MIrki z #gsm #lte #telefony #telekomunikacja i #elektronika na dokładkę, sprawę mam do osób zorientowanych w aktualnych ofertach naszych telekomów. Potrzebne jest mi (na domowy użytek) rezerwowe łącze internetowe LTE. Czyli coś, co ma być aktywne, a zwykle w ogóle nie używane, natomiast bezproblemowo i od ręki dostępne w razie potrzeby. Okresy nieużywania mogą być dłuuugie. Sprzętowo sobie to ogarnę, ale jest
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Jarek_P: W Nowym Plushu możesz włączyć Rok Ważności Konta, dzięki czemu nie będziesz musiał doładowywać regularnie karty. Gdy uruchomisz promocję Plush Internet Promo BS, będziesz otrzymywał Bonusy GB za każde doładowanie np. 10 GB za 25 zł (bonusy są ważne 30 dni), a potem możesz wykupić 5 Pakietów 5 GB za 5 zł każdy z pieniędzy z zasilenia.
- 1
@Specjalista_Plus: ile są ważne pakiety 5 GB?
konto usunięte via iOS
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
korzystając z poradnika #ifixit wymieniłem połączenie anteny wifi i gps w #iphone 6. Całość kosztowała mnie śmieszne 18zł i okazała się być banalnie prosta - także gdyby komuś GPS w iPhone nie pokazywał poprawnej lokalizacji, gubił się na trasie a wifi rozłączało lub miało koszmarnie słaby sygnał to polecam dokonać samemu takiej naprawy. Mój telefon zyskał nowe życie, przynajmniej na najbliższe dwa miesiące ( ͡° ͜ʖ
źródło: comment_rgUhUJdWqvhFhm33yr1at7hnZ1VvDrcX.jpg
Pobierz- 1
@Kryspin013: Nie, ifixit ma świetny poradnik krok po kroku. Wyświetlacz odchodzi bez problemu. Tak - każda śrubka ma inny rozmiar, ale opisywałem sobie wszystko i pozniej z pworotem bez problemu złożysz. szkoda, ze nie mam magnetycznej tacki na śrubki, ale kartka papieru tez dała radę. Nigdy wczesniej nie otwierałem iPhone, wiec wiesz xD
- 0
@DawPi: zdecydowanie bede musiał kupic, pewnie użyje jej kika razy do roku, ale zawsze lepiej miec, szczególnie, ze to mega koszta nie sa :)
- 1
@PiccoloColo ja mam to samo. Albo połączy z autem ale nie działa rozmowa przez niego
Mam #pytanie do tych co bardziej zorientowanych w #xiaomi i #smartfon
Przedłużyłem właśnie abonament w Play i dostałem #huawei P9 Lite Dual Sim 2017 (16GB / 3 GB RAM) za złotówkę, z opłatą 20zł co miesiąc przez 2 lata. Więc deal dobry, jako że telefon stoi po 800-850zł na allegro obecnie.
Jednakże trafiłem na tą recenzję Xiaomi Mi 5X (32GB / 4GB RAM) i mi
Przedłużyłem właśnie abonament w Play i dostałem #huawei P9 Lite Dual Sim 2017 (16GB / 3 GB RAM) za złotówkę, z opłatą 20zł co miesiąc przez 2 lata. Więc deal dobry, jako że telefon stoi po 800-850zł na allegro obecnie.
Jednakże trafiłem na tą recenzję Xiaomi Mi 5X (32GB / 4GB RAM) i mi
- 1
@robert83: Abonament mam w ofercie rodzinnej (na 5 osób), wychodzi mi bodajże 25zł abo + 20 zł rata.
- 1
@Dawidinho8: dzięki, dobrą cenę Ci dali
Ponawiam wpis. Mam kartę SIM, na której uzbierało się ponad 200 zł. Nie używam tego numeru, ale muszę go doładowywać. Znacie jakis sposób żeby spieniężyć te środki? Jakieś płatne rzeczy przez sms i odsprzedaż na allegro? Ktoś ma jakiś pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #gsm #kiciochpyta
#pytanie #gsm #kiciochpyta
@zamaskowany: Przyłączę się do pytania. Mam ciocie której doładowuje systematycznie. Ma już z 500 PLN i też się nad tym zastanawiałem. Jak będziesz coś wiedział to zawołaj. Pozdr.
@zamaskowany pewnie złoto w jakiś grach MMO. Ale sam jestem ciekaw bo mam podobne problemy.
@farmaceut: ile czekaliście na ten ficzer?
Mam kartę SIM, na której uzbierało się ponad 200 zł. Nie używam tego numeru, ale muszę go doładowywać. Znacie jakis sposób żeby spieniężyć te środki? Jakieś płatne rzeczy przez sms i odsprzedaż na allegro? Ktoś ma jakiś pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #gsm #kiciochpyta
#pytanie #gsm #kiciochpyta
@Arveit: Do jakiej gry, bo mam ten sam problem?
