Mirki potrzebuje waszej północy w sprawie wyboru telefonu. Zależy mi na płynności działania, długiej pracy baterii przy umiarkowanym użytkowaniu, dobrym aparatem tylnym i przednim. Cena do max 2k. #kiciochpyta #gsm
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Pan_Tyrystor
via iOS- 1

Nieuk0192
via Android- 0
@Pan_Tyrystor nie dam ci swojej północy
@jest_agrest-nie_ma oprócz próby sprawdzenia lokalizacji w Android device manager nic nie możesz zrobić
- 1
@lupaczkokosow: cos nie halo, moze karta zrypana
- 0
@Specjalista_Plus zastanawiam się czy warto przejść.Widze że są tam jakieś warunki do aktywowania 5 GB/5zl ale ich nie rozumiem.
@nicky_santoro: W ofertach Plush ABO za 25 zł jedynym warunkiem jest aktywowanie maksymalnie jednego pakietu dziennie. W Plush na Kartę należy posiadać jedną z promocji: „Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu”, „Internet, rozmowy bez limitu”, „Internet, SMS, MMS bez limitu”, „Plush Internet Promo BS”, aby włączyć pakiet 5 GB za 5 zł.
- 1
potrzebuję kartę sim do alarmu. Co polecicie?
Przewiduje zużycie na poziomie kilkanaście (?) SMS, kilkanaście minut, kilkanaście MB (tak, MegaBajtów)
chciałbym mało płacić i mieć długi okres ważności konta...
#telefony #gsm #siecikomorkowe #nakarte
Przewiduje zużycie na poziomie kilkanaście (?) SMS, kilkanaście minut, kilkanaście MB (tak, MegaBajtów)
chciałbym mało płacić i mieć długi okres ważności konta...
#telefony #gsm #siecikomorkowe #nakarte
@ekanwro: virgin w wersji freemium, doładowujesz raz do roku za 5zł.
@ekanwro #virginmobile i ich pakiet freemium?
- 3
Miraski! Mam małą prośbę, przygotowuję do prezentacji badanie na temat sposobu, w jaki Polacy używają smartfonów. Jeśli ktoś ma dosłownie 3 minutki wolnego czasu, to będę wdzięczny za jej wypełnienie. Ankieta jest anonimowa, w Google. :)
Zapraszam tutaj: http://logixdev.online/ankieta | https://goo.gl/forms/bpjcl3Roznr3xMJI2
#gsm #smartfon #ios #android #prosba #telefony #ankieta
Zapraszam tutaj: http://logixdev.online/ankieta | https://goo.gl/forms/bpjcl3Roznr3xMJI2
#gsm #smartfon #ios #android #prosba #telefony #ankieta
źródło: comment_TSTvg60nHKbVzsC5BbopMiyubjSrdN3v.jpg
Pobierz- 8
Kończy mi się powoli umowa w play, jestem związany z siecią ok. 4 lata, płace niemałe rachunki, więc myśle sobie może mają jakąś ciekawą ofertę dla mnie. Loguje się na play 24 a następnie czytam ofertę dla mnie: umowa na 25 miesięcy, abonament 120 zł i iPhone 6 za 549 zł.
Myśle sobie ok, ale z ciekawości sprawdzę jak bym sobie wszedł na stronę "jako człowiek z ulicy" i poszukał podobnej oferty,
Myśle sobie ok, ale z ciekawości sprawdzę jak bym sobie wszedł na stronę "jako człowiek z ulicy" i poszukał podobnej oferty,
@Singularity00: Faktycznie, comiesięczne opłacanie faktur to zajebisty komfort. W prepaidzie ustawiasz automatyczne doładowanie co miesiąc i zapominasz o sprawie.
@wekt0r: co kto woli. Abo jest lepsze i tyle pod każdym względem
- 1
Nie masz problemu z syczącym dźwiękiem ?
I tak i nie - na Pistonach syczało jak nic nie odtwarzałem, a na Creative JAM nic nie syczy. Widziałem ten temat i coś wspominali o impedancji słuchawek. Może to jest decydentem, ale nie wiem - niestety nie mam innych słuchawek by to sprawdzić.
i czy dostał już aktualizację za październik ?
@henkgreen: jeżeli chodzi o poprawki zabezpieczeń - tak. Przed aktualizacją były
źródło: comment_sOu0cttVBOHrxgT9Gf0FWAQqCa4EunpV.jpg
Pobierz@henkgreen: na razie nie mam, ale planuję kupić. Mi się nie wyślizguje, ale pewnie przez to, że wciąż mam naklejkę z tyłu i palce z tyłu mi się nie ślizgają, nie ściągałem jej. xD W porównaniu do szklanych telefonów (S6 i S7 Edge, które wcześniej używałem jest lepiej). Przyzwyczaiłem się do etui, więc "goły" Mi A1 to tak średnio leży mi w ręce, jest to dość smukły telefon.
Mam na oku
Mam na oku
Orientuje się ktoś jak jest z internetem za granicą w #mobilevikings ?
Jutro wyjeżdżam na parę miesiecy, a mam trochę GB i nie wiem czy będę mógł z tego korzystać, czy kombinować coś innego.
#telefony #gsm #pytanie
Jutro wyjeżdżam na parę miesiecy, a mam trochę GB i nie wiem czy będę mógł z tego korzystać, czy kombinować coś innego.
#telefony #gsm #pytanie
źródło: comment_fwmADescA2BrYWR5SBZGPq9BKqc1l83y.jpg
Pobierz@Eyescream: Nie zadziała. Vikingowie nie wdrożyli roam like at home bo ich na to nie stać.
@StaraSzopa @Sybilla dzięki za zrozumienie. Pozdrowienia od całej załogi Vikingów!
Która sieć ma teraz najlepszą ofertę na kartę jeśli chodzi o internet? Planuje przenieś numer z Play, tylko nie wiem gdzie. Na rozmowach i sms mi nie zależy.
#telekomunikacja #gsm #orange #tmobile #plus
#telekomunikacja #gsm #orange #tmobile #plus
Ale smutlam #nostalagia
Pamiętacie czasy drogich smsów i rozmów
Pamiętam za dzieciaka pierwszy telefon
Dwa smsy dziennie albo chwila rozmowy ...
I te pierwsze telefony moich czasów ;p
Pamiętacie czasy drogich smsów i rozmów
Pamiętam za dzieciaka pierwszy telefon
Dwa smsy dziennie albo chwila rozmowy ...
I te pierwsze telefony moich czasów ;p
źródło: comment_ICGyR9l4mXUtDt1a3aPFx71X0ypdPFOV.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 2
@czeki21: to były czasy
źródło: comment_mOrmhpZ6P8Uh7hZAva8wrUJ50p24DWUd.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@wojtek_bez_portek było dużo dziwnych modeli, ale miały w sobie coś zajebistego. Nawet jedna z kamerą z zoomem optycznym, albo communicator na który,m ludzie oglądali pierwsza część Matrixa, albo te modele z Matrixa właśnie też w------e, banan
- 0
@Gdynia2010: no to racja, że mieli sporo fajnych modeli. Szkoda tylko, że 90% z nich nie różniła się niczym znaczącym jeśli chodzi o system i funkcjonalności. Wszystkie śmigały na Symbianie a różniły się obudową.
- 1
Mirki,czy ktos pracuje albo ma znajomego ktory siedzi w #samsung brand store?
Proponuja mi zatrudnienie oparte na kontrakcie (czyli działalnosc gospodarcza) .
Troche mam wątpliwości czy w ogóle to będzie opłacalne i podatki mnie nie zjedzą...
Ktos sie z czyms takim spotkał?
#samsung #brandstore #praca #gsm #pracbaza #pytanie
Proponuja mi zatrudnienie oparte na kontrakcie (czyli działalnosc gospodarcza) .
Troche mam wątpliwości czy w ogóle to będzie opłacalne i podatki mnie nie zjedzą...
Ktos sie z czyms takim spotkał?
#samsung #brandstore #praca #gsm #pracbaza #pytanie
- 0
@piekarSOAD: A jakies uzasadnienie?
konto usunięte via iOS
- 1
@Sowinek: oszczędzają na Tobie, bo nie chce im się płacić składek. Jak pójdzie Ci słabo w danym miesiącu i będziesz musiał zapłacić ZUS co może wpłynąć na opłacalność pracy
kto pamięta pięciosekundówki w Erze?
końcówka lat 90, pierwsze 5 sekund za darmo. początek cebulactwa, początek naliczania sekundowego.
pamiętam, że ludzie prowadzili w ten sposób rozmowy, rozmawiali przez 5 sekund, rozłączali się i oddzwaniali ;)
albo dzwoniło się i szybki wrzut w stylu: "kiełbasa kiełbasa kiełbasa!!!"
końcówka lat 90, pierwsze 5 sekund za darmo. początek cebulactwa, początek naliczania sekundowego.
pamiętam, że ludzie prowadzili w ten sposób rozmowy, rozmawiali przez 5 sekund, rozłączali się i oddzwaniali ;)
albo dzwoniło się i szybki wrzut w stylu: "kiełbasa kiełbasa kiełbasa!!!"
źródło: comment_xbUxwb53ewPkc4OngxE5TL5LEXfdmV4z.jpg
Pobierz- 6
@czydlapanato: kiedys jak jechalem pociagiem to jakis typ z 15 min kolo mnie rozmawial na 5 sekundówkach. Strasznie wkurzające.
@czydlapanato: nie doznałem tego. ale pamiętam jak były wysokie opłaty za połaczenia i smsy i puszczało się tylko sygnały/głuchacze/strzałki które oznaczały wszystko na co się ludzie wcześniej umowili, np. "puść mi strzałkę jak dojdziesz do domu", "puść mi strzałkę to oddzwonię (bo mam taniej)" itp
Jak to jest, że iPhone 7 kupowany bezpośrednio od apple kosztuje 2729 zł a na allegro znajdziesz już za 2250 zł? Trochę mam obawy przed kupnem takiego telefonu chociaż jest to 500 zł różnicy. Czy ktoś wie czym jest spowodoana ta różnica? może jakiś Mirek albo Mirabelka kupowali takie telefony?
#apple #iphone7 #iphone #elektronika #gsm #telefony #smartphone #
#apple #iphone7 #iphone #elektronika #gsm #telefony #smartphone #
@krystekk2: Podróbki, powystawówki, albo o niepewnym pochodzeniu. Ewentualnie sprowadzane z zagranicy, lub z komisów. I pewnie z fakturą vat - marża.
@krystekk2: @boa_dupczyciel: @Jaraz: @mere: @piotras-85: @president: sranie w banie z tym allegro w kazdym temacie te same odpowiedzi, od kulku lat biore z allegro telefony i jakos NIGDY nie mialem problemow, trzeba wiedziec tez gdzie kupowac a nie jak popadnie. Stwierdzenie ze na allegro to tylko same podrobki to troche nie na miejscu nie majac pokrycia na te slowa. Kupuje
Da się dodzwonić do Virgin czy nie? Ileż można czekać na połączenie to jakieś nieporozumienie! Na mejla nie odpowiadają! Żenada! #gsm #virginmobile #virgin
- 0
@Waspin: o każdej porze? Nawet teraz czy o 21/22?
- 0
@Jakwchlewie: no teraz to wszyscy dzwonią. Spróbuj ok 14:00 lepiej.
- 2
czy ktoś może mi potwierdzić, że smarfony:
1. Honor V9 (chiński)
oraz
2. Honor 8 Pro (eu) to mechanicznie ten sam telefon?
(poza tym, że v9 występuje w wersjach 4 i 6GB ramu, a 8pro tylko 6GB ramu)
Chodzi
1. Honor V9 (chiński)
oraz
2. Honor 8 Pro (eu) to mechanicznie ten sam telefon?
(poza tym, że v9 występuje w wersjach 4 i 6GB ramu, a 8pro tylko 6GB ramu)
Chodzi
Mireczki kochane, mniej niż 3 dni został uffff jak myślicie, czy one szybko znikną? Odświeżać stronę o tej 9:01 i kupowac od razu czy np o 9:30 będzie jeszcze okazja na zakup? Szkoda, że dostawa od 3.11 bo bym na święto zmarłych już wziął, rodzina by spuchła xD
#apple #iphone #gsm #telefony no i dla tych co nie mogą #samsung #xiaomi
#apple #iphone #gsm #telefony no i dla tych co nie mogą #samsung #xiaomi
źródło: comment_r3Ps14ScNqNe5Zsxq4mVniINnZoNXUW5.jpg
Pobierz@bobbyjones: ja właśnie odebrałem iphone 8 i powiem szczerze, że się zawiodłem. Różnica między 7 jest zerowa.
- 1
Mircy! Wjechała informacja, że w iDream w Krakowie będzie iPhone SE 32GB za 999 zł. Aktualne korzystam z Samsunga Galaxy S6, jest sens przesiadać się na SE w takiej okazyjnej cenie? Chcę wrócić na iP głównie z powodu synchronizacji macOS > iOS, ale nie widzi mi się wydawać w sumie ponad 3 kafli na telefon. Taki SE wydaje się całkiem spoko opcją. Co myślicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@logixdev: Mam SE „I generacji”, kupiłem go tuż po premierze (16GB) i jest wyczesany w kosmos. Kilku znajomych się pytało dlaczego wciąż korzystam z 5S a tu zonk, speszal edyszyn porównywalny z ich 6S i 6S plus.
SE byłby telefonem 10/10, gdyby Apple zamontował lepszy aparat z przodu i dał Touch ID 2. generacji. 3D Touch nie jest jakoś do życia potrzebny.
Cała reszta super, jak nie lubisz patelni to
SE byłby telefonem 10/10, gdyby Apple zamontował lepszy aparat z przodu i dał Touch ID 2. generacji. 3D Touch nie jest jakoś do życia potrzebny.
Cała reszta super, jak nie lubisz patelni to
@logixdev: jakbym mieszkał w Krakowie to bym kupił ze 3 sztuki tego iPhone, dwie sprzedał po normalnej cenie a jednego sobie zostawił do używania (ʘ‿ʘ)
- 2
@bartek58: Dokładnie taki sam pakiet jak w Plushu jest w Heyah na kartę
Skorzystaj z oferty ABOnamentowej w Plush ABO ;) Misiek daje Ci dwie możliwości: pierwszą - oferta na czas nieokreślony, w której za 25 zł otrzymasz rozmowy, SMS/MMS oraz 10 GB do wykorzystania, oraz w ramach stażu zwiększenie transferu, lub drugą, czyli ofertę na 24 miesiące, nielimitowane rozmowy, SMS/MMS oraz 15 GB ;) Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało :)































