Hej, mam pytanie odnośnie sposobu zasilania.
W mieszkaniu mam mieć wymieniany domofon, którego źródłem zasilania jesh zasilacz 12dc podlaczany przewodami do domofonu, a z drugiej strony do zwykłego gniazdka. Wcześniejszy domofon był na baterie i w miejscu gdzie wisi domofon mam podciągnięty tylko przewód do zewnętrznego odbiornika domofonu + (zapobiegawczo jeden zwykły przewód elektryczny).
I





























źródło: comment_16657781053kpjGu8O2XMFtDBWQmln84.jpg
Pobierz