- 0
@1234567890: Na koncie Google nie ma kopii? Gdzie tu wina operatora?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 3
@KorelacjaProkrastynacji W plushu na kartę masz za 25zł nielimitowane rozmowy i smsy + 10gb internetu. W sumie w każdej sieci teraz są podobne pakiety.
@KorelacjaProkrastynacji w a2mobile masz rozmowy SMS, internet 15gb później mniejszy transfer (nie wiem jaki) za 20zł
- 2
Mireczki, wyjeżdzam do #wlochy i potrzebuje porady jakiego operatora #siecikomorkowe wybrać, który oferuje dużą ilość internetu. Jak to wygląda z kupnem, aktywajcą? Proszę o pomoc, dziękuje.
#gsm #internet
#gsm #internet
@lesny_: A zapoznałeś się z ofertą Miśka? :) Opłata za starter jedyne to 5 zł. Zakupu możesz dokonać w wielu miejscach np. w kiosku :) Następnie należy zarejestrować numer, możesz to zrobić w jednym z punktów, które znajdziesz tu: https://www.plus.pl/mapa-salonow?p=rejestracja W taryfie Nowy Plush otrzymasz pakiet, w którym są dostępne rozmowy (również na numery stacjonarne), SMS-y, MMS-y bez limitu oraz 10 GB (w tym 1,3 GB do wykorzystania w UE)
- 1
spece od #telefony oraz #gsm - od kilku dni na moje nr firmowe dzwoni jeden nr telefonu z prefiksem z Warszawy. Po odebraniu polaczenia od razu sie rozlacza. Oddzwaniasz-probuja ci cos wcisnac itd. Nr wielokrotnie opisany na stronach z spam numerami, z tego co widze ludzie maja z nim problem od paru miesiecy.
i najdziwniejsze - dzwoni na nr jednej sieci, pracownikow oraz czlonkow ich rodzin. jak to
i najdziwniejsze - dzwoni na nr jednej sieci, pracownikow oraz czlonkow ich rodzin. jak to
- 1
Hej Wam
Czy orientuje się ktoś w #a2mobile czy pakiet ~500Mb w roamingu w taryfie Niewyczerpalny Internet odnowi się po ponownej aktywacji tej samej taryfy?
Jestem teraz za granicą i właśnie mi się skończył net, a mam jeszcze 17 dni do końca aktualnego cyklu, a chciałbym znów mieć pakiet.
Z góry dzięki za pomoc.
Czy orientuje się ktoś w #a2mobile czy pakiet ~500Mb w roamingu w taryfie Niewyczerpalny Internet odnowi się po ponownej aktywacji tej samej taryfy?
Jestem teraz za granicą i właśnie mi się skończył net, a mam jeszcze 17 dni do końca aktualnego cyklu, a chciałbym znów mieć pakiet.
Z góry dzięki za pomoc.
- 0
@Shen: @W_Heisenberg:
Jednak działa, aczkolwiek roamingowy net mi włączyli po ok. 1 dniu od aktywacji pakietu, właśnie dostałem sms, że wykorzystałem 40% limitu ;)
Jednak działa, aczkolwiek roamingowy net mi włączyli po ok. 1 dniu od aktywacji pakietu, właśnie dostałem sms, że wykorzystałem 40% limitu ;)
@mddx no to całe szczęście :)
- 1
Mirki, krótka piłka: nowy #samsung Galaxy S6 EDGE vs nowy #xiaomi Mi5? Który i dlaczego? Wszystkie argumenty oprócz ceny.
#telefony #gsm #technologia
#telefony #gsm #technologia
- 0
@urbi727: ja miałem dokładnie taki sam dylemat całkiem niedawno. Krótka piłka: wybrałem ksiajomi - jestem zadowolony.
- 1
Kończy mi się (w końcu!) umowa mix w plusie. Szukam jakiejś nowej oferty/operatora bez pchania się w 2-3 letnie umowy. Zależy mi na nielimitowanych smsach, rozmowy mogą być limitowane, byle było z 300 minut do wszystkich sieci, kilka GB internetu. I niska cena. Oferta bez telefonu. Jesteście w stanie coś polecić?
#siecikomorkowe #telefony #gsm #prepaid
#siecikomorkowe #telefony #gsm #prepaid
443
Jak t-mobile wyłączył mi telefon za dług w wysokości 0,00 zł

takie rzeczy tylko w t-mobile: Cała historia w skrócie: Niecałe 2 miesiące temu przeniosłem numer prepaydowy do mojego konta firmowego, abonament miał wynosić 1 zł przez 4. pierwsze miesiące. W międzyczasie miałem z nimi spór reklamacyjny o internet w roamingu, w któ...
z- 103
- #
- #
- #
- #
- #




























https://www.play.pl/telefony/telefony/#oid=4001008999&manufacturer=Samsung,LG,Huawei,Sony,htc,Alcatel,Lenovo,XIAOMI,Nokia,Inne,Maxcom,ZTE,Motorola,Philips&internet=lte,lteUltra&Wielkość wyświetlacza [cale]=5,[5.1-]