Jaka sieć polecacie z abonamentem do 30 zł, bądź na kartę? Kolega poleca virgin-mobile i pakiet za 19 bądź 29 zł, tylko pytanie jak to wygląda z zasięgiem? #telefony #gsm
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
bartek58
- 2

Magix_Slayer
- 0
@bartek58: Dokładnie taki sam pakiet jak w Plushu jest w Heyah na kartę

Specjalista_Plus
- 0
Skorzystaj z oferty ABOnamentowej w Plush ABO ;) Misiek daje Ci dwie możliwości: pierwszą - oferta na czas nieokreślony, w której za 25 zł otrzymasz rozmowy, SMS/MMS oraz 10 GB do wykorzystania, oraz w ramach stażu zwiększenie transferu, lub drugą, czyli ofertę na 24 miesiące, nielimitowane rozmowy, SMS/MMS oraz 15 GB ;) Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało :)
- 0
jaki komunikat pojawia się przy próbie logowania.
@Specjalista_Plus: żaden, strona logowania się tylko odświeża. edge, chrome, firefox, wszystkie z wyłączonymi dodatkami i efekt jest ten sam.
@czlowiek1988: Nie otrzymaliśmy zgłoszeń od innych użytkowników, w sprawie problemu z logowaniem do Plus online. Prosimy, podaj nam link, z którego próbujesz wejść na swoje konto. Czy sprawdzałeś możliwość uruchomienia Plus online za pośrednictwem innego urządzenia?
Tydzien temu kupilem usługe w T-Mobile Internet Domowy. Abonament 55zł. Musze powiedziec, ze internet chodzi super. Jednak dostalem dzis fakture na... 207zł. Troche sie zdziwilem bo nie taka umowe podpisywalem :-) Mail przyszedl od nadawcy twoja_f@ktura.t-mobile.pl wiec odrazu wiadomo o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co mnie natomiast mocno zdziwilo... scam, ktory dostalem zawieral dokladne dane, ktore podalem na umowie. Zawieral dokladna date zmiany predkosci uslugi z
- 0
@WbijBORDO: Wyczytalem, ze ten mail spamuje od 2015 roku wiec jak na luke troche dlugo by ja mieli nie zalatana... nr faktury nie wiem czy sie zgadza ale wszystkie inne dane w 100% tak :(
@wojtek656: dziwna sprawa, ja zawsze opłacam faktury przez ich appkę, tak samo w play i Orange. Chyba tak jest najbezpieczniej
- 5
@FireDash: Przepraszamy za powstałą sytuację. Chętnie zajmiemy się wyjaśnieniem tej sytuacji. Z jakiego numeru było to połączenie, które zostało odebrane?
Czemu w Virgin nie odnawia mi się już Fremium? Doładowałem za 5 złotych i cisza jakby się taryfa skończyła o co chodzi?
#gsm #virgin #virginmobile
#gsm #virgin #virginmobile
@Jakwchlewie: W takiej sytuacji powiedziałbym, że Virgin p----------o i pisz/dzwoń do nich do BOKu.
Komentarz usunięty przez autora
- 2
- 35
Mircy i Mirabelcy, robię prawilne #rozdajo!
Podczas robienia porządków, natknąłem się na to cudo.
Do wzięcia nówka sztuka nieśmigany Antena Booster, czyli szałowy wzmacniacz zasięgu #telefony #gsm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Legenda głosi, że to działa, ale nie miałem okazji testować. Podobno wystarczy nakleić pod baterią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowanie jutro wieczorem, wysyłka na mój
Podczas robienia porządków, natknąłem się na to cudo.
Do wzięcia nówka sztuka nieśmigany Antena Booster, czyli szałowy wzmacniacz zasięgu #telefony #gsm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Legenda głosi, że to działa, ale nie miałem okazji testować. Podobno wystarczy nakleić pod baterią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowanie jutro wieczorem, wysyłka na mój
źródło: comment_PQKaVH1ATuHJzUehbkKGligFpyfgbCgi.jpg
Pobierz@mandrake13: no nie wierze :D
- 1
@DROPTABLEusers: nie ma, sam zamówiłem ten telefon, widziałem go też w Media Expert w wersji 3/32 i wygląda świetnie.
@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: Dyskutujesz z przydupasem gruszki: https://pl.linkedin.com/in/krzysiek-sylwerski-b9b6236a xD
@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty Orange Free na kartę :-) W kwocie 28zł otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz 50GB internetu. Szczegóły udostępniliśmy tutaj: http://wybierzorange.pl/
konto usunięte via Android
- 1
Mirki, wyjąłem z domowego warszawskiego routera Plusa kartę SIM i włożyłem do Xiaomi Mi5. Problem jest taki, że w Toruniu ona bardzo źle chodzi. Nie da się przeglądać internetu. Tak bardzo, że musiałem znów przełączyć się na Play. Czyżby to nie działała ta mityczna częstotliwość LTE???
#gsm #xiaomi #mi5 #plus #play #lte #torun
#gsm #xiaomi #mi5 #plus #play #lte #torun
- 1
No elo. Mam takie pytanie do was mircy. Niedługo kończy mi się umowa w #orange i zaproponowano mi umowę za 60 zł na 2 numery, nielimitowane rozmowy i sms + 10GB neta na miesiąc. Okres trwania tej umowy to 24 miesiące. Da się znaleźć coś lepszego? Jestem otwarty na propozycję, myślałem nad zmianą sieci na #virginmobile albo na #mobilevikings a co wy byście polecali?
#gsm
#gsm
Tak, za dwie umowy w ofercie duet zapłacisz 40 zł :) Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na adres: specjalista_plus@plus.pl
- 1
@nickszalinski: Aa, to musieli coś zmienić. Oczywiście na gorsze(╯︵╰,)
Ja w tej sieci jestem już 2 lata.
Ja w tej sieci jestem już 2 lata.
@nutka-instrumentalnews jeżeli nie znalazłaś tej funkcji, to może jej nie być.
- 0
@Shen: jest tylko kontrast, ale nie działa.. ciekawe czy to wada tego sprzętu czy jakas usterka bo własnie skonczyła się gwarancja :-(
- 1
@qbek: jaki % z sms płacisz? w tej chwili nie mam, ale za jakiś czas będzie na karcie od neta.
- 0
@daaniel121: kiedy miałbyś te środki? płacę rynkowo, w zależności od tego ile masz środków, co najmniej 30-50%, z opcją na dogadanie się ;-)
odezwij się proszę w wiadomości prywatnej
odezwij się proszę w wiadomości prywatnej
@xx_szolek_Xx: SE
@xx_szolek_Xx: dołóż 200 i kup używanego SE
Internet LTE/3G w Play jest serio tak beznadziejny, jak mówią ludzie i jak w artykule poniżej (antywjeb antywjebem, wykres to wykres)? Bo obecnie mają najlepszą ofertę, za 90 zł trzy numery no limit wszystko i byśmy to brali na pewno, ale teraz mam wątpliwości.
http://antyweb.pl/ktory-operator-mial-najszybszy-internet-w-2017-roku/
#play #internetmobilny #gsm #telekomunikacja #telefony
http://antyweb.pl/ktory-operator-mial-najszybszy-internet-w-2017-roku/
#play #internetmobilny #gsm #telekomunikacja #telefony
Bo obecnie mają najlepszą ofertę, za 90 zł trzy numery no limit wszystko
@Reality: Gdzie ta najlepsza oferta, bo nie zauważyłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Własnie skonczyl mi sie mix w pleju i szukam tym razem czegos na karte, raczej poza play. Macie Mirki cos ciekawego do polecenia? Zalezy mi glownie na internecie i darmowych rozmowach.
#play #orange #plus #tmobile #internetmobilny #telekomunikacja #gsm
#play #orange #plus #tmobile #internetmobilny #telekomunikacja #gsm
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@resuf: mozesz poszukac w necie informacji gdzie w twoim telefonie znajduje sie cewka do ladowania, i to kolko nakleic tam gdzie jej nie ma
- 1
@Ap2OAxExHamg8qlzUgsfcReovkvSdSvnTMT: Dzięki.
Znalazłem takie rozwiązanie:
http://allegro.pl/nillkin-ladowarka-indukcyjna-uchwyt-samochodowy-v4-i6899332888.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ZTMwNTBiZjktZTJhMi00OGM2LTkxMTQtZWNkNGQ2NzQ4MThhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=d6fff9ae-773a-4345-a94d-a19bb6515448
A dokładniej to naklejki w kształacie "U" lub czterech małych kropek:
Znalazłem takie rozwiązanie:
http://allegro.pl/nillkin-ladowarka-indukcyjna-uchwyt-samochodowy-v4-i6899332888.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ZTMwNTBiZjktZTJhMi00OGM2LTkxMTQtZWNkNGQ2NzQ4MThhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=d6fff9ae-773a-4345-a94d-a19bb6515448
A dokładniej to naklejki w kształacie "U" lub czterech małych kropek:
źródło: comment_3dIQwM2NnCti759I76cPAFWJTCnN4iA8.jpg
Pobierz#opertorzy #gsm #telefony
Mirki, którzy operatorzy komórkowy aktualnie pozwalają na wykonywanie połączeń telefonicznych przez internet?
chyba Play miał kiedyś taką opcję. logowało się przez stronę lub specjalną apkę i można było z całego świata dzwonić tak jak lokalnie. nie trzeba było mieć zasięgu LTE/GMS, a wystarczył zwykły internet.
Mirki, którzy operatorzy komórkowy aktualnie pozwalają na wykonywanie połączeń telefonicznych przez internet?
chyba Play miał kiedyś taką opcję. logowało się przez stronę lub specjalną apkę i można było z całego świata dzwonić tak jak lokalnie. nie trzeba było mieć zasięgu LTE/GMS, a wystarczył zwykły internet.
- 0
@strikingsurface: a to wybacz, nie zrozumiałem
- 0
@metrom: no mówię - play miało parę lat temu taką opcję.
Wiem, że teraz jest WIFIcalling i LTEcalling, ale są duże ograniczenia sprzętowe to po pierwsze, a po drugie nie wiem, czy da się to uruchomić na "drugim urządzeniu" - choć pewnie byłby to do zrobienia
Wiem, że teraz jest WIFIcalling i LTEcalling, ale są duże ograniczenia sprzętowe to po pierwsze, a po drugie nie wiem, czy da się to uruchomić na "drugim urządzeniu" - choć pewnie byłby to do zrobienia






















