• 0
Mirki pytanie mam stary S J5 i robię całkowity format i ponownie przechodze proces ustawiania nowego systemu i chciałbym dodać nowe konto Google ( nowy mail) to nie mogę, muszę dać stary, na który mam już przydzielony nowy telefon i później dostaje dużo maili od Google że moje konto jest krytycznie zagrożone,. Jak to rozdzielić?

#android #google #samsung #telefon
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hepat: musisz całkowicie usunąć konto Google z telefonu, ponieważ po przywróceniu ustawień fabrycznych telefonu uruchamia się zabezpieczenie FRP.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hepat: musisz całkowicie usunąć konto Google z telefonu, ponieważ po przywróceniu ustawień fabrycznych telefonu uruchamia się zabezpieczenie FRP.


Dzięki - czyli przed formatem wipe factory trzeba usunąć konto gogle, tak?
  • Odpowiedz
Istnieje szansa zeby coś zmienić w ustawieniach zeby google przypominalo najlepszą wyszujiwarke na swiecie jak dawniej, a nie wyszukiwarke samych portali informacyjnych i e commerce?
#google
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tez wam google play nie aktualizuje aplikcji bo olewacie komunikaty google każące potwierdzic swoj wiek? Zresetowalem telefon, zaktualizowalem emui, telefon dzialal plynnie jak nowy dopoki google nie zawolalo mojej daty ur. Nie moge spokojnie przeglądac interetu, bo chrome sie nie aktualizuje, wszystko sie zacin, ledwo pisze ten wpis. Z innej przeglądarki nie skorzystam bo nawet nie moge pobierac aplikacji przez Google play. Telefon to 4 letnie Huawei P9.
Moj przesiadka na Apple
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z #chromecast: wcześniej jak miałem Chromecasta 3 to jak włączałem jakiś stream na przeglądarce, udostępniałam na telewizor to po chwili pojawiało się okienko czy zoptymalizować przesyłanie, obraz na kompie się wygaszał, mogłem nawet wyłączyć komputer i całość przejmował Chromecast. Teraz kupiłem Realme TV Stick 4K i nic się nie pojawia, mam zdublowany obraz - jeden na komputerze, drugi na tv ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje stworzyć mapę z punktami dodawanymi przez API. Gdzie i za ile? Niestety Google Cloud Platform to porażka i nie można określić co jest darmowe a co płatne. OSM nie oferuje (chyba?) takiej funkcjonalności, a uMAP nie wystawia API. Jakieś pomysły?

#api #restapi #google #googlemaps #osm #programowanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartolomis: tak to jest, jak się zatrudnia na etacie SEO cymbałów, których robota to max godzina, a przez pozostałe 159 muszą udawać, że coś robią - potem do zarządu trafia taki właśnie screen jak pokazałeś i wszyscy są zadowoleni, bo strona wysoko i kliknięcia się zgadzają. Google powinien takie strony banować, a większość SEOwców powinna stać w kolejce po zasiłek, bo są bezużyteczni.
  • Odpowiedz
Korzystałem z bezpłatnego Google Workspace (dawne konto, głównie ze względu na gmail we własnej domenie). Teraz przenoszą wszystkich na płatny plan. Z racji, że #cebula mocno, a z tego maila nie korzystam służbowo, ale mam tam pełno ważnych danych, to zastanawiam się nad bezpłatną alternatywą. Jest możliwość migracji poczty w inne miejsce (mam też wykupiony hosting, choć wolę trzymać pocztę u ogólnodostępnego operatora). Co polecacie w ramach alternatywy? Jest możliwość
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tino: @Djelon: Generalnie mieszacie koszt opcji family z możliwościami firmowego ms 365
W family podpięcie do własnej domeny jest opcją tylko jeśli jest ona hostowana w godaddy (lub ustawiacie w odpowiedni sposób DNSy ale to jest bez oficjalnego wsparcia = może się w każdej chwili zmienić i po prostu przestaniecie dostawać maile)

jedyną sensowną opcją wydaje się zoho za friko albo poczta przy hostingu...
  • Odpowiedz