Mirki mam pytanko mam problem ponieważ rodzice mają po jakieś 300 na koncie na kartę i chcą przejść do innej sieci. A moje pytanie jest następujące czy jest możliwość wymiany tech pieniędzy na jakieś przydatne rzeczy ??
#gsm #tmobile #telefony #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Inboxie: Chodzi mi o to żeby później wymienić to na przydatne rzeczy nie gram w żadne gry nie używam jakiś płatnych stron. Dlatego to pytanie. A czy jest możliwość doładowania innego konta??
  • Odpowiedz
  • 1
Hej

Czy ktoś z was używał kiedyś aplikacji Grab? (taki Uber ale na Azję). Od dwóch dni próbuję się z nią połączyć, ale ciągle mam komunikat 'we weren't able to connect server'. Do rejestracji podawałem polski numer telefonu komórkowego.

#grab #gsm #taxi #azja #tajlandia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #android #huawei #p9 zna ktoś dobre marki etui na ten telefon? Potrzebuje czegoś dla różowego. No i jeszcze pytanie czy wymieniał ktoś baterie w tym modelu i może polecić od kogo ewentualnie to kupić? #gsm #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lte #gsm #lacznosc #antena #propagacja

Witam kupile tę antene All-Ant H4G Antena LTE 2x15dBi MIMO 2x 10m, 2x sma i po podpieciu do modemu Huawei B525s-23a , obserwuje raczej pogorszenie sygnału
Mniejszy zasieg i gorsze parametry niz bez anteny.

Chodzenie po dachu i szukanie miejsca tez niewiele daje
mario-zdk - #lte #gsm #lacznosc #antena #propagacja

Witam kupile tę antene All-Ant...

źródło: comment_7IRabaWbIXZzX4YBS054OKOIMh1TZrIb.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki kabel microUSB polecacie? Taki by dał radę puścić prąd ładowania 1 A, był dobrej jakości (wytrzymały), długość około 1-1,5 m i by nie kosztował miliona monet (chciałbym się zamknąć w 20-25 zł na Allegro z przesyłką).

Aukey, BlitzWolf, UGREEN? Ktoś coś się wypowie na ich temat? Może jakaś inna firma?

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystal ktos z Mightytext? Potrzebuje narzedzia do wysylania masowych SMS (te 200 dziennie chociaz by mi styklo).

Z tego co widze w darmowej wersji, nie da sie zrobic kopiuj/wklej z excela, tylko trzeba jakos to grupowac (do 25 kontaktow za jednym zamachem). Sa jakies pro tipy do tego programu zebym mogl walic masowke jak najmniejszym nakladem sil (mowimy o wersji pro) albo jakies inne bardziej efektywne narzedzie?

#gsm #pytaniedoeksperta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obecnie korzystam z iPlusa - prosty temat bo przeklejam numery z arkusza i leci, ale dziadostwo jest tak zmulone, ze potrafi stowke wysylac 2 godziny.
  • Odpowiedz
Wolam @bigger - widze ze korzystales, bo mi wywalilo w google ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miales grupy kontaktow? Bo u mnie to w uj roboty zeby sobie to jakos poukladac, wsio mam w arkuszu na kompie.
  • Odpowiedz
Mirki,

Sprawa wygląda następująco:

Sąsiad planuje wybudować nadajnik telefoniczny z masztem o wysokości 50 metrów. Działka znajduje się bezpośrednio przy mojej działce rolnej oraz obok działek innych ludzi. Ze względu na promieniowanie i to, że miejsca dostępne dla ludności nie są oddalone o ustawowe 100 metrów, inwestor (Play) powinien przedstawić opinie środowiskową.

Początkowo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, do jakiej sieci opłaca się przenieść numer jeśli chodzi o abonament?

Obecnie jestem w PLAY na kartę i szczerze mówiąc pieniądze normalnie parują, nie wiem co się z nimi dzieje, nie mam żadnej usługi SMS premium ani nic z tych rzeczy a doładuję dzisiaj za 5 PLN to za dwa dni już nie ma mimo że nie korzystam z telefonu.

Telefon pewnie bym wziął jakiś najtańszy, lub bez, jak z telefonem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak telefon się sam wyłącza (bardzo często, sam), a jedyny sposób na jego włączenie to wyjęcie i włożenie baterii z powrotem, to znaczy, że padła bateria czy przyczyna może być gdzieś indziej? Rzadko też się zdarza, że przy korzystaniu, pokazuje się jakby pół ekranu (artefakty), który się wygasza i telefon się zacina na amen. LG Bello. #gsm #telefony #smartfon #serwisgsm Hard reset zrobiony, formowanie,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli szukasz najtańszej sieci, a zarazem najlepszej to dobrze trafiłeś :)

Mamy dla Ciebie dwa warianty:
1. Umowa na czas nieokreślony: Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu do wszystkich, 10 GB na start Dodatkowo bezpłatny transfer na Social Media, możliwość aktywacji usługi „Wakacje”, która polega na tym, że możesz zawiesić świadczenie usług i nie płacić abonamentu.

2. Umowa na 24 miesiące: Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu do wszystkich, 15 GB przez cały okres trwania umowy, bezpłatny
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, ja o telefonach nie mam zielonego pojęcia, poważka. Moje wymagania są takie, żeby dało się rozmawiać, zrobić w miarę sensowne zdjęcie i żeby bateria coś tam przytrzymała. I teraz pytanie: HUAWEI P9 LITE 2017 16GB czy HTC One A9s 32GB?
Ktoś coś?

#telefony #cokupic #gsm #doradzcie #android
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebuję pomocy, dostałem #sony #xperia #z2 z Androidem 5.0.2 (Orange) na pokładzie, co chciałbym osiągnąć:
- kopia oryginalnego systemu (w razie jakbym za bardzo zaszalał miałbym do czego wracać)
- root
da się to bezpiecznie osiągnąć? Widziałem instrukcje jak wgrać Dual Recovery ale chyba dotyczy starszego androida.
#telefony #root #gsm
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach