Ludzie, ja to nie wiem ale uważam że ten cwaniaczek Mbappe powinien ponieść szereg konsekwencji prawnych.

Cieszy się on ogromnym szacunkiem wśród kolorowej społeczności Francji, więc tym bardziej jeśli ktoś taki daje sygnał ludziom, że mają prawo robić burdy (oczywiście nie powiedział tego wprost, ale wszyscy widzieli że jak przyszło co do czego, to okazał lojalność wobec uga-buga), to powinno się to spotkać z bezwzględnym ostracyzmem

Ha tfu na tego wichrzyciela

#
Arboree - Ludzie, ja to nie wiem ale uważam że ten cwaniaczek Mbappe powinien ponieść...

źródło: MDM5OTkuYiUsVzlnRA5vMG8PbT0CV2FmOBd1dkREf3R9TXljXlo-ImBUKzkCGyQ3OUcuNwEUYzM9Vis6RQUhaz5BICYKEih2YlMqNR8APyEpaiAmAhIkKixZYGJfTHR2LgB_Yg0RfiZ5an9kX0V-fXQMYT4bEm85

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Lyonie podobno element negroidalny do ataku na posterunek policji wykorzystał przeciwpancerny granatnik jednorazowy. Natomiast inni piszą że było to RPG-7.Nagrany film przez osobę postronną potwierdza że może to być prawda. Niestety dla osób nie mających tam konta, link do filmu do twittera. Nie mam innego źródła a streamable też już nie pozwala konwertować filmów z twittera.
#francja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedzę sobie na khrłasancie we Francji i zaraz wsiadam w pociąg do Paryża, dajcie plusa na odwagę xD

#francja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Babka rzuca kamieniem w policjanta, ten od razu chce ją zaaresztować, ale tłum rzuca się jej na pomoc.

Tak oto generalnie wygląda "brutalność policji". Z oświadczenia z polskiego podwórka wiem, że największe problemy z policją miała zawsze największa patologia. Tworzenie narracji o jakiejś brutalnej policji, która jakby chodziła po ulicach i szukała zaczepek - to kompromitacja.

Ja nie wiem co się stało z lewicą jako taką, która kiedyś stawała w obronie klasy
waro - Babka rzuca kamieniem w policjanta, ten od razu chce ją zaaresztować, ale tłum...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Albo tak jak tutaj: https://youtu.be/JsvI3v8GvfM


@romek898: Wystarczyło nie cwaniakować i na polecenie funkcjonariusza okazać dowód osobisty a jeśli nie miał to grzecznie powiedzieć że zapominał a następnie zgodnie z poleceniem funkcjonariusza okazać zawartość kieszeni. Ale nieeeee trzeba zgrywać kozaka a potem płakać.

Albo tutaj:
  • Odpowiedz
Ludzie sluchajcie jaka imba. Pracuje w fabryce trumien. Dostalismy wczoraj zlecenie wykonanie pozłacanej trumny. Najlepsze jest to że zlecenie przyszło z maila w domenie "gouv.fr" jest oznaczone jako uber pilne. Pewnie komuś waznemu się zeszło. #francja #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waro: po prostu dla niektórych wszystko co ma wygięty magazynek to AK-47, tak jak wszystko co ma gąsienice i lufę to czołg.
To co miał ten co strzelał, to raczej AKM, może jakaś Zastava lub AK-74 albo inny "mod" AK. AK-47 to konkretna, bardzo wczesna i pierwotna wersja tego karabinka i to raczej prototypowa. Ale fakt, że ta nazwa jest najbardziej popularna.
  • Odpowiedz
@RyouNarushima Zatem największe zgromadzenia społeczne ostatnimi laty w Polsce są dziełem faszystów. Kodziarze, 'strajk kobiet', czy motywowany polityczne, aczkolwiek z olbrzymim mandatem społecznym marsz 4 czerwca. Szurskie pseudoprotesty reklamowane m.in. przez Grzesia Brauna niespecjalnie wypaliły, nie licząc internetów. Faktycznie, te akurat miewały faszyzujący charakter.
  • Odpowiedz
ucywilizowany zachód


@Tywin_Lannister: zachód, który przez ostatnie 110 lat rozpoczął dwie brutalne wojny na niespotykaną wcześniej dkalę. Którego to członkowie opracowali i realizowali system mordowania na masową skalę w czasie ww2.

Zachód, który nawet w samym XXI wieku przyczynił się do zdestabilizowania kilku krajów (nawet społeczeństwo amerykańskie ma negatywną opinię o sensie wojen w Iraku i
  • Odpowiedz
Udostępniono gdzieś nagranie z postrzelenia tego nastolatka? Nie wiem w zasadzie czy we Francji policja ma kamery na mundurach?

#francja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rynekpracy #gospodarka potrzebuje imigrantów bo #demografia i #finanse
możecie się zaklinać ale gdy przyciśnie krach finansowy to na nic wasze narzekanie

https://twitter.com/sheemawn/status/1675028439802462208/photo/1

#polska #neuropa #4konserwy #francja #niemcy #ekonomia #ciekawostki #emigraja #januszebiznesu #mapy #mapporn #emerytura #pytanie #ankieta
Lukardio - #rynekpracy #gospodarka potrzebuje imigrantów bo #demografia i #finanse 
m...

źródło: Bez tytułu

Pobierz

Jak państwo powinno radzić sobie z kurczącą siłą roboczą

  • sprowadzać imigrantów z Ameryki PD, i środkowej 10.6% (21)
  • sprowadzać imigrantów z Azji (Indie, Chiny itp) 6.5% (13)
  • sprowadzać imigrantów z byle gdzie 4.5% (9)
  • Wziąć się za pseudorolników, madek, zasiłkowiczów 33.7% (67)
  • Inwestować w parki maszynowe, wysokie technologie 19.6% (39)
  • opcja 4 + 5 15.1% (30)
  • czekać aż gospodarka imploduje 5.5% (11)
  • Nie wiem / nie mam zdania 4.5% (9)

Oddanych głosów: 199

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukardio: Lepiej chyba mieć tylko krach finansowy niż wojnę rasową i krach finansowy. I po co ściągać ludzi z krajów trzeciego świata skoro większość kobiet nie jest aktywna zawodowo, przechodzi na emeryturę o 5 lat wcześniej niż mężczyźni i wykonuje jakąś pracę, która tak naprawdę nie jest potrzebna?
  • Odpowiedz
A kiedy już wszystko rozkradną to jeden zacznie okradać drugiego i się zacznie lament jak to ktoś miał czelność mnie okraść!
#francja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach