Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki prośba o poradę:
Koniec umowy na abonament w Plusie pod koniec listopada. Kilka pytań z tym związanych:
a) czy można przejść bezpośrednio na Plush Abo?Oferta wydaje mi się chyba najciekawszą z tego co obecnie jest na rynku. Słyszałem że były z tym jakieś cyrki - że to ta sama sieć bla bla bla i trzeba przenieść się na chwilę do konkurencji i dopiero można do Plusha przejść.
b) konsultant przyjmując rezygnację przy okazji wspomniał mi, że nie warto np. przenosić się na kartę bo ponoć abonamenty mają pierwszeństwo w dostępie do nadajnika i przez to zawsze lepszy zasięg. Czy to jest w ogóle technicznie możliwe?
c) jakie macie doświadczenia swoich sieci z zasięgiem w południowo-zachodnich okolicach Poznania? (chodzi tu głównie o obszar Grunwald - Plewiska). Plus mam, Żona ma Play i jest ostatnio słabo, szczególnie chciałbym się dowiedzieć jak wygląda T-MOBILE, gdyż nie miałem okazji sprawdzić na żywo a nie chcę polegać tylko na mapie zasięgu na stronce operatora.

Z góry dziękuję za wszelkie info

#gsm #poznan #plus #kiciochpyta
  • 9
@PdG_PL: W poniższych punktach udzieliliśmy Ci odpowiedzi na zadane pytania:

1) Nie trzeba przenosić numeru do innej sieci, aby znaleźć się u Miśka :) Wystarczy złożyć rezygnację z abonamentu w Plusie, a następnie, jeszcze przed dezaktywacją numeru, wysłać SMS-a o treści: PRZENIES na numer 80107. Wtedy znajdziesz się w ofercie na kartę w Plusie i mamy już z górki. Potem pozostaje tylko odwiedzić tę stronę: www.plushbezlimitu.pl/abo/z-karty-abo i wybrać ofertę, która Cię