Wpis z mikrobloga

Czy te złącza w #garmin forerunner nie wyrabiają się po czasie? W starszych modelach widziałem klipsy które mechanicznie wydają się trwalsze. Choroba #bieganie weszła już na pełnej, wziąłbym FR245 ale trochę się dygam że po roku dwóch będzie to już do dupy.
Testowałem przez chwile FR45 ale funkcjonalnościowo poucinane fest że niewiele możliwościami poza amazfita wychodził ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz N.....p - Czy te złącza w #garmin forerunner nie wyrabiają się po czasie? W starszych...
źródło: comment_1633416571SU6b2T0wmEjOr9Prw1AZkj.jpg
  • 20
Mam Venu > roku i nie ma żadnych luzów. Radzę w miarę często całość (zegarek+paski) czyścić przy bardzo aktywnym użytkowaniu (pot, naskórek, pyły). Jak czasem się ludzie chwalą fenixami i widzę co tam mają pod spodem... :D
@Nxtp: pewnie Cię to nie zadowoli, ale podobne było w Polar M430 (miałem ten zegarek). Niektórzy narzekali, że po czasie śniedzieje i jest problem ze stykiem, mnie to nie spotkało - używałem go jakieś 2 lata.
Ważne jest aby nie ładować gdy jest mokry, tylko odczekać aż się osuszy z potu lub wody
@Nxtp: Mam fenix 5x już 3 lata i ładuje regularnie co około 10 dni i działa tak samo jak w chwili zakupu. Co prawda wszystko zgrywa się przez wifi lub bt do telefonum więc nie mam po co podłączać co chwilę do kompa. Generalnie nie powinieneś się bać o to złącze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nxtp: jak się uszkodzi do 2 lat to przecież masz gwarancję, a serwis Garmina znany jest z wysokiej jakości obsługi, nawet jak 2 miesiące przed końcem gwarancji się człowiek zgłosi, co dzieje się bardzo często (i właśnie tak rodzą się wszystkie refurby na grupach biegowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
@Nxtp: Spokojnie, jak wemiesz nowy to przez te dwa lata wszystko musi Ci dziaac, jak nie to oddawan na gwarancje wymienia na nowy zegarek. Ja mam juz Fenixa 5 przez 2 lata i mam 3 nowy zegarek, a i czekam na koniec sezonu to ide oddac podownie to dostane 4. Z kazdym nowym zegarkiem masz od nowa 2 lata gwarancji.