Wpis z mikrobloga

Okej obejrzałem serial Fallout. Jest okej, ale tylko 6/10. Bardzo studyjny i widać, że budżet aż tak wysoki nie był to raz, po drugie miejscami mocno przeciągnięty, po trzecie kompletny brak chemii między bohaterami (jak wyskoczyli z tym "czy chcesz uprawiać seks" to byłem pewny, że ta krypta wydziela jakieś powalone feromony od których chce się ruchać, ale oni tak na serio XDDDD), po czwarte lekko zmasakrowane lore, choć to mnie aż tak nie rusza, po piąte jest trochę dziur fabularnych, które muszą zostać jakoś naprawione. Ogólnie dobrze się zaczęło, ale jest potencjał by zrobić z tego faktycznie zajebistą produkcję.

#fallout #amazon #seriale #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
byłem pewny, że ta krypta wydziela jakieś powalone feromony od których chce się ruchać


@Kagernak: po pierwsze zostali sami i to bylo dobrze uchwycone.

Po drugie byli w mieszkaniu - gdzie sie mieli ruchac, na pustyni?

Ale tak bylo to sztywne, takie poprawne politycznie, wspolczense...

Ostatecznie to takie merytokratyczne
  • Odpowiedz
@Kagernak @programista15cm serio? A mi się wydaje, że to była zajebista scena, bo była mega sztuczna żeby pokazać jak jełopy sobie nie radzą z relacjami bo jeden wychowamy z samymi chłopami i chłopexem a druga całe życie w puszce
  • Odpowiedz
@Kagernak: Taki średniak do niedzielnego kotleta, jak wiedźmin, a tak naprawdę popłuczyny po popłuczynach, bazuje na grach od Bethesdy, które były strzelankami osadzonymi w tym świecie, a nie prawdziwymi Falloutami, pomijanie ważnych wątków, plus swoje "widzimisię", moim zdaniem można to było zrobić lepiej nawet z tym budżetem.
  • Odpowiedz
po trzecie kompletny brak chemii między bohaterami (jak wyskoczyli z tym "czy chcesz uprawiać seks" to byłem pewny, że ta krypta wydziela jakieś powalone feromony od których chce się ruchać


@Kagernak: jak serial mi się średnio podobał, to tego akurat bym się nie czepiał. Tu raczej chodziło, że w świecie post-apo wszystko jest możliwie pragmatyczne. Lucy była nauczona w krypcie, że ma robić wszystko dla dobra odnawiającej się społeczności. Już w
  • Odpowiedz