#pomocy #pytaniedoeksperta #telefony #gsm Witam, będę kupował telefon, który z telefonów z linku byście sobie wybrali? Myślę że Nokia 5 wygląda ciekawie, ale się nie znam, dlatego o radę proszę.

https://www.play.pl/telefony/telefony/#oid=4001008999&manufacturer=Samsung,LG,Huawei,Sony,htc,Alcatel,Lenovo,XIAOMI,Nokia,Inne,Maxcom,ZTE,Motorola,Philips&internet=lte,lteUltra&Wielkość wyświetlacza [cale]=5,[5.1-]
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MIrki z #gsm #lte #telefony #telekomunikacja i #elektronika na dokładkę, sprawę mam do osób zorientowanych w aktualnych ofertach naszych telekomów. Potrzebne jest mi (na domowy użytek) rezerwowe łącze internetowe LTE. Czyli coś, co ma być aktywne, a zwykle w ogóle nie używane, natomiast bezproblemowo i od ręki dostępne w razie potrzeby. Okresy nieużywania mogą być dłuuugie. Sprzętowo sobie to ogarnę, ale jest
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarek_P: W Nowym Plushu możesz włączyć Rok Ważności Konta, dzięki czemu nie będziesz musiał doładowywać regularnie karty. Gdy uruchomisz promocję Plush Internet Promo BS, będziesz otrzymywał Bonusy GB za każde doładowanie np. 10 GB za 25 zł (bonusy są ważne 30 dni), a potem możesz wykupić 5 Pakietów 5 GB za 5 zł każdy z pieniędzy z zasilenia.
  • Odpowiedz
korzystając z poradnika #ifixit wymieniłem połączenie anteny wifi i gps w #iphone 6. Całość kosztowała mnie śmieszne 18zł i okazała się być banalnie prosta - także gdyby komuś GPS w iPhone nie pokazywał poprawnej lokalizacji, gubił się na trasie a wifi rozłączało lub miało koszmarnie słaby sygnał to polecam dokonać samemu takiej naprawy. Mój telefon zyskał nowe życie, przynajmniej na najbliższe dwa miesiące ( ͡° ͜ʖ
miiihau - korzystając z poradnika #ifixit wymieniłem połączenie anteny wifi i gps w #...

źródło: comment_rgUhUJdWqvhFhm33yr1at7hnZ1VvDrcX.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Kryspin013: Nie, ifixit ma świetny poradnik krok po kroku. Wyświetlacz odchodzi bez problemu. Tak - każda śrubka ma inny rozmiar, ale opisywałem sobie wszystko i pozniej z pworotem bez problemu złożysz. szkoda, ze nie mam magnetycznej tacki na śrubki, ale kartka papieru tez dała radę. Nigdy wczesniej nie otwierałem iPhone, wiec wiesz xD
  • Odpowiedz
  • 0
@DawPi: zdecydowanie bede musiał kupic, pewnie użyje jej kika razy do roku, ale zawsze lepiej miec, szczególnie, ze to mega koszta nie sa :)
  • Odpowiedz
Mam #pytanie do tych co bardziej zorientowanych w #xiaomi i #smartfon

Przedłużyłem właśnie abonament w Play i dostałem #huawei P9 Lite Dual Sim 2017 (16GB / 3 GB RAM) za złotówkę, z opłatą 20zł co miesiąc przez 2 lata. Więc deal dobry, jako że telefon stoi po 800-850zł na allegro obecnie.
Jednakże trafiłem na tą recenzję Xiaomi Mi 5X (32GB / 4GB RAM) i mi
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponawiam wpis. Mam kartę SIM, na której uzbierało się ponad 200 zł. Nie używam tego numeru, ale muszę go doładowywać. Znacie jakis sposób żeby spieniężyć te środki? Jakieś płatne rzeczy przez sms i odsprzedaż na allegro? Ktoś ma jakiś pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #gsm #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam kartę SIM, na której uzbierało się ponad 200 zł. Nie używam tego numeru, ale muszę go doładowywać. Znacie jakis sposób żeby spieniężyć te środki? Jakieś płatne rzeczy przez sms i odsprzedaż na allegro? Ktoś ma jakiś pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #gsm #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki poszukuje nowego telefonu bo Elephone p6000 już powoli nie wyrabia. Główne kryteria to cena do max 700 zl, 5-5.5 cala, dualsim, apart nie musi być nie wiadomo jaki bo rzadko robię zdjęcia, fajnie jakby była większa bateria żeby trochę dłużej trzymała. Polecacie coś konkretnego?
#telefony #gsm
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panie i panowie, jest problem, otóż mojemu ojcu zniknęły kontakty z niewiadomego powodu. Nie była zmieniana karta sim, ani nic nie przenoszone. Na mailu ojca też zniknęły kontakty. Wina operatora (Play)? Da się coś zrobić?
#telefony #lg #usterka #nexus5 #pomocy #gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lesny_: A zapoznałeś się z ofertą Miśka? :) Opłata za starter jedyne to 5 zł. Zakupu możesz dokonać w wielu miejscach np. w kiosku :) Następnie należy zarejestrować numer, możesz to zrobić w jednym z punktów, które znajdziesz tu: https://www.plus.pl/mapa-salonow?p=rejestracja W taryfie Nowy Plush otrzymasz pakiet, w którym są dostępne rozmowy (również na numery stacjonarne), SMS-y, MMS-y bez limitu oraz 10 GB (w tym 1,3 GB do wykorzystania w UE)
  • Odpowiedz
spece od #telefony oraz #gsm - od kilku dni na moje nr firmowe dzwoni jeden nr telefonu z prefiksem z Warszawy. Po odebraniu polaczenia od razu sie rozlacza. Oddzwaniasz-probuja ci cos wcisnac itd. Nr wielokrotnie opisany na stronach z spam numerami, z tego co widze ludzie maja z nim problem od paru miesiecy.

i najdziwniejsze - dzwoni na nr jednej sieci, pracownikow oraz czlonkow ich rodzin. jak to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Wam

Czy orientuje się ktoś w #a2mobile czy pakiet ~500Mb w roamingu w taryfie Niewyczerpalny Internet odnowi się po ponownej aktywacji tej samej taryfy?
Jestem teraz za granicą i właśnie mi się skończył net, a mam jeszcze 17 dni do końca aktualnego cyklu, a chciałbym znów mieć pakiet.

Z góry dzięki za pomoc.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jaki telefon warto obecnie zainwestować żeby mieć go na dłużej? Ważny jest dobry aparat i żeby nie o---------ł szajsów typu zacinanie się albo jakieś durne zapychanie pamięci z niewiadomego powodu.

#gsm #telefony #pomocy #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nevill: Obecnie poczekaj na premierę iPhone 8, poczekaj jakiś czas i kup iPhone 7 bo spadnie z ceny ( ͜͡ʖ ͡€) chyba że cena nie gra roli to kupuj teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Kończy mi się (w końcu!) umowa mix w plusie. Szukam jakiejś nowej oferty/operatora bez pchania się w 2-3 letnie umowy. Zależy mi na nielimitowanych smsach, rozmowy mogą być limitowane, byle było z 300 minut do wszystkich sieci, kilka GB internetu. I niska cena. Oferta bez telefonu. Jesteście w stanie coś polecić?

#siecikomorkowe #telefony #gsm #prepaid
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach