Mirki za kilka dni mam możliwość zabrania nowego abonamentu, i są tu może osoby które są bardziej obeznane w temacie niż ja, chce wydać okolo 100zł brutto za abo razem z telefonem, albo tylko abonament a telefon na raty osobno.
Z wymagań to chciałbym minimum 8GB internetu reszta nielimitowane, na roamingu mi nie zależy.
Jaki producent ma teraz najlepszą ofertę? (teraz jestem w Play)
#pytanie #telefony #gsm
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #telefony #gsm

Mirki znajdę cos lepszego od lg K6 Note
Zależy mi na dużej baterii ekranie ips. I żeby to dobrze w dłoni leżało
Aparatu i mulących aplikacji nie używam wiec 2gb w sumie wystarczy

Noi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do użytownikow mobilnego internetu LTE w Orange? Jakie macie opinie na temat tego internetu? Czy działa Wam dobrze, jak sprawa z zasięgiem i szybkością? Zastanawiam się nad wzięciem oferty 250 gb, dlatego poszukuję opinii.

#pytanie #internet #internetmobilny #orange #gsm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wydaje mi się, że lepiej kupić nowy ale starszy telefon z wyższej półki niż nowy nowszy ale ze średniej półki? Zgadza się?
Jakieś opinie? Chciałbym kupić coś do 1000 PLNów, rozważam LG Q6 oraz Samsunga S5...
#gsm #lg #samsung
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przenoszę Teściowej numer z Play do PlushAbo. Wszystko jest w trakcie, przyszłali już starter, ale oczywiście jeszcze wszystko działa w Playu, bo musi się skończyć okres rozliczeniowy. Jak to jest, że Plus już zdążył wystawić fakturę na ponad 30PLN?
#plush #plus #plushabo #gsm
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m4rk: Przeniesienie numeru to tylko usługa/opcja dodatkowa. Umowa została podpisana na abo gdzie masz opcje nowy lub stary nr tel. Dlatego się przenosi numer zgodnie z okresem rozliczeniowym aby nie płacić za numer tymczasowy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@m4rk widzę, że jednak nie tylko ja uważam, że coś takiego jest nie do końca w porządku. Zapłacić muszę, trudno, mój błąd. Niech im ością stanie. Na 100% w nju mi czegoś takiego nie odwalili. Była karta tymczasowa owszem, ale jak jej nie użyłeś to nie brali za to kasy.
  • Odpowiedz
Huawei P8 robi robote do zwykłego używania telefonu - sms, dzwonienie, messenger, fejs, snap, youtube etc? Czy jest coś lepszego w podobnej cenie?


#telefony #gsm #android
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #htc #gsm
Mam HTC One E8, w którym chciałbym zaktualizować androida do 6.0. Problem w tym, że telefon kupiłem niegdyś ze zrootowanym stockowym ROM-em i wgranym TWRP jako recovery - nie mogę go więc zaktualizować przez OTA czy (zgodnie z tym co przeczytałem na forum android.com.pl) sflashować za pomocą zapodanego na karcie pamięci RUU z Lollipopem, a następnie przez OTA do 6.0. A czytałem, że
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamas248: Kolego, jesli masz twrp to idziesz na xda-developers znajdujesz swoją słuchawkę i przebierasz w romach.
Wrzucasz taki zip do pamięci wewnętrznej i poziomu twrp dajesz install i wybierasz rom.
  • Odpowiedz
#gsm Co jest grane, rozmawialem przed chwilą przez telefon, po zakonczeniu, czy urwaniu sygnalu odtworzylo mi całą moją rozmowe, wlasciwie rozmowe mojego rozmówcy. co do huia?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję waszej pomocy odnośnie problemów z namierzeniem telefonu przy poszukiwaniach zaginionego Adama (https://www.wykop.pl/link/3944951/zaginal-17-letni-adam-widzieliscie-go-pomozcie-w-poszukiwaniach/ ), dlatego wołam #gsm #telefony #android #lokalizacja #lte #policja #siecikomorkowe

A mianowicie Policja do tej pory nie namierzyła jego telefonu komórkowego, a namierza go od piątku wieczorem.
Telefon to Samsung Galaxy J3, telefon na kartę (sieć Plus).
Z tego co się zorientowałem, to wg funkcjonariusza problem
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gsm Mireczki jest jakaś prosta metoda ściągnięcia simlocka ze starej E52 w orange- najlepiej za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Winny jest pośrednik w połączeniach roamingowych, który chce zarobić więcej. Ponieważ rozlicza się za czas połączenia, to sztucznie go wydłuża (poprzez odegranie nagranej rozmowy właśnie)"
co jeśli rozmowy nie są nagrywane tylko odtwarzane na żywo z opóźnieniem o długości rozmowy? to też podchodzi pod nagrywanie?
  • Odpowiedz
Witam. Mireczki mam pytanie, przedłużałem umowę i przedstawiciel przywiózł mi telefon. Zanim zacząłem go używać, minęło kilka dni. Nie sprawdzałem go przy przedstawicielu. Telefon w ogóle się nie uruchamia, kilkugodzinne ładowanie, hard reset nie pomaga. Ogunie wziął i umar. Ponadto na opakowaniu widnieje plomba z napisem "DO NOT ACCEPT IF SEAL IS BROKEN", plomba była zerwana. Niestety nie dostrzegłem tego, więc może trochę mojej w tym winy. Nie mniej jednak zadzwoniłem do
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach