@JanuszSnieg: Moja babcia tez ma najprostsza nokie i sa nastepujace problemy:
-mala czcionka i maly wyswietlacz
-cichy glosnik
-zbyt skomplikowana ksiazka adresowa
-kilka funkcji, ktorych babcia nie uzywa i niepotrzebnie zaciemniaja sytuacje
  • Odpowiedz
@michaszekpetarda: Jak wykorzystasz 1,3 GB z pakietu roamingowego, otrzymasz SMS-a informującego, że pakiet się skończył. Za dalszą transmisję danych zostaną pobrane opłaty w wysokości 0,04 zł za MB. Aby uniknąć opłat i wykupić kolejny Pakiet 1,3 GB, wystarczy dezaktywować obecną promocję Internet 10 GB, rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu kodem * 136 * 00 * 07 #, a następnie uruchomić ją ponownie, używając krótkiego kodu * 136 * 11 *
  • Odpowiedz
Hej Mirki i Myrabelky,
Jaki telefon teraz opłaca się kupić (nowy lub używany) w cenie 700-1000zł? Po moich wcześniejszych, raczej średnich doświadczeniach z chińczykami (choć nie Xiaomi) i Sony pomyślałem o używanym Samsungu S6. Jednak przy takich około 2 letnich (bo na takie s6 w tej cenie trafiałem) telefonach bateria będzie już dużo mniej wydajna niż nowym urządzeniu. To może faktycznie być problemem, bo wypadało by żeby telefon trzymał przynajmniej ten dzień
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@OseQ z nowych Xiaomi to może Redmi 4x. 5 cali, aparat nie jest najwyższych lotów - ale znośny (najlepiej sam zobacz jak wypadają jego zdjęcia), duża bateria, dobra obudowa.
Jest jeszcze większy i trochę mocniejszy Redmi Note 4.

  • Odpowiedz
@OseQ: Ja mam od grudnia Huawei P9 Lite i jest świetny. Kupiłem w serwisie nówkę z gwarancją, wszystkimi papierami, hartowanym szkłem w zestawie i obudową, za 920zł. Nie znam się jakoś dobrze na telefonach, wiec pewnie coś lepszego się znajdzie, ale dla mnie jest idealny. Nigdy się nie zacina, szybko i płynnie chodzi. Bateria przy mocnym używaniu trzyma bez problemu cały dzień. Czasem ładuje co dwa dni jak mniej używam.
  • Odpowiedz
Moja mama przymierza się do zmiany telefonu w tym miesiącu a że odradziłem jej brać urządzenie w #play przy przedłużaniu umowy to szukamy jakiegoś urządzenia do zakupu poza siecią. Myślę o Huawei-a P9 LITE ( pierwsza generacja, nie 2017) i tutaj pytanie, gdzie ewentualnie mogę kupić najtaniej ten telefon z pewnej ręki by nie trafić na refurba czy import stricte z chin sprzedawany w PL przez firmy. Początkowo chciała Xiaomi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy Wy też macie problemy z zasięgiem i internetem w Play? Od jakiegoś czasu maks zasięg jaki mam, to 2 kreski na LTE. Korzystanie z internetu graniczy z cudem i skutkuje w-----m, ponieważ praktycznie nic nie działa. Specjalisty z działu powiedzieli, że rzeczywiście widać słabsze połączenie, ale jedyne co mogą zrobić to od nowa synchronizację. Pytanie kieruję szczególnie do mirków z Łodzi.

#play #telefony #gsm #
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki macie jakiś pomysł / apkę na automatyczne przekierowanie sms od danego numeru na inny?
np. dostaję sms od numeru 500100100 i chcę, żeby z automatu leciała ta sama wiadomość na numer 500100111.
#telekomunikacja #gsm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki jak sobie poradzić z tym raczyskiem?!
Jakiś gnojek wciągnął mnie na spamliste i teraz raz w tygodniu dostaje od nich śmieci. Wypisanie się na ich stronie nie działa. Na maile nikt nie odpowiada.
#gsm #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Jak ktoś zapyta czemu tego nie oleję, albo nie zablokuje numeru:
1) Wkurza mnie jak mi coś w pracy dzwoni i mnie rozprasza
2) Nie chcę
d.....2 - Mireczki jak sobie poradzić z tym raczyskiem?!
Jakiś gnojek wciągnął mnie ...

źródło: comment_ddilgrTGzaVnrRBPiXAwHjpAqUhP3UTF.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Przeniosłem się do plusa i generalnie spoko, ale po każdej rozmowie telefonicznej dostaję powiadomienie o czasie trwania rozmowy i że kosztowała 0.00 zł XD Da radę to jakoś wyłączyć?

#plusgsm #plus #telefony #gsm
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach