak żeby jednym kliknięciem wysłał ok 5000 smsów do swoich klientów kilka razy w ciągu dnia?
- 0
@WOWMichal nie. Dla pewności nie wysylalbym w jednym pakiecie od razu a podzielił na 2-3 paczki. Dziennie wysłałem koło 300 bezkarnie z mightytext
Potrzebuję waszej pomocy odnośnie problemów z namierzeniem telefonu przy poszukiwaniach zaginionego Adama (https://www.wykop.pl/link/3944951/zaginal-17-letni-adam-widzieliscie-go-pomozcie-w-poszukiwaniach/ ), dlatego wołam #gsm #telefony #android #lokalizacja #lte #policja #siecikomorkowe
A mianowicie Policja do tej pory nie namierzyła jego telefonu komórkowego, a namierza go od piątku wieczorem.
Telefon to Samsung Galaxy J3, telefon na kartę (sieć Plus).
Z tego co się zorientowałem, to wg funkcjonariusza problem
A mianowicie Policja do tej pory nie namierzyła jego telefonu komórkowego, a namierza go od piątku wieczorem.
Telefon to Samsung Galaxy J3, telefon na kartę (sieć Plus).
Z tego co się zorientowałem, to wg funkcjonariusza problem
#gsm Mireczki jest jakaś prosta metoda ściągnięcia simlocka ze starej E52 w orange- najlepiej za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wir-ucha: https://simlock24.pl/simlock/Nokia/E52/ próbuj tu
Jest taka( ͡° ͜ʖ ͡°)
2175
Rozłączyło mnie, a potem telefon jeszcze raz odtworzył mi całą rozmowę

Błąd Matrixa? Podsłuch? Niebezpiecznik informuje o dość nietypowej sytuacji, która spotkała jednego z Czytelników portalu.
z- 279
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ktoś jest w stanie to wyjaśnić? Wielu czytelników zgłasza tego typu incydenty w trakcie połączeń roamingowych...
https://niebezpiecznik.pl/post/rozlaczylo-mnie-a-potem-telefon-jeszcze-raz-odtworzyl-mi-cala-rozmowe/
#security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking #gsm
https://niebezpiecznik.pl/post/rozlaczylo-mnie-a-potem-telefon-jeszcze-raz-odtworzyl-mi-cala-rozmowe/
#security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking #gsm
- 0
"Winny jest pośrednik w połączeniach roamingowych, który chce zarobić więcej. Ponieważ rozlicza się za czas połączenia, to sztucznie go wydłuża (poprzez odegranie nagranej rozmowy właśnie)"
co jeśli rozmowy nie są nagrywane tylko odtwarzane na żywo z opóźnieniem o długości rozmowy? to też podchodzi pod nagrywanie?
co jeśli rozmowy nie są nagrywane tylko odtwarzane na żywo z opóźnieniem o długości rozmowy? to też podchodzi pod nagrywanie?
jak wygląda w praktyce przeniesienie numeru do #virginmobile ? czy może się zdarzyć, że będę miał nieaktywny numer przez ileś godzin?
#kiciochpyta #pytanie #gsm #prepaid #telefony
#kiciochpyta #pytanie #gsm #prepaid #telefony
- 1
@prawdziwek: @Waspin: bo wysłałem gdzieś cv i trochę się cykam że będą akurat dzwonić a numer niaktywny xD
- 1
@Waspin: na szczęście nie
- 2
Witam. Mireczki mam pytanie, przedłużałem umowę i przedstawiciel przywiózł mi telefon. Zanim zacząłem go używać, minęło kilka dni. Nie sprawdzałem go przy przedstawicielu. Telefon w ogóle się nie uruchamia, kilkugodzinne ładowanie, hard reset nie pomaga. Ogunie wziął i umar. Ponadto na opakowaniu widnieje plomba z napisem "DO NOT ACCEPT IF SEAL IS BROKEN", plomba była zerwana. Niestety nie dostrzegłem tego, więc może trochę mojej w tym winy. Nie mniej jednak zadzwoniłem do
- 1
@kisiuu: https://centrumsprzedawcy.pl/czy-mozna-zwrocic-wadliwy-towar-w-ramach-odstapienia-od-umowy/
a jeśli nie możesz albo nie chcesz odstąpić od tej umowy pozostaje naprawa z tytułu rękojmi lub gwarancyjna
a jeśli nie możesz albo nie chcesz odstąpić od tej umowy pozostaje naprawa z tytułu rękojmi lub gwarancyjna
- 1
@kisiuu: pewnie i tak nie byłbyś gotowy iść do sądu a tak sprawy mogłyby się potoczyć gdybyś chciał odstąpić od umowy...
to dotyczy ciebie i mogą naprawić jak ci powiedzieli:
https://uokik.gov.pl/faq_umowy_zawierane_na_odleglosc.php#faq1253
to dotyczy ciebie i mogą naprawić jak ci powiedzieli:
https://uokik.gov.pl/faq_umowy_zawierane_na_odleglosc.php#faq1253


























Z wymagań to chciałbym minimum 8GB internetu reszta nielimitowane, na roamingu mi nie zależy.
Jaki producent ma teraz najlepszą ofertę? (teraz jestem w Play)
#pytanie #telefony #gsm
@gchmurka: skąd masz informację, że orange blokuje telefony jak nie są spłacane raty? nie jest to prawdą