Jaka sieć polecacie z abonamentem do 30 zł, bądź na kartę? Kolega poleca virgin-mobile i pakiet za 19 bądź 29 zł, tylko pytanie jak to wygląda z zasięgiem? #telefony #gsm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skorzystaj z oferty ABOnamentowej w Plush ABO ;) Misiek daje Ci dwie możliwości: pierwszą - oferta na czas nieokreślony, w której za 25 zł otrzymasz rozmowy, SMS/MMS oraz 10 GB do wykorzystania, oraz w ramach stażu zwiększenie transferu, lub drugą, czyli ofertę na 24 miesiące, nielimitowane rozmowy, SMS/MMS oraz 15 GB ;) Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało :)
  • Odpowiedz
plus online to jest jakieś nieporozumienie. mam tego mixa i już go chyba spłaciłem, nie jestem pewny więc chciałem sprawdzić ale nie mogę się zalogować. podaję nr. tel i 4 ostatnie cyfry PUK i nic.
#gsm #plusgsm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlowiek1988: Nie otrzymaliśmy zgłoszeń od innych użytkowników, w sprawie problemu z logowaniem do Plus online. Prosimy, podaj nam link, z którego próbujesz wejść na swoje konto. Czy sprawdzałeś możliwość uruchomienia Plus online za pośrednictwem innego urządzenia?
  • Odpowiedz
Tydzien temu kupilem usługe w T-Mobile Internet Domowy. Abonament 55zł. Musze powiedziec, ze internet chodzi super. Jednak dostalem dzis fakture na... 207zł. Troche sie zdziwilem bo nie taka umowe podpisywalem :-) Mail przyszedl od nadawcy twoja_f@ktura.t-mobile.pl wiec odrazu wiadomo o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co mnie natomiast mocno zdziwilo... scam, ktory dostalem zawieral dokladne dane, ktore podalem na umowie. Zawieral dokladna date zmiany predkosci uslugi z
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WbijBORDO: Wyczytalem, ze ten mail spamuje od 2015 roku wiec jak na luke troche dlugo by ja mieli nie zalatana... nr faktury nie wiem czy sie zgadza ale wszystkie inne dane w 100% tak :(
  • Odpowiedz
Jak można wpaść na coś tak głupiego, żeby uruchomić automat dzwoniący do klienta i każący mu czekać na rozmowę z konsultantem xD

#orange #gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, do jakiej sieci obecnie warto należeć? Zależy mi na jak najtańszych rozmowach, sms i internecie. Najlepiej na kartę. Pochwalicie się mirunie z jak korzystnych ofert korzystacie, abym miała porównanie?

#telefony #gsm #orange #play #plus #tmobile
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy i Mirabelcy, robię prawilne #rozdajo!
Podczas robienia porządków, natknąłem się na to cudo.
Do wzięcia nówka sztuka nieśmigany Antena Booster, czyli szałowy wzmacniacz zasięgu #telefony #gsm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Legenda głosi, że to działa, ale nie miałem okazji testować. Podobno wystarczy nakleić pod baterią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowanie jutro wieczorem, wysyłka na mój
mandrake13 - Mircy i Mirabelcy, robię prawilne #rozdajo! 
Podczas robienia porządków...

źródło: comment_PQKaVH1ATuHJzUehbkKGligFpyfgbCgi.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, wyjąłem z domowego warszawskiego routera Plusa kartę SIM i włożyłem do Xiaomi Mi5. Problem jest taki, że w Toruniu ona bardzo źle chodzi. Nie da się przeglądać internetu. Tak bardzo, że musiałem znów przełączyć się na Play. Czyżby to nie działała ta mityczna częstotliwość LTE???
#gsm #xiaomi #mi5 #plus #play #lte #torun
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam niedziałajacego Nexusa 5X, najprawdopodobniej jest spalona płyta główna. Szukam serwisu, który miałyby taką płytą na stanie, żeby sprawdzić czy tylko płyta (a nie np również wyświetlacz) jest zepsuta. Czy ktoś może kojarzy taki serwis w #krk #telefony #gsm #serwisgsm
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No elo. Mam takie pytanie do was mircy. Niedługo kończy mi się umowa w #orange i zaproponowano mi umowę za 60 zł na 2 numery, nielimitowane rozmowy i sms + 10GB neta na miesiąc. Okres trwania tej umowy to 24 miesiące. Da się znaleźć coś lepszego? Jestem otwarty na propozycję, myślałem nad zmianą sieci na #virginmobile albo na #mobilevikings a co wy byście polecali?
#gsm
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daaniel121: kiedy miałbyś te środki? płacę rynkowo, w zależności od tego ile masz środków, co najmniej 30-50%, z opcją na dogadanie się ;-)
odezwij się proszę w wiadomości prywatnej
  • Odpowiedz
Internet LTE/3G w Play jest serio tak beznadziejny, jak mówią ludzie i jak w artykule poniżej (antywjeb antywjebem, wykres to wykres)? Bo obecnie mają najlepszą ofertę, za 90 zł trzy numery no limit wszystko i byśmy to brali na pewno, ale teraz mam wątpliwości.

http://antyweb.pl/ktory-operator-mial-najszybszy-internet-w-2017-roku/

#play #internetmobilny #gsm #telekomunikacja #telefony
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#opertorzy #gsm #telefony

Mirki, którzy operatorzy komórkowy aktualnie pozwalają na wykonywanie połączeń telefonicznych przez internet?

chyba Play miał kiedyś taką opcję. logowało się przez stronę lub specjalną apkę i można było z całego świata dzwonić tak jak lokalnie. nie trzeba było mieć zasięgu LTE/GMS, a wystarczył zwykły internet.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@metrom: no mówię - play miało parę lat temu taką opcję.
Wiem, że teraz jest WIFIcalling i LTEcalling, ale są duże ograniczenia sprzętowe to po pierwsze, a po drugie nie wiem, czy da się to uruchomić na "drugim urządzeniu" - choć pewnie byłby to do zrobienia
  • Odpowiedz