• 1
@ujdzie: mówisz o londynie? przewiduję klapę tego projektu, a poza tym po screenach widzę że raczej ten modzik już dawno jest przekombinowany i przehajpowany
  • Odpowiedz
#fallout #fallout76

kupowal ktos na allegro/olx/allegro lokalnie albo na jakies zagranicznej stronce kapsle za kase? jak to dziala? musze byc w grze wtedy? jak dostaje towar?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z forum GOG:

This is (as far as I know) normal. The menu item "Mods" is part of the "Creation Club feature" (which is removed with this version). With the Skyrim Special Edition it is the same.

For modifications, use a mod manager to manage them or do it manually (this works without problems). To sort mods manually and to activate or deactivate the "plugins.txt" is responsible (as in Skyrim). The file is under
LITWIN - Z forum GOG:
This is (as far as I know) normal. The menu item "Mods" is part...

źródło: 2024-05-02_11-13-43

Pobierz
  • Odpowiedz
da sie jeszczce grac w falout 1? moze jakis remaster jest, bo w ten staroć to ciezko sie gra
chyba ze tam chodzi tylko o fabule?
bo mechanika walki to straszna
#fallout #gry
chcialem w zagrac bo nigdy nie gralem i nie wiem czy m sie ludzie zachwycaja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Az zaluje ze kupilem fallouta new vegas na steamie, kiedys probowalem przejsc i pobralem gre z zatoki i gra dzialala zajebiscie a crashe sie czasami zdazaly a ta wersja steamowa to jakas parodia, nie dosc ze dostajesz jakas gowniana wersje enczplru to z tymi samymi modami co kiedys (nvse, stutter remover i anti crash) w--------a mi gre co 20-30 minut a jak bede uzywal fast travel czesto to i 10 minut i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@open_or_die ja oglądałem w wersji angielskiej i zwracali się do tego they/them, poza tym nie wiem jak ktokolwiek miałby tego nie zauważyć? xD

Koszary Brotherhood of Steel, gdzie w typowo wojskowym zwyczaju żołnierze gnębią słabszych i każdego kto nie pasuje, ale nikt nie ma problemu z jakimś transidłem, ba, jeszcze wszyscy mu kibicują xD

@Marjusz_Z_Brajton tak, wcisnęli wątek LPG, ale nie przemycili pod ladą, tylko wystawili w witrynie sklepowej.
  • Odpowiedz