Mirki, mam pytanie :-)

Mam telefon na kartę w #orange i mam zgromadzone mnóstwo GB internetu w pakiecie. Czy jak wyjadę na kilka dni do #niemcy albo #anglia i będę korzystał np. z Map Google to będzie brało internet dokładnie tyle samo ile w Polsce, czy jest jakiś przelicznik? Gdzieś przeczytałem, że jest jakiś przelicznik na kartę, ale ponoć informacja nieaktualna...

Pomocy! ( ͡° ͜
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PurpleHaze: @tadocrostu: kupujesz starter ale prosisz o konkretny od nowa aby sie nie p-------c najlepiej salon play
2 zł pobierają ale można tego uniknąć nawet jak wyślesz jednego smsa w miesiącu do kogoś z play (mając stan darmowy), tym sposobem możesz mieć pakiet smsów np. przez rok i konto ile chcesz.
  • Odpowiedz
Mirki co ja o-------m (,)
Przez przypadek zbiłem wyświetlacz w telefonie. Mam w Pusie wykupioną usługę "Serwis Wyświetlacza". Czy jeśli odeślę im go w ramach serwisu to wymienią mi wyświetlacz? Czy szkoda czasu na takie zabawy? Pomocy!!( ͡° ʖ̯ ͡°)

#telefony #plus #serwisgsm #naprawa #gsm #pytanie #android
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem do nich zadzwonić, ale nie wiem co powiedzieć, żeby uznali mi to w ramach "Serwisu Wyświetlacza". Ten ich regulamin ma tyle kruczków że wole się przygotować do rozmowy
  • Odpowiedz
Da się gdzies przeniesc numer, żeby dali w promocji rok waznosci konta? Potrzebuję tak zrobić z telefonem Matki, ona z niego praktycznie nie dzwoni. W tej chwili ma w play.

#gsm #siecikomorkowe
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skorzystaj z oferty Nowego Plusha. Rok Ważności Konta jest darmowy, wystarczy, że aktywujesz promocję i w ciągu 30 dni doładujesz konto minimum za 5 zł. Dodatkowo za przeniesienie numeru, otrzymasz 50% zniżki przez 3 miesiące na aktywację dostępnych pakietów w tej taryfie. Jeśli masz więcej pytań, chętnie odpowiemy na nie w tym miejscu :)
  • Odpowiedz
Witam , szukam telefonu do 2000 zł , ktoś mógłby polecic jakis ciekawy model? moj poprzedni telefon to Samsung S6 , niestety sie popsul i teraz szukam czegos lepszego ewentualnie czegos co moglby konkurowac z tym telefonem , zastanawialem sie nad Iphonem SE , jakies sugestie ?
Dzięki pozdro

#pytanie
#telefony
#pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, dzisiaj od tak mój samsung galaxy S6 zaczął wariować - sam wciska przycisk wstecz i losowe miejsca na ekranie. Robiłem factory reset przez recovery, zdjąłem szkło hartowane i nadal nie działa. Jakieś pomysły co jeszcze mogę zrobić? Nie mam rachunku, więc nie mogę oddać na gwarancję :|

#telefony #gsm #samsung
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #gsm #siecikomorkowe #orange #plush

Mireczki mam problem z moim nowym operatorem. Postanowiłem przenieść numer do plusha, podpisałem umowę na czas nieokreślony i przysłali mi kartę SIM z tymczasowym numerem. Karta od samego początku nie działała( nie łapie żadnego sygnału, sprawdzałem w innych telefonach - wina po stronie operatora). Dwukrotnie zgłaszałem problem, za pierwszym razem po ponad 3 tygodniach dostałem wiadomość zwrotną,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś z Was taką anomalię? Doładowuje 4 raz telefon przez oficjalną stronę, ani razu nie zadziałało. Informacja jest, że ważność konta do 6 października 2018. Wcześniej "wykrzaczyło" mi pakiet bez limitu (było "invalid data") i ani nie dało się go kupić ani wyłączyć. Dzwoniłem, powiedzieli że coś tam zmienili, ale w sumie nic się nie stało. Co byście mi doradzili żebym robił w tej sytuacji?
#virginmobile #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach