Mam pytanie. Po 8 latach abonamentu przeszedłem na kartę. Za doładowanie 25 zł otrzymałem wsio bez limitu i 10 GB neta. Na koncie mam 25 zł. W jaki sposób te środki mi schodzą z konta? Co się dzieje z tymi pieniędzmi? Pytanie jest tak głupie że nawet nie wiem jaka frazę mam wpisać w googlu :D
#kiciochpyta #gsm
#kiciochpyta #gsm






























Czy to dobra antena do modemu routera HUAWEI B525s - 23a
I t-mobile internet domowy ?
Mam
źródło: comment_EOv7CdvmvL0hEiy3AICLZuFqp2lCmnEW.jpg
Pobierzźródło: comment_2KLVgeE89FCJFyDMUZfTyfYSEE3t0dd2.jpg
Pobierz