Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KRISSVector: Uniwersalna rada dla wszystkich facetów pt.: "Jak przestać wstydzić się nagości?".

Odpowiedź: wybrać się na saunę.

Gdy pierwszy raz pojawiłem się w saunarium wrocławskiego Aquaparku, byłem zdziwiony tym jak ludzie swobodnie podchodzą do swojej nagości. Siadają se z badziągami czy tam cyckami na wierzchu, siedzą se kilka minut, pocą, potem równie nago idą pod prysznic - i wszystko jest w porządku. I nie chodzą tam sami Apollini - stare dziadki,
@KRISSVector: I jeszcze mała anegdotka: mam w pracy znajomego urologa, który ma telefon wypełniony męskimi penisami, od czasu do czasu pokazuje mi co ciekawsze przypadki i bardziej udane operacje. A to niezłe obrzezanko, a to usunięcie jakichś kaszaków. Zupełnie profesjonalnie i neutralnie, no bo co to, narząd jak narząd, kliczna ciekawostka jakich wiele, nie?
@AnzylmGregorowycz: Sama dałam +18
@inzynier_robert: Co pisałeś?
@Kuciniak: Na tym wydarzeniu akurat nie badają, ale posłuchaj, robią to lekarze, widzieli tysiące jąder i siusiaków, to profesjonaliści. Wstyd to umierać na raka, kiedy można mu było zapobiec. Ludzkie ciało i nagość są normalne, moszny są różne i to też nic zdrożnego.
@Ni3pokolorowany: Ale badaj to drugie, musisz się pomęczyć :)