via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tyu38 : poza tym że jest to kombajn sportowy, z bardzo użytecznymi opcjami Smart, płatnościami, bardzo atrakcyjnym designem to jest to naprawdę uniwersalny zegarek. Jedyna słaba stroną jest jakość wyświetlanego obrazu ale jest to dla mnie kompromis na rzecz baterii. Bateria jest o niebo ważniejsza niż ekran. Dla mnie Smart watch, który trzeba ładować codziennie nie ma sensu.
  • Odpowiedz
Hej ma ktoś problemy z synchronizacja? Nie łączy mi się zegarek z telefonem. Od kilku godzin próbuje i nic. Jakieś pomysły???
#garmin
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Stormweaver No nie pomyliłeś się, odpisali zdawkowo aby przytrzymac górny przycisk do zresetowania zegarka, a jeśli problem nie ustąpi to poszukać informacji na garmin com ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Dziś mój forerunner 245, zaczął do mnie mówić po angielsku. Nie żeby mi język Szekspira jakoś przeszkadzał, ale nic nie zmieniałem w ustawieniach, więc nie mam pojęcia co się wydarzyło. Pomysły?
#garmin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy coś się wydarzyło z aktywnością HIIT, że jej nie widać na Garmin Forerunner 745? Jakieś wątki na Reddit widziałem ale pozostały bez odpowiedzi - u Was ta aktywność jest widoczna?
W Garmin Connect jest normalnie możliwość ustawienia treningu, natomiast chcąc wyszukać ją na zegarku staje się to niemożliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#garmin
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amdy: Ja nie :), bo mam Suunto... ale kolega ma Garmina i Ci powiem, że uczciwie pilnuje się zaleceń i osiąga założone cele, z zapasem. Pamiętam, że zaczął od 10km w 50min, później chyba półmaraton poniżej 2h, 5km w 25min, 5km w 22min i teraz leci z 10km w 45min.
  • Odpowiedz
#modameska mam pytanko. Od razu zaznaczam że nie jestem jakimś ekspertem w dziedzinie, dlatego też proszę o pomoc.

Planuję zakup zegarka #garmin, ze względów praktycznych wybór padł na model Vivoactive 4.

Tak się składa, że często moja praca wymaga przynajmniej półformalnego ubioru (zawsze koszula, ew. koszula + sportowa marynarka, rzadziej pełen garnitur). Chciałbym jednak ten zegarek nosić na co dzień. W związku z tym mam kilka pytań / próśb
lab_rat - #modameska mam pytanko. Od razu zaznaczam że nie jestem jakimś ekspertem w ...

źródło: comment_1632305659egQg80I1ZzJF2SXOn4MN4Y.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amdy: sprawdź forum garmina czy akurat ten sofy nie ma jakiegoś buga. Miałem ten zegarek do softu 3.90, blisko rok. Ten upgrade rozwalił mi GPS i sprzęt zwróciłem.
  • Odpowiedz
  • 0
Z której z dodatkowych mam na OPENSTREETMAP?
Którą uważacie za najlepszą i dlaczego ?

#garmin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć. Temat wałkowany 100 razy więc można i raz jeszcze.
Chcę kupić swój 1 zegarek sportowy. Do tej pory zawsze biegałem, jeździłem z telefonem no i w końcu odechciało mi się tak.
Generalnie szukam czegoś do biegania ( w tym interwały), roweru, crossfit
Czym dłużej czytam tym mam większą rozkmine.
Nie zależy mi na mapach czy muzyce ale np wygląd też się liczy, no i przede wszystkim dobry GPS
Zastawiałem się na Garmin 6pro, zwykła 6
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hurr durr wez 6x pro


@PurpleHaze: Nie wykorzysta teraz, ale będzie miał zapas możliwości jak wejdzie na wyższy level treningu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ma być tanio a dobrze to polecam Garmin 310xt, można wyrwać idealną sztukę za 100pln, ten zegarek to znakomity komputerek biegowy, ma wszystko, a nawet więcej.
  • Odpowiedz
@enron: FR 735xt, to jest bardzo ekstremalny przykład z zawodów właśnie. Na treningach aż tak źle to nie wygląda.

U siostry na FR 35 bardzo często widuję taki efekt. Dosyć irytujące trzeba przyznać.
  • Odpowiedz
  • 0
Czy jak urządzenie jest zarejestrowane na jednego użytkownika i leci gwarancja to trzeba jakoś go zmienić po sprzedaży zegarka? Chcę kupić 6 pro

#garmin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym gorąco przestrzec przed kupowaniem czegokolwiek od Garmina. Kupiłem jakieś pół roku temu Vivoactive 4 i niedawno porysowałem szybkę - myślę, zdarza się. Napisałem do supportu by dowiedzieć się ile za naprawę weźmie Garmin - po 3 dniach dostałem odpowiedź. Nie serwisujemy tylko wymieniamy, cena usługi: 717,71PLN.

Dla porównania, również jakiś miesiąc temu zbiłem szybkę w Samsungu S20FE 5G. Serwis zażądał 600zł i jeszcze w komplecie wymienił baterię.

#garmin #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach