Mireczki, szukam słuchawek true wireless z możliwością sparowania dwóch urządzeń (tel Android + zegarek #garmin) tak do około 250 zł. Ktoś zna coś oprócz Creative Outlier Air Sports?
#sluchawki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, co polecacie dla różowego paska: venu 2 czy Fenix 6s? Ceny zbliżone do siebie.
Totalny amator że mnie. Głównie chodzę na długie spacery czasami pobiegnę kawałek. Generalnie szykuje się do regularnego biegania. Ważne dla mnie byłoby czy posiada możliwość płatności, muzyka i dobry GPS.
Z porównywarek wychodzi że Fenix lepszy, ale nie ma dotykowego ekranu.
A może polecacie jeszcze inny model biorąc pod uwagę że dopiero zaczynam bieganie?
#garmin
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#garmin czy do garmin connect można podłączyć wagę huawei czy tylko ta od garmina będzie działać z aplikacja?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niedawno pisałem tutaj o #smartwatch, np. #suunto 9 czy coś #garmin. Myślałem już o kupnie forerunner 235 lub 935, ale po zagłębieniu się w temat, stwierdzam, że przydałyby się jednak mapy w zegarku, a wymienione przeze mnie modele garmina tego nie mają. I też nie do końca rozumiem o co w tym chodzi - jak rozumiem np. w modelu forerunner 935 mogę zaplanować trasę
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Averte: a i widzę, że innego Mireczka pytałeś. Suunto 7 ma zajeeeebiste mapy, bo to na wearOS, czyli jak w smartfonie, możesz zainstalować aplikację jaka chcesz do map... Ale baterię, która i tak w "7" jest jaka jest, to korzystanie z map zżera jeszcze szybciej ☺️
  • Odpowiedz
Chciałbym kupić 6x pro albo 6 pro. Orientuje się ktoś o jakichś nadchodzących promocjach na fenixy 6 pro? Albo gdzie jest najtaniej?

#garmin
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 88
581 744 + 121 = 581 865

Wiecie co to jest odpowiedzialność? Walnąć jeno 3 piwerka i iść spać przed 1, a po 8 ruszyć w drogę. Po 40 km wjechać Karkonoską w 55 minut ze swoją nie najwspanialszą wagą i przeszło 11 kilogramowym zestawem amelinium na 32C xD

Ale tak serio, dla mnie to jednak potwór, a także ostatnia ściana była bliska pokonania mnie, ale climb pro w #garmin i napisy
AbaddonLincoln - 581 744 + 121 = 581 865

Wiecie co to jest odpowiedzialność? Walnąć ...

źródło: comment_1629386455ZgjP1x5Sxm79sR1l0tcgGt.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#garmin #spotify
Pytanie do posiadaczy Fenixa 5 plus. Wie ktoś jak rozwiązać problem z pobieraniem muzyki ze Spotify na zegarek? Za każdym razem wyskakuje mi błąd: "Unable to download certificates" lub "Synchronizacja nieudana"
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#garmin #smartwatch
Ogarniał ktoś może wymianę szkła? Mam vivoactive 4s z jakiś rok, pomimo średniej baterii jest ok ale mega szybko szkło łapie ryski. Pytanie czy Garmin świadczy takie usługi za $$ bo w ramach gwarancji to nawet nie marzę( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest niby jakieś info na stronie ale napisałem z jakiś tydzień temu do nich meila i cisza.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, Mirabelki - rozglądam się za smartwatchem z myślą głównie o bieganiu. Najbardziej zależy mi na GPS. Dotychczas biegałem z telefonem, ale niestety dość zawodny ten mój gps w telefonie no i jednak jest to klamot.

myślałem o suunto 7, suunto 9 , patrzyłem też na garmin forerunner 745, ale dość drogi jest, bo 2k, a ja szukam czegoś do kwoty 1500 zł

nie zamierzam zegarkiem płacić, przede wszystkim ma służyć do rejestrowania tras,
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Averte: Jak szukasz tylko zegarka do biegania to 245/245 music. 745 to kombajn triathlonowy jak jego poprzednik. Bardzo spoko opcją są też Coros pace
  • Odpowiedz
Mirasy, chce kupić uchwyt do #garmin taki żebym mógł od spodu zamontować latarkę/kamerkę. Po lekkim reserczu stwierdzam, że większość to chyba jakieś dziadostwo, gdzie narzekają na jakość i słaby chwyt. Poratuje ktoś jakimś linkiem czegoś sensownego? Warunek: dostępny w zasadzie na już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #szosa
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mroczne_knowania: mialem to gowno. bylem zadowolony aż kiedys wrypalem sie w dziurę i zerwała się śruba a kierownica opadła w dól. skutecznie sie z takich wynalazkow wyleczylem.
A same tulejki to też wiele pozostawiają do życzenia.

@sargento: teraz mam taki uchwyt i jest git.
  • Odpowiedz
Apple watch series 6 vs garmin 6 . Zależy mi na dobrym pomiarze tętna, głównie jazda rowerem mtb. Ktoś ma? Poleci? Jeśli tak, to dlaczego?
Aktualnie mam AW SE i pomiar tętna jest niezadowalający :(
#garmin #applewatch #gadzety
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hello ;)
Potrzebuje zasięgnąć opinii użytkowników paru gadżetów ;)
Okej, więc póki co jestem posiadaczem #miband 4
Rozglądam sie za smartwatchem:
#garmin instinct- biorę pod uwagę z tego względu, że jest bardzo odporny, ma dobrą baterię i nawet fajnie wygląda. Niestety najbardziej boli mnie fakt, iż posiada słabą rozdzielczość i nie uswiadcze kolorowego wyswietlacza :(
#amazfit trex/pro tutaj największą niewiadomą jest soft zegarka i apki do łączenia się z zegarkiem.. nie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zetwwues: Chcesz sportwatch bierzesz garmina czy polara.
Chcesz chińskie zabaweczki- smartwatche bierzesz pozostałe.
Dużo wody upłynie zanim pod względami sportowymi chinczyki choć dogonią typowe sportwatche
  • Odpowiedz
#garmin #applewatch
Chciałbym przesiąść się z applewatch 3 na jakiegoś garmina.
Wymagania to:
Wodoodporność
Bateria im dłużej tym lepiej ale minimum chciałbym 3dni bez aktywności lub chociaż 2 przy bieganiu 45/50 minut
Powiadomienia z telefonu i możliwość rozłączenia połączenia
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mireczki i Mirabelki - jest ktoś zainteresowany nowiutkimi zegarkami multisportowymi Garmin Forerunner 745 w kolorze czerwonym i białym?

Zegarki dziś dotarły do nas ale zarówno ja jak i różowa chcemy czarne więc pozostało nam sprzedać w dobrej cenie jako nowe, nie odpakowane i dopłacić do czarnego modelu. Najlepiej jakby ktoś był z #warszawa to odbiór osobisty jak najbardziej będzie spoko.
Od razu mówię, że nie mogę odesłać ich do sklepu
MentorPL - Mireczki i Mirabelki - jest ktoś zainteresowany nowiutkimi zegarkami multi...

źródło: comment_1628882402NxlGFv46WZbBzFGCTN6tz4.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mireczki,
mam pytanie odnośnie OSMapa na #garmin . Wrzuciłem luzem plik img do folderu "garmin" na EDGE 520 Plus i jak teraz wybrać, żeby nie używało map TopoActive Europe tylko OSM? Po uruchomieniu licznika nie wyskakuje mi żaden monit o nowej mapie lub coś podobnego gdzie mógłbym wybrać OSM. #szosa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie do posiadaczy Garmin Forerunner 745 - czy gniazdo ładowania bardzo Wam się brudzi?

Niedługo ma się zjawić u mnie kurier z tym modelem i przeglądając ofertę szkieł hartowanych napotkałem na silikonowe zatyczki na to gniazdo (link). Zastanawiam się czy jest sens zamawiać bo nie wiem czy przy użytkowaniu zegarka niezabezpieczone gniazdo się w jakikolwiek sposób zapycha.

#garmin #forerunner #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MentorPL: jeśli nie ma w internecie opisów które wykazują jakieś problemy z gniazdem ładowania, a sam producent nie przewidział takiej zaślepki to IMO - można tym gadżetem wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Globalne korporacje przeznaczają na prawdę grubą kasę na design i testowanie produktów i jestem przekonany, że także ta kwestia została dokładnie przemyślana i sprawdzona.

W moim 735xt rozwiązanie podłączenia ładowarki jest bardzo podobne i nie ma z tym
  • Odpowiedz
#smartwatch #android #technologia #garmin #samsung
Witam, szukam smartwatcha na androida do 1800 zł. Biegam lub jeżdżę na rowerze z 3 razy w tygodniu, chciałabym żeby miał NFC, dobry GPS i dobra baterię ( nie chce go ładować co noc). Widziałem że polecają recenzenci Garmin Venu 2. Czy jest coś innego godnego polecenia ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach