Wpis z mikrobloga

Mieć 10k kapitału wrzucone na XTB w 10 różnych spółek i być na minusie 500 zł, to trzeba mieć talent. Mam talent.

#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niekceszmnie: jak dla mnie dobry wynik, jeżeli jesteś nowy w tym biznesie. ja jestem jakieś 11-12% na plus (nominalnie ok 1100 zł coś tam) od początku 2026 ale w sumie tylko dlatego że na początku kupiłem SMH i trzymam do teraz. reszta moich "inwestycji" (oprócz XTB, SYNEKTIK) to jak tłumaczenie ślepemu kolorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@niekceszmnie: ja też tak robie, nie mogę się zdecydować na 2-3 spółki tylko muszę mieć 10 xD.
Na GPW trzymam fason bo tylko 5 spółek ale w USA, gdzie do wyboru jest ok 4 tysiące - mam aktualnie 10 i kazda za kwote 2-3 tys. O dziwo, jakbym teraz wszystko sprzedał to jestem na +
  • Odpowiedz