#elektryka #kiciochpyta #kamery
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
#elektryka #kiciochpyta #kamery
źródło: comment_1664994927loP7UINNuPZGVjF0A9bplF.jpg
Pobierz#elektryka #ogrzewaniegazowe
Jaki zasilacz UPS do pieca?
Wybór UPS-a Green Cell dla pieca gazowego lub elektrycznego może wydawać się kwestią problematyczną. Wystarczy jednak pamiętać o kilku prostych zasadach. Przede wszystkim pamiętaj, by przy doborze UPS-a wybrać sprzęt o czystym sinusie. Warto również zatroszczyć się o odpowiednią moc zasilacza awaryjnego - w tym wypadku wybierz sprzęt o mocy przekraczającej 500W. W naszej ofercie znajdziesz kilka Zasilaczy awaryjnych UPS Green
#elektronika #elektryka #mikrokontrolery #arduino #esp8266 #hydraulika #
źródło: comment_1664982129j8Ly9NtoKP55YrfYCtGUVK.jpg
PobierzAle. W ogóle czemu tak kombinować, możesz przykleić czujnik Do rury, i osłonić izolacją żeby zminimalizować wpływ temp. otoczenia, to nie chemia procesowa, wystarczy.
źródło: comment_1664988216ugh3doPMzwwM78PLezVGZA.jpg
Pobierz- 2
źródło: comment_1666017018YO8EjUiSzJ66jzO2SlPoA7.jpg
Pobierz- 1
Trochę nawalę tagów.
źródło: comment_1664972524qVodBzpOo4YaUQDQtt6V1L.jpg
PobierzNo jak
- Przeglądam tylko 32.1% (26)
- Mam konto i udzielam się 14.8% (12)
- Już nie mam konta/Nie udzielam się 12.3% (10)
- Nie znam tego portalu 6.2% (5)
- Niestety ankieta z czarnej listy... 34.6% (28)
Zamykam.
- 10
Elektroda ma złą sławę, ale serio, nie bardzo rozumiem czemu. To najlepsze i największe forum elektroniczne w Polsce. A że ma swoje
24
Jak NIE robić pianina elektrycznego

Prawdziwie elektryczne pianino z wizualizacją. Nie próbujcie tego w domu!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Widzialem niktorzy maja jakies appki na telefon
Uprzedajac pytania, tak urobek bedzie znikomy, robie to bardziej z ciekawosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotowoltaika #prad #elektryka
- 1
Komentarz usunięty przez autora
Hej Mirki
Mam problem, mam piec gazowy Saunier Duval Thelia Condens, najpierw pojawia się znak -||- potem OFF normalny ekran i NO a następnie się sam wyłącza. Wiecie może o co chodzi?
#elektronika #elektryka #ogrzewanie #kiciochpyta
---
źródło: comment_1664913635skfhDYTPVM5QiFyNkhcny2.jpg
Pobierz- 0
1. -||-
2. Normalny ekran
3. OFF
4. Normalny
#budownictwo #majsterkowanie #elektryka #pytanie
Chodzi o wlacznik raczej? simon 54 pewnie
- 0
Nie zawsze, powiedzmy tak raz na kilkanaście godzin
#elektryka #budujzwykopem
źródło: comment_1664885765jUZkTzzt9dmyPGXoyqM1ii.jpg
Pobierz- 9
- 7
Mam bezpieczniki trójfazowy na skrzynkę elewacyjną. Tam jest możliwość podłączenia siły i 230v. Ale nawet jak podłączam zwykłe urządzenie to wywala mi bezpiecznik ten zaznaczony.
@hipodrom: to jest bezpiecznik różnicowo-prądowy. Wywala z powodu złego podłączenia (coś jest grupo popierdzielone za nim) albo z powodu upływności (uszkodzona/zalana izolacja gdzieś czy coś) lub zwarcia N-PE
- 0
U mnie były kable zwykłe napowietrzne. Jak chciałem założyć skrętkę to powiedzieli, że zrobią mi to za friko tylko muszę licznik zrobić na zewnątrz. Oni robią wszystko do licznika a ja od licznika.
42
Rachunek za prąd w Los Angeles może sięgać 50 tys. dolarów miesięcznie

Przeciętny użytkownik energii elektrycznej w Los Angeles wydaje na prąd 269 dolarów miesięcznie. W megadomach rachunek może dochodzić do dziesiątków tysięcy, a w ekstremalnych przypadkach sięgać 50 tys.
z- 60
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#elektryka #elektronika #arduino
- 0
#prad #elektryka #energetyka
- 1
6
Jak ułatwić sobie pracę przy prowadzeniu instalacji elektrycznej

Przydatne porady, które z pewnością przydadzą się przy wymianie instalacji elektrycznej w swoim mieszkaniu
z- 15
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, dłubię sobie nad instalacją elektryczną w mieszkaniu. Były tylko dwa wyłączniki nadprądowe. Postanowiłem zrobić to trochę porządniej. Wchodzi m.in. wyłącznik różnicowoprądowy. I tu mam zagwózdkę fest, bo chciałbym to mieć dobre jakościowo i parametrowo, a wychodzi mi, że różnicówka markowa typu Hager, czy Schneider, czy Legrand typu B (jednofazowa) kosztuje tysiaka. Czy ja coś źle szukam, czy to jest
- 2
- 7
- 2
- 1
źródło: comment_1664788579iVBRtH5Jpqjc0xPFDkGwbG.jpg
Pobierzżeby była to faktycznie szczytowa chwilowa wartość, bo mam tam 0,352 kW.
@RicoElectrico: największa wartość średnia z 15 minut. A suszarkę już w p----------u odpalałeś? Bo to się 1 każdego miesiąca resetuje.




































#mieszkaniedeweloperskie #elektryka #remontujzwykopem
źródło: comment_1664998939F0tXdNnvosnYabxirr6xiw.jpg
Pobierz@pawelgie: Żaden. Łączysz w jednej lampie i ciągniesz kabel do drugiej. Tylko jak tam nie masz tylko 3 żyły to obie lampy będą zapalać się jednocześnie (fazy zółtozielonym nie akceptuje ᕦ(òóˇ)ᕤ