Mam pytanie. Po 8 latach abonamentu przeszedłem na kartę. Za doładowanie 25 zł otrzymałem wsio bez limitu i 10 GB neta. Na koncie mam 25 zł. W jaki sposób te środki mi schodzą z konta? Co się dzieje z tymi pieniędzmi? Pytanie jest tak głupie że nawet nie wiem jaka frazę mam wpisać w googlu :D
#kiciochpyta #gsm
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BaKuMMz: Pewnie nie magia tylko zwykła promocja była.


Po mojej interwencji przywrócili jej tą 25/miesiąc. A jak zapytałam kto włączył tą droższą usługę to się okazało, że nie mają takich danych w systemie.
  • Odpowiedz
Mirki miałem kiedyś nokie która miała opcje wysyłania szybkich wiadomości, mieściła ona 60 znaków a do odbiorcy przychodziła jak np wiadomość od operatora typu konto zostało doładowane czy brak środków na koncie. Jest taka opcja w smartfonach z androidem? #telefony #gsm #nokia #android
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@m4rj4n Nie ma. Kiedyś interesowałem się tym tematem, to znalazłem informację, że API Androida nie daje takiej możliwości.
  • Odpowiedz
Ok, mirki. Ostateczna decyzja, proszę o pomoc.

Huawei P9 Lite 2017
vs
Huawei P10 Lite Dual Sim
vs
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki i Mireczki prośba o poradę:
Koniec umowy na abonament w Plusie pod koniec listopada. Kilka pytań z tym związanych:
a) czy można przejść bezpośrednio na Plush Abo?Oferta wydaje mi się chyba najciekawszą z tego co obecnie jest na rynku. Słyszałem że były z tym jakieś cyrki - że to ta sama sieć bla bla bla i trzeba przenieść się na chwilę do konkurencji i dopiero można do Plusha przejść.
b) konsultant przyjmując rezygnację
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wesoly_Kartofelek: Mamy to, czego poszukujesz :) W taryfie Plush ABO za kwotę 25 zł otrzymasz 10 GB Internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

Ponadto w ramach pakietu Social Free będziesz mógł korzystać z transferu danych w ramach serwisów: Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp.

Umowę (także na firmę) możesz zawrzeć na 24 miesiące lub na czas nieokreślony. W tej pierwszej opcji za przeniesienie numeru abonamentowego lub w mixie z
  • Odpowiedz
#orange #gsm

Czy wykupując pakiet internet 2gb + sms nielimitowane do wszystkich cyklicznie to pakiet będzie mi się kumulował czy po zakończeniu jednego nastąpi zakup kolejnego? nie zawsze pamiętam przedłużyć net i raz straciłem uzbierane 10gb :P
Orange yes na kartę jak by co
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elemelek666 mam Huawei P10 i bardzo polecam :) telefon chodzi szybko, ma duży ekran i ogólnie takie przyjemne urządzenie :p ale gdybym miał wybierać pomiędzy s8 a P10 to nie zastanawiał bym się i wybrał Samsunga :)
  • Odpowiedz
@majsterV2:
1. Ustaw kuchenkę mikrofalową na 1% mocy (jeżeli ma taką możliwość).
2. Włącz
3. Właśnie w pudełku o pojemności 0,02m3 skoncentrowałeś moc wypromieniowywaną przez kilka do kilkunastu radioliń która w dodatku przez jej konstrukcję odbija się i przez podgrzewany przedmiot przechodzi wielokrotnie.
4. Zweryfikuj czy i o ile uda Ci się w ten sposób coś
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert: dzięki za info

wysyłane mailem


Domyślam się poprzez analogię z innymi firmami, że w Orange jest konto, do którego użytkownik może się zalogować i obejrzeć swoje faktury. Czy zwrot "nasze e-faktury wysyłane mailem" oznacza, że podpis elektroniczny jest tylko w fakturach rzeczywiście wysyłanych mailem czy jest też w fakturach dostępnych po zalogowaniu na konto?

//
  • Odpowiedz
  • 0
@MichaelT128 no ale Ameryki to ty teraz nie odkryles. Jeśli operator doprowadza do takiej sytuacji i nic z tym nie robi to coś o nim świadczy przy czym konkurencja jakoś daje radę w tej samej lokalizacji. Nawet Orange wypada lepiej
  • Odpowiedz
Witam ekspertów.
Potrzeba zakupu telefonu dla taty przyprowadziła mnie właśnie do Was!
Tata nie jest demonem technologicznym i telefon, synku, musi mieć klawiaturę normalną, a nie jakieś dotyki.
Fajnie gdyby był możliwe duży wyświetlacz bo tata niedowidzi na jedno oko () no i aparat w miarę jak najlepszy - na pewno lepszy niż 2mpx - zdjęcia wnuków nie mogą być takie pikselowate.

#gsm #elektronika
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, moje #lenovo k6 note co jakiś czas się wiesza. Cały ten proces trwa jakieś 2-3 sekundy. Po chwili wszystko wraca do normy. Głównie widzę to na messengerze. Tylko nie wiem czy to apka, czy sam telefon. No i czasem jak odblokuje tel to włącza mi się bluetooth.Włączy się, a przy zablokowaniu tel wyłączy. Ktoś coś? #telefony #android #gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach