Wpis z mikrobloga

Kompletnie nieironicznie.. chciałem tylko powiedzieć że kocham wykop. Wybaczam im nawet te ostatnie bany.. Po chwilowych perturbacjach związanych ze zmianą skina, mikro znów staje się najbardziej toksycznym miejscem w sieci, takim jakim zawsze je uwielbiałem..

Pełno rasistowskich wpisów o ciapatych inzynierach, tagi #przegryw i #p0lka przeżywaja swój renesans, nawet sam blackpill raw wrócił do postowania swoich harlekinów na #blackpill, na tagu #ukraina coraz więcej zdroworozsądkowych wpisów, fajnopolactwo i ukropki w odwrocie, może jeszcze nie wszystko stracone. Mamy niecodzienną szanse odbudowac stary mikroblog, nie mozemy tylko pozwolic by cucki, sojaki i moderacja weszla nam na glowe. Kontynujcie misje mlodzi padawianie, Make Wykop Great Again!!!

#czujedobrzeczlowiek #bekazlewactwa #ukraina #francja #dindunuffin #przegryw #p0lka #blackpill #feels

()
daeun - Kompletnie nieironicznie.. chciałem tylko powiedzieć że kocham wykop. Wybacza...

źródło: temp_file.png3892179581503610473

Pobierz
  • 9
@robertkk nie ma żadnych ruskich onuc mikola, ruskie onuce wymyśliliscie wy, ukropki, aby wytlumaczyc sobie to że 90% Polaków ma problem z zaufaniem i akceptacją "bratniego" narodu.

Te ruskie trolle o których mowisz to w rzeczywistosci bajtujący was Polacy zwyczajnie zmeczeni sposobem w jaki dyktujecie im co maja myslec o wojnie i czuc w stosunku do Ukrainców. Jestem jednym z nim..
zmęczeni sposobem w jaki dyktujecie im co maja myslec o wojnie


@daeun: rzeczywiście, wykopki dyktują i wmawiają jakieś głupoty - że to Rosja napadła, że zła inwazja, że prawo międzynarodowe, że jakieś ataki na cywili, wojny hybrydowe, że tak nie wolno. Teatrzyk dla gojów! A teraz polewaj to piwo