Szukam paska nylonowego do Garmin Venu 2 ktoś coś poleca?
Miałem z allegro nylonowy i bransoletę ale nie wytrzymały nawet dnia, teleskopy same się rozpinały.
#garmin
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warto brać garmina fenix 6 pro? Chciałem wziąć 5x plus sapphire ale okazało się ze ma 51mm i jest zbyt duży dla mnie, a 47mm ktore ma 6 pro jest idealny. Z kolei jest jeszcze 6 pro sapphire ale dużo droższy i nie stać mnie na niego. Czy to szkło w 6 pro jest faktycznie takie słabe ze nie warto go brać tylko dozbierać do wersji sapphire, czy może kupić 6 pro
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xdominio: doplacanie za szafirowe szklo, jesli mialbys brac model nizej moim zdaniem jest bez sensu.

Przez lata uzytkowania nie zajechalem zadnego szkla w garminie. Jesli masz obawy nalep sobie szklo hartowane na ekranik, bo w praktyce go nie widac, a jak cos odwalisz to wymienisz na kolejne za 5zl.

Podstawowe pytanie tylko czy jest sens kupowac od razu komputer sportowy jakim jest fenix.
  • Odpowiedz
Mirki korzystające z Edge 520+ mam taki problem. Wchodzę na connect.garmin.com, planuje sobie trasę Treningi-Kursy klikam trasę po kolei. Wyznaczam start i metę w okolicy domu, klikam punkt najdalszy (jako punkt po drodze), przeciągam trasę tam, gdzie mnie interesuje. Zapisuję. Z komórki wysyłam do Edga. Odpalam potem Jedź-Kursy-wybieram wgrany kurs. I teraz od licznika pada pytanie: czy nawigować do początku trasy (zazwyczaj 100-200 metrów), czy też nie. I niezależnie od tego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też dostajecie komunikat, że serwer usługi Garmin Connect jest niedostępny i że pracują nad rozwiązaniem? Rano było wszystko ok aż do czasu kiedy nie zrestartowałem telefonu. #garmin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie jakiś patent aby podczas aktywności (i jazdy po wgranym kursie) zrobić: pauza - zrobić nowy kurs na telefonie w Komoot / Strava i wgrać go do urządzenia. Edge krzyczy, ze trzeba zakończyć aktywność aby pobrać nowe kursy. W zegarku Fenix można zrobić: stop - wznów później - zegarek podczas tej pazy się synchronizuje i pobiera nowe kursy. Szukam podobnego rozwiązania w Garmin Edge 1030 plus. Ktoś coś?
#garmin #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś uzywa folii ochronnej na wyświetlacz w instinct solar?
Zastanawiam się czy nie zaburzy ładowania solarnego
#garmin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Papaya: już lepiej szkło zamiast folii. Chociaż jak miałem pierwszego instincta przez prawie rok bez żadnej dodatkowej ochrony, to nawet ryski nie miał na szkle, choć mam tendencję do rysowania zegarków.

Teraz też kupiłem niedawno solara po krótkim epizodzie z Fenixem 6x pro i nie zamierzam nic naklejać, bo Garmin ma dobre szkła, a w Instinctcie jest ono dodatkowo chronione przez wysoki plastik dookoła szkła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Korzystał ktoś z dwóch urządzeń Garmina przy jednej aktywności? Powiedzmy mam nawigację na rowerze która zbiera info z GPSu i czujnika prędkości a z zegarka chcę zbierać puls itd. Jak to działa? Trzeba odpalić aktywność na obu urządzeniach? Czytałem że jest jakiś trueup który zapobiega dublowaniu danych
#garmin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pyrpyrpry pewnie możesz w nawigacji ustawić zegarek jako czujnik tętna. (Ja na swoim zegarku mogę włączyć emisję tętna na urządzenia zewnętrzne) i wtedy aktywność rejestrujesz na navi, a tętno weźmie z zegarka. Nie musisz odpalać aktywnościi na zegarku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam forruner 35.
Bawię się w BnO gdzie każdy ma inna minute startową.

Pytanie czy sa jakieś garminy że ustawiam fix na zegarku i między czasie moge kontrolować która jest godzina.

#bieganie #rower #garmin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sl_w_k_1: nie znam forerunnera 35, ale w moim garminie można sobie konfigurować jakie pola mają być widoczne podczas aktywności i można tam sobie dodać pole z godziną. Spróbuj wejść w ustawienia aktywności i zobaczy czy tam można edytować wygląd ekranów.
  • Odpowiedz
Jakie mapy polecacie do Fenixa 6 Pro z myślą o Austrii? Jadę w sobotę i planujemy zaliczyć góry w okolicy, a w PL widziałem, że jest nawet sporo darmowych, a to uczciwa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A może kojarzycie coś, co koniecznie trzeba zobaczyć w okolicy Bad Hofgastein?

#austria #garmin #mapy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hermes: W temacie atrakcji, byłem w te wakacje przez 3 dni w okolicy Bad Gastein (a to niemal rzut beretem od Bad Hofgastein)

Na pewno warto wpaść do samego miasteczka ale niestety słynne wodospady są zamknięte. Tym nie mniej specyficzna zabudowa miasta warta odwiedzenia nawet jeśli się nastawiłeś wyłącznie na chodzenie po górach (my spacerowaliśmy po zejściu ze szlaku).
Można się kopnąć na most https://goo.gl/maps/iH2eQxGkSAwWLfvy8. Jak wyjechałeś kolejką można zrobić
  • Odpowiedz
Czy garmin instinct esports może nie mieć czegoś co np. ma zwykły instinct grafitowy?
Generalnie wiem, że ten esports ma opcje treningu "esport" nie będę używał tego, po prostu podoba mi się ta wersja kolorystyczna.
#garmin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hadriell: tak, sprawdziłem - Folia ochronna Gllaser FULL 3D FLEXI.
Moim zdaniem jest świetna, mam ją założoną na Venu2. Na Instincta jej niestety nie ma, ale..

Z tej samej firmy
  • Odpowiedz
Hejo post do właścicieli Fenix 6x pro.
Czy wasze zegarki utrzymują połączenie bluetooth bez przerwy czy tylko jak macie włączoną aplikacje Garmin connect? Mój zegarek rozłącza się i muszę go ręcznie łączyć włączając aplikacje

#fenix
#garmin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fortySeven: Tak, jak dodasz do zegarka jako footpod, to przy rozpoczynaniu aktywności szuka go i jak znajdzie to z niego kroki zbiera. Nie jestem tylko pewien, czy działa też poza aktywnością (wydaje mi się, że nie).
  • Odpowiedz
#rower #garmin #komoot
Kupiłem sobie Garmin Edge 830, gdy pierwszy raz go testowałem, wgrałem trasę z komoot i wszystko było git, ładnie prowadził.
Wczoraj jechałem 130km, tez wgrałem trasę z komoota i co prawda miałem na fioletowo ślad po ulicach zaznaczony jak jechać, ale samo prowadzenie (to co pokazuje za ile i jaki skręt) się posypało. Dostawałem co chwilę komunikaty, że przeliczanie trasy może zająć za
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach