Hej, co polecacie dla różowego paska: venu 2 czy Fenix 6s? Ceny zbliżone do siebie.
Totalny amator że mnie. Głównie chodzę na długie spacery czasami pobiegnę kawałek. Generalnie szykuje się do regularnego biegania. Ważne dla mnie byłoby czy posiada możliwość płatności, muzyka i dobry GPS.
Z porównywarek wychodzi że Fenix lepszy, ale nie ma dotykowego ekranu.
A może polecacie jeszcze inny model biorąc pod uwagę że dopiero zaczynam bieganie?
#garmin
Totalny amator że mnie. Głównie chodzę na długie spacery czasami pobiegnę kawałek. Generalnie szykuje się do regularnego biegania. Ważne dla mnie byłoby czy posiada możliwość płatności, muzyka i dobry GPS.
Z porównywarek wychodzi że Fenix lepszy, ale nie ma dotykowego ekranu.
A może polecacie jeszcze inny model biorąc pod uwagę że dopiero zaczynam bieganie?
#garmin





























#sluchawki