Wszystko
Najnowsze
Archiwum
933
Kurierzy firmy DPD nie mają obowiązku doręczania paczek
8.6.3 Zleceniodawca (...) przyjmuje do wiadomości, iż DPD zastrzega sobie prawo do skierowania Przesyłki do Punktu DPD Pickup (...) wcześniej niż po dwóch nieudanych próbach doręczenia i z tego tytułu Zleceniodawcy lub działającemu w jego imieniu Nadawcy nie przysługują żadne roszczenia.
z- 384
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@kolegikolega: tak tylko informacyjnie i dla Ciebie i dla innych, nie wiem o jakiej godzinie napisałeś posta. Jak przesyłka trafi nie tam gdzie trzeba, to też wklepuję godzinę z przyszłości, nadając jej odpowiedni status :)
- 0
@Gumispam: Posta napisałem o 10 rano :) dzwoniłem do DPD i okazało się ze kurier nie zabrał przesyłki.
- 2
@McKill: ?
Jak to w końcu jest z zarobkami kuriera na własnej działaności? Kolega bardzo krótko pracował pod kimś, namówili go na własną działalnośc i gość opowiada o górach złota, 500 zł dniówki w tym okresie itp. Bajdurzenia czy rzeczywiście taka super praca? (pod względem finansowym bo że ciężka fizycznie to jasna sprawa).
#kurier #kurierzy #dhl #dpd #ups #praca
#kurier #kurierzy #dhl #dpd #ups #praca
Mirki co o tym sądzicie, zamówiłem sobie stolik z dostawą do domu, dodając informacje ze będę po 14 w domu, mimo to #kurier wysłał SMS, że zostawił przesyłkę bez mojej zgody u sąsiadów, no i zachodze do sąsiadów pytam co i jak a tamci że oni nic nie brali bo nie mogą, kurier z #dpd ciekawe kto mu odbiór podpisał.....
12
Firma kurierska DPD przechodzi samego siebie.

Zamiast oczekiwanej paczki, dostałem dziś przedziwną wiadomość od firmy kurierskiej. Przepraszamy, ale kurier nie przyjedzie. Zapraszamy po odbiór przesyłki DPD w punkcie odbioru. Szkoda tylko, że nie płaciłem za dostawę do punktu, a przynajmniej za próbę doręczenia do drzwi mojego mieszkania.
z- 5
- #
- #
- #
- 17
309 774+30+30+30+30+30+30+30+30+30+30+30+30=310 134
#dpd z tego tygodnia, 6 dni bo jeden odpoczynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rowerowyrownik #rowerowekatowice
#dpd z tego tygodnia, 6 dni bo jeden odpoczynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rowerowyrownik #rowerowekatowice
- 7
- 0
@Mareckyyy: nie wiem co to za powiadomienia, ale u znajomego jest to samo i też nie dostaje. Powiadomienie powinieneś dostać dopiero po wydaniu przesyłki do doręczenia, z twojego oddziału, tak jak tutaj:
źródło: comment_5EpYBJnQ9QZgZrGBQgMfE82LWNjhTyRA.jpg
Pobierz#aliexpress #alipaczka #dpd
Zamówiłem pierdółki z Chin za pomocą Aliexpress standard shipping. Dostałem numer śledzenia w formacie 0055.... i przewoźnik DPD. Czegoś takiego jeszcze nie spotkałem, to działa tak samo jak normalny 0045 (przeładunek w Liege i potem zamiast Pocztexu pójdzie DPD) czy jakoś inