Czy ktoś może posiada/używał #smartwatch #garmin venu 2s? Warty swojej ceny, czy lepiej znaleźć coś innego?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
do umiarkowanego sportu :) (z GPS) i nie krótszy czas działania :)
- 0
@pijany_wiesniak: jak chcesz dotykowy ekran i amoled to wypas ;) jak chcesz coś bardziej sportowego to w podobnej cenie fenix 6s/6 https://trigar.pl/garmin-fenix6s-srebrny-czarny-pasek kwestia wymagań
Przymierzam się do kupna Garmin Fenux 6x i pytanie ile czasu ładuje się od zera do 100% #garmin #kiciochpyta #bieganie
@tabarok: Mam 6xpro i to jest prawie 2 godziny
@tyu38 : poza tym że jest to kombajn sportowy, z bardzo użytecznymi opcjami Smart, płatnościami, bardzo atrakcyjnym designem to jest to naprawdę uniwersalny zegarek. Jedyna słaba stroną jest jakość wyświetlanego obrazu ale jest to dla mnie kompromis na rzecz baterii. Bateria jest o niebo ważniejsza niż ekran. Dla mnie Smart watch, który trzeba ładować codziennie nie ma sensu.
Krótka piłka. Który zegarek byście wybrali
Garmin Vivoactive 4 czy dorzucili kilka stówek i kupili model Venu
#garmin #smartwatch
Garmin Vivoactive 4 czy dorzucili kilka stówek i kupili model Venu
#garmin #smartwatch
Hej ma ktoś problemy z synchronizacja? Nie łączy mi się zegarek z telefonem. Od kilku godzin próbuje i nic. Jakieś pomysły???
#garmin
#garmin
@melczyk: no to gitara
- 0
@Stormweaver No nie pomyliłeś się, odpisali zdawkowo aby przytrzymac górny przycisk do zresetowania zegarka, a jeśli problem nie ustąpi to poszukać informacji na garmin com ¯_(ツ)_/¯
Dziś mój forerunner 245, zaczął do mnie mówić po angielsku. Nie żeby mi język Szekspira jakoś przeszkadzał, ale nic nie zmieniałem w ustawieniach, więc nie mam pojęcia co się wydarzyło. Pomysły?
#garmin
#garmin
Hej ludzie mam pytanie, zauważyłam że w moim zegarku odkleiło się chyba tak myślę takie cus, pytanie czy brak tego może jakoś wpływać na użytkowanie zegarka? Wklejam zdjęcia podglądowe z neta jak to wygląda z tym, a u mnie tego już nie ma. #garmin
źródło: comment_1632415466zZ2ty170k1Fzc0jov0M2DC.jpg
PobierzCzy coś się wydarzyło z aktywnością HIIT, że jej nie widać na Garmin Forerunner 745? Jakieś wątki na Reddit widziałem ale pozostały bez odpowiedzi - u Was ta aktywność jest widoczna?
W Garmin Connect jest normalnie możliwość ustawienia treningu, natomiast chcąc wyszukać ją na zegarku staje się to niemożliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#garmin
W Garmin Connect jest normalnie możliwość ustawienia treningu, natomiast chcąc wyszukać ją na zegarku staje się to niemożliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#garmin
235 360,21 - 4,33 - 1,95 = 235 353,93
Rozpocząłem trening z #garmin Coach - zobaczymy co z tego będzie. Ktoś już próbował?
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Skrypt | Statystyki
Rozpocząłem trening z #garmin Coach - zobaczymy co z tego będzie. Ktoś już próbował?
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
Skrypt | Statystyki
- 3
@Amdy: Ja nie :), bo mam Suunto... ale kolega ma Garmina i Ci powiem, że uczciwie pilnuje się zaleceń i osiąga założone cele, z zapasem. Pamiętam, że zaczął od 10km w 50min, później chyba półmaraton poniżej 2h, 5km w 25min, 5km w 22min i teraz leci z 10km w 45min.
@krzysiek34011: nie wiem, nigdy miałem zegarka Polar. Kilkanaście lat temu miałem lodówkę od nich, była spoko, ale żaden plan nie był dostępny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
#modameska mam pytanko. Od razu zaznaczam że nie jestem jakimś ekspertem w dziedzinie, dlatego też proszę o pomoc.
Planuję zakup zegarka #garmin, ze względów praktycznych wybór padł na model Vivoactive 4.
Tak się składa, że często moja praca wymaga przynajmniej półformalnego ubioru (zawsze koszula, ew. koszula + sportowa marynarka, rzadziej pełen garnitur). Chciałbym jednak ten zegarek nosić na co dzień. W związku z tym mam kilka pytań / próśb
Planuję zakup zegarka #garmin, ze względów praktycznych wybór padł na model Vivoactive 4.
Tak się składa, że często moja praca wymaga przynajmniej półformalnego ubioru (zawsze koszula, ew. koszula + sportowa marynarka, rzadziej pełen garnitur). Chciałbym jednak ten zegarek nosić na co dzień. W związku z tym mam kilka pytań / próśb
źródło: comment_1632305659egQg80I1ZzJF2SXOn4MN4Y.jpg
Pobierz#garmin Mirki da się jakoś ustawić w fenixie 6 pulsoksymetr żeby badał tętno co jakiś czas a nie ciągle ?
@hans_moleman: Nie. Możesz tylko badać ciągle, podczas snu albo w ogóle. Albo ręcznie gdy wejdziesz w pulsykometr na zegarku. Ale słabo się wtedy wyświetla w apce historia.
@hans_moleman: jedynie da się chyba wyłączyć na noc w jakichś ustawieniach
#sprzedam opaskę Garmin Vivosmart 4, rozmiar S/M, mam dwa kolory - czarny i szary, oddam obie za 550zl, gdzie w sklepie jedna kosztuje 400zł. Opaski nowe, nieotwierane.
#garmin #opaskasportowa #smartband #sport
#garmin #opaskasportowa #smartband #sport
Cześć. Temat wałkowany 100 razy więc można i raz jeszcze.
Chcę kupić swój 1 zegarek sportowy. Do tej pory zawsze biegałem, jeździłem z telefonem no i w końcu odechciało mi się tak.
Generalnie szukam czegoś do biegania ( w tym interwały), roweru, crossfit
Czym dłużej czytam tym mam większą rozkmine.
Nie zależy mi na mapach czy muzyce ale np wygląd też się liczy, no i przede wszystkim dobry GPS
Zastawiałem się na Garmin 6pro, zwykła 6
Chcę kupić swój 1 zegarek sportowy. Do tej pory zawsze biegałem, jeździłem z telefonem no i w końcu odechciało mi się tak.
Generalnie szukam czegoś do biegania ( w tym interwały), roweru, crossfit
Czym dłużej czytam tym mam większą rozkmine.
Nie zależy mi na mapach czy muzyce ale np wygląd też się liczy, no i przede wszystkim dobry GPS
Zastawiałem się na Garmin 6pro, zwykła 6
@Banek09: Nie bierz Suunto. Nie jest to zegarek sportowy tylko urządzenie do rejestracji aktywności. Nawet normalnych interwałów nie ma.
hurr durr wez 6x pro
@PurpleHaze: Nie wykorzysta teraz, ale będzie miał zapas możliwości jak wejdzie na wyższy level treningu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ma być tanio a dobrze to polecam Garmin 310xt, można wyrwać idealną sztukę za 100pln, ten zegarek to znakomity komputerek biegowy, ma wszystko, a nawet więcej.
- 0
@enron: FR 735xt, to jest bardzo ekstremalny przykład z zawodów właśnie. Na treningach aż tak źle to nie wygląda.
U siostry na FR 35 bardzo często widuję taki efekt. Dosyć irytujące trzeba przyznać.
U siostry na FR 35 bardzo często widuję taki efekt. Dosyć irytujące trzeba przyznać.
@majk_emigrant: pozostaje w pasku biegać ¯_(ツ)_/¯
Czy jak urządzenie jest zarejestrowane na jednego użytkownika i leci gwarancja to trzeba jakoś go zmienić po sprzedaży zegarka? Chcę kupić 6 pro
#garmin
#garmin
@brobro: różne opinie krążą po sieci. Zadzwoń na serwis garmina, zapytaj i daj nam znać :)
Jeśli ojciec nie uprawia sportów, to Garmin vivoactive 4 jest zupełnie bez sensu? Zalezy mi na rozmawianiu przez zegarek i płaceniu nim, tak do około 1k pln może 1.1 #smartwatch #zegarki #garmin
Chciałbym gorąco przestrzec przed kupowaniem czegokolwiek od Garmina. Kupiłem jakieś pół roku temu Vivoactive 4 i niedawno porysowałem szybkę - myślę, zdarza się. Napisałem do supportu by dowiedzieć się ile za naprawę weźmie Garmin - po 3 dniach dostałem odpowiedź. Nie serwisujemy tylko wymieniamy, cena usługi: 717,71PLN.
Dla porównania, również jakiś miesiąc temu zbiłem szybkę w Samsungu S20FE 5G. Serwis zażądał 600zł i jeszcze w komplecie wymienił baterię.
#garmin #
Dla porównania, również jakiś miesiąc temu zbiłem szybkę w Samsungu S20FE 5G. Serwis zażądał 600zł i jeszcze w komplecie wymienił baterię.
#garmin #
@Linuksiarz: ale przed czym Ty przestrzegasz? Że Cię nie stać na wymianę szybki? Że droga? A była kiedyś tania?
@Linuksiarz: ale gdzie ty masz brak serwisu? Cena ci nie odpowiada chłopie i tyle, to nie ma nic wspólnego z nieefektywnym serwisem



























źródło: comment_1632765564w6TXothIHwJkbjUb1Mk5pc.jpg
Pobierz