#telefony #gsm #chinskiecuda
Bezproblemowy dual sim 5.5" za ~1000pln? Jakiś opt? Czy może coś innego? Byłoby miło, gdyby nie robił zdjęć jak schabowy.
Bezproblemowy dual sim 5.5" za ~1000pln? Jakiś opt? Czy może coś innego? Byłoby miło, gdyby nie robił zdjęć jak schabowy.


























#telefony #telefon #gsm
-mala czcionka i maly wyswietlacz
-cichy glosnik
-zbyt skomplikowana ksiazka adresowa
-kilka funkcji, ktorych babcia nie uzywa i niepotrzebnie zaciemniaja sytuacje