Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w 2015 roku gruchnęła wiadomość, że UE nakazuje nam przyjęcie paru tysięcy migrantów. z Afryki. Mieli być lokowani w jednym z hoteli nieopodal mnie. Lokalni kibice działali wtedy jak Państwo podziemne. Poznali teren, badali wejścia, wypytywali ludzi czy coś widzieli. Odwiedzali wójta i wykrzykiwali swoją niechęć do tego głupiego pomysłu. Mieli plan by stworzyć patrole pilnujące by inżynierzy nie zaczepiali kobiet i dzieci po zmroku. Pełna profeska. Byli gotowi na każdy scenariusz ponieważ nie wierzyli w bajki o biednych uchodźcach którzy przyjeżdżają się asymilować i odpalać z nimi grilla w sobotę wieczór, byli świadomi, że oni przychodzą siać jihad, narzucać siłą swoje zasady i siać trzodę na naszych ulicach.

Ja się pytam co się stało z Francuzami? Czy naprawdę nie ma tam takich dzielnych i świadomych kibiców jak u nas? Tam nie ma komu powstrzymać inżynierów palących im auta i domy?

#bekazlewactwa #francja #imigranci
A.....n - Pamiętam jak w 2015 roku gruchnęła wiadomość, że UE nakazuje nam przyjęcie ...

źródło: IMG_20230701_122654

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Aquamen: "dzielni kibice" we Francji właśnie plądrują sklepy i biją się z policją ramię w ramię z kolorowymi gentlemanami z przedmieść xD Przecież u nas też to tak wyglądało w dużej mierze przez ostatnią dekadę w kazdy marsz niepodległości z tą różnicą, że był katolicki jihad zamiast islamskiego
  • Odpowiedz
@Aquamen: sprawdz sobie pochodzenia i kraj urodzenia tych twoich imigrantow w francji. zesrales sie troche jak na fakt, ze angole wola hinduskiego idiote ktory ma wiecej wspolnego z imperium brytyjskim niz polaka ktora w ich oczach mieszka prawie w rosji, obok syberii
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: a nie wiem, co mnie to obchodzi. Jacy Angole? Przecież mowa o Francji teraz. Anglicy to nigdy nie mieli gustu jeśli już chcesz pociągnąć temat.

Co ciekawe "drabinę człowieczeństwa" wymyślono właśnie w Anglii. Naziści zapożyczyli pierdy o "rasie panów" i kategoryzowaniu ludzi od imperium Brytyjskiego. Obozy zagłady po raz pierwszy powstały również w okupowanych krajach przez imperium Brytyjskie. Z tego co mi wiadomo to wedle ich "drabiny człowieczeństwa" to
  • Odpowiedz