Mirki potrzebuje waszej północy w sprawie wyboru telefonu. Zależy mi na płynności działania, długiej pracy baterii przy umiarkowanym użytkowaniu, dobrym aparatem tylnym i przednim. Cena do max 2k. #kiciochpyta #gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jest jakaś szansa na znalezienie telefonu który został prawdopodobnie z------y? #gsm #telefony #kradno i oszukujo numer już zablokowałem w plusie, zgłosiłem kradzież na policji ale "oni go nie namierzą po numerze imei... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nicky_santoro: W ofertach Plush ABO za 25 zł jedynym warunkiem jest aktywowanie maksymalnie jednego pakietu dziennie. W Plush na Kartę należy posiadać jedną z promocji: „Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu”, „Internet, rozmowy bez limitu”, „Internet, SMS, MMS bez limitu”, „Plush Internet Promo BS”, aby włączyć pakiet 5 GB za 5 zł.
  • Odpowiedz
potrzebuję kartę sim do alarmu. Co polecicie?
Przewiduje zużycie na poziomie kilkanaście (?) SMS, kilkanaście minut, kilkanaście MB (tak, MegaBajtów)
chciałbym mało płacić i mieć długi okres ważności konta...

#telefony #gsm #siecikomorkowe #nakarte
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski! Mam małą prośbę, przygotowuję do prezentacji badanie na temat sposobu, w jaki Polacy używają smartfonów. Jeśli ktoś ma dosłownie 3 minutki wolnego czasu, to będę wdzięczny za jej wypełnienie. Ankieta jest anonimowa, w Google. :)

Zapraszam tutaj: http://logixdev.online/ankieta | https://goo.gl/forms/bpjcl3Roznr3xMJI2

#gsm #smartfon #ios #android #prosba #telefony #ankieta
logixdev - Miraski! Mam małą prośbę, przygotowuję do prezentacji badanie na temat spo...

źródło: comment_TSTvg60nHKbVzsC5BbopMiyubjSrdN3v.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kończy mi się powoli umowa w play, jestem związany z siecią ok. 4 lata, płace niemałe rachunki, więc myśle sobie może mają jakąś ciekawą ofertę dla mnie. Loguje się na play 24 a następnie czytam ofertę dla mnie: umowa na 25 miesięcy, abonament 120 zł i iPhone 6 za 549 zł.
Myśle sobie ok, ale z ciekawości sprawdzę jak bym sobie wszedł na stronę "jako człowiek z ulicy" i poszukał podobnej oferty,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie masz problemu z syczącym dźwiękiem ?


I tak i nie - na Pistonach syczało jak nic nie odtwarzałem, a na Creative JAM nic nie syczy. Widziałem ten temat i coś wspominali o impedancji słuchawek. Może to jest decydentem, ale nie wiem - niestety nie mam innych słuchawek by to sprawdzić.

i czy dostał już aktualizację za październik ?


@henkgreen: jeżeli chodzi o poprawki zabezpieczeń - tak. Przed aktualizacją były
d.....a - > Nie masz problemu z syczącym dźwiękiem ?

I tak i nie - na Pistonach sy...

źródło: comment_sOu0cttVBOHrxgT9Gf0FWAQqCa4EunpV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@henkgreen: na razie nie mam, ale planuję kupić. Mi się nie wyślizguje, ale pewnie przez to, że wciąż mam naklejkę z tyłu i palce z tyłu mi się nie ślizgają, nie ściągałem jej. xD W porównaniu do szklanych telefonów (S6 i S7 Edge, które wcześniej używałem jest lepiej). Przyzwyczaiłem się do etui, więc "goły" Mi A1 to tak średnio leży mi w ręce, jest to dość smukły telefon.

Mam na oku
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek było dużo dziwnych modeli, ale miały w sobie coś zajebistego. Nawet jedna z kamerą z zoomem optycznym, albo communicator na który,m ludzie oglądali pierwsza część Matrixa, albo te modele z Matrixa właśnie też w------e, banan
  • Odpowiedz
Mirki,czy ktos pracuje albo ma znajomego ktory siedzi w #samsung brand store?
Proponuja mi zatrudnienie oparte na kontrakcie (czyli działalnosc gospodarcza) .
Troche mam wątpliwości czy w ogóle to będzie opłacalne i podatki mnie nie zjedzą...
Ktos sie z czyms takim spotkał?

#samsung #brandstore #praca #gsm #pracbaza #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sowinek: oszczędzają na Tobie, bo nie chce im się płacić składek. Jak pójdzie Ci słabo w danym miesiącu i będziesz musiał zapłacić ZUS co może wpłynąć na opłacalność pracy
  • Odpowiedz
kto pamięta pięciosekundówki w Erze?
końcówka lat 90, pierwsze 5 sekund za darmo. początek cebulactwa, początek naliczania sekundowego.

pamiętam, że ludzie prowadzili w ten sposób rozmowy, rozmawiali przez 5 sekund, rozłączali się i oddzwaniali ;)

albo dzwoniło się i szybki wrzut w stylu: "kiełbasa kiełbasa kiełbasa!!!"
c.....o - kto pamięta pięciosekundówki w Erze?
końcówka lat 90, pierwsze 5 sekund za...

źródło: comment_xbUxwb53ewPkc4OngxE5TL5LEXfdmV4z.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czydlapanato: nie doznałem tego. ale pamiętam jak były wysokie opłaty za połaczenia i smsy i puszczało się tylko sygnały/głuchacze/strzałki które oznaczały wszystko na co się ludzie wcześniej umowili, np. "puść mi strzałkę jak dojdziesz do domu", "puść mi strzałkę to oddzwonię (bo mam taniej)" itp
  • Odpowiedz
Jak to jest, że iPhone 7 kupowany bezpośrednio od apple kosztuje 2729 zł a na allegro znajdziesz już za 2250 zł? Trochę mam obawy przed kupnem takiego telefonu chociaż jest to 500 zł różnicy. Czy ktoś wie czym jest spowodoana ta różnica? może jakiś Mirek albo Mirabelka kupowali takie telefony?

#apple #iphone7 #iphone #elektronika #gsm #telefony #smartphone #
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krystekk2: @boa_dupczyciel: @Jaraz: @mere: @piotras-85: @president: sranie w banie z tym allegro w kazdym temacie te same odpowiedzi, od kulku lat biore z allegro telefony i jakos NIGDY nie mialem problemow, trzeba wiedziec tez gdzie kupowac a nie jak popadnie. Stwierdzenie ze na allegro to tylko same podrobki to troche nie na miejscu nie majac pokrycia na te slowa. Kupuje
  • Odpowiedz
czy ktoś może mi potwierdzić, że smarfony:
1. Honor V9 (chiński)
oraz
2. Honor 8 Pro (eu) to mechanicznie ten sam telefon?
(poza tym, że v9 występuje w wersjach 4 i 6GB ramu, a 8pro tylko 6GB ramu)

Chodzi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki kochane, mniej niż 3 dni został uffff jak myślicie, czy one szybko znikną? Odświeżać stronę o tej 9:01 i kupowac od razu czy np o 9:30 będzie jeszcze okazja na zakup? Szkoda, że dostawa od 3.11 bo bym na święto zmarłych już wziął, rodzina by spuchła xD

#apple #iphone #gsm #telefony no i dla tych co nie mogą #samsung #xiaomi
bobbyjones - Mireczki kochane, mniej niż 3 dni został uffff jak myślicie, czy one szy...

źródło: comment_r3Ps14ScNqNe5Zsxq4mVniINnZoNXUW5.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy! Wjechała informacja, że w iDream w Krakowie będzie iPhone SE 32GB za 999 zł. Aktualne korzystam z Samsunga Galaxy S6, jest sens przesiadać się na SE w takiej okazyjnej cenie? Chcę wrócić na iP głównie z powodu synchronizacji macOS > iOS, ale nie widzi mi się wydawać w sumie ponad 3 kafli na telefon. Taki SE wydaje się całkiem spoko opcją. Co myślicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@logixdev: Mam SE „I generacji”, kupiłem go tuż po premierze (16GB) i jest wyczesany w kosmos. Kilku znajomych się pytało dlaczego wciąż korzystam z 5S a tu zonk, speszal edyszyn porównywalny z ich 6S i 6S plus.

SE byłby telefonem 10/10, gdyby Apple zamontował lepszy aparat z przodu i dał Touch ID 2. generacji. 3D Touch nie jest jakoś do życia potrzebny.

Cała reszta super, jak nie lubisz patelni to
  • Odpowiedz
Jaka sieć polecacie z abonamentem do 30 zł, bądź na kartę? Kolega poleca virgin-mobile i pakiet za 19 bądź 29 zł, tylko pytanie jak to wygląda z zasięgiem? #telefony #gsm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skorzystaj z oferty ABOnamentowej w Plush ABO ;) Misiek daje Ci dwie możliwości: pierwszą - oferta na czas nieokreślony, w której za 25 zł otrzymasz rozmowy, SMS/MMS oraz 10 GB do wykorzystania, oraz w ramach stażu zwiększenie transferu, lub drugą, czyli ofertę na 24 miesiące, nielimitowane rozmowy, SMS/MMS oraz 15 GB ;) Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało :)
  • Odpowiedz