• 15
@maciorqa a jeszcze po wyborach wyjaśnienia oskarżonego w Pandora Gate na YouTube XD z kartoflanych serwerów zrobią się dziś frytki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co za piękny dzień na wykopie!
Partyjne zjeb*y przemykają tylko nieśmiało pod płotami a na Mirko memiki o ziewaniu, kotki, pozdrowienia dla niepijących jakieś fajne wesołe obrazki z rogalami. Tak trzeba żyć drodzy Państwo to jest miłość, spokój, śpiew ptaków i radość. To jest to o co nam chodzi drodzy Państwo. To jest prawdziwy wykop a to go***no z ostatnich miesięcy to tylko wytwór marketingu politycznego.

Miłego weekendu wszystkim!
(
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sebastix: 2 tygodnie darcia p---y o tym jak bedzie wygladala polska po wyborach a bedzie jak zwykle
a nawet jesli nie to jeszcze gorzej bo partia bez wiekszosci bedzie jeszcze bardziej agresywna jedna na druga

a tamci beda jeszcze bardziej chamscy az w koncu pogonia jednych albo drugich

no, 2 dni spokoju XD
  • Odpowiedz
Na cukrzycę w samej Polsce choruje ponad milion ludzi. Przyroda jest zawsze logiczna. Nigdy nie łamie własnych praw. Żaden kierowca nie wyleje benzyny i nie będzie jeździł na węglu z wodą. Nigdy nasz organizm nie wydali tłuszczu i nie zatrzyma węglowodanów, bo są gorszym paliwem. Organizm broni się przed węglowodanami tak, jak potrafi. Im więcej węglowodanów spożywa człowiek, tym więcej jego trzustka wytwarza insuliny. Gdy trzustka pracuje nadmiernie, wyczerpuje się, zaczyna chorować.
Ryneczek - >Na cukrzycę w samej Polsce choruje ponad milion ludzi. Przyroda jest zaws...

źródło: kwsn

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
ale wiesz żeby jeść 4 jajka na śniadanie nie trzeba jeść keto


@Zerp: ale wystarczy do tych jaj dorzucić chlebek a na drugie śniadanie wrzucić kolejną porcję chlebka (najlepiej z miodem albo jakimś smarowidłem) aby narazić się na problemy zdrowotne a już w 100% na otłuszczone narządy wewnętrzne, co sam niestety przechodziłem
tak właśnie działa cukier, współczesna, legalna trucizna, pułapka na gojów
  • Odpowiedz
@belu_p: planujesz okolice Ślęzy lub Raduni łapać dronem? Ostatnio pogoda sprzyja dobrym, "mrocznym" klimatom. Gdy mgła nisko się unosi przy lasach albo przy "ogrodzie weneckim" naprzeciwko kościoła w Sulistrowiczkach. Polecam miejscówkę, niezłe klimaty.
  • Odpowiedz
@depralin: To jest copium, którego kiedyś nie rozumiałem, ale jak się pojawia ostry okres w robocie/życiu osobistym to to jest ekwiwalent bootcampu w medytacji tybetańskiej XD Człowiek ma chociaż chwilę bez tego wszystkiego.
  • Odpowiedz