#gielda wszyscy mówią coś o picie to im odpowiadam no przecież nie będę codziennie jadł kebabów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda oj sie człowiek z zakupami pospieszył, niby fajnie bo dały dzisiaj zarobić spółki ale czuje niedosyt bo najbardziej chciałem viavi kupić ale jak widziałem +30% premarket to odpuściłem a teraz jak kurz opadł cena jest atrakcyjna
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Skipi1111 - #gielda oj sie człowiek z zakupami pospieszył, niby fajnie bo dały dzisia...

źródło: 83922dded1de9b61cb9c92cf886a388d

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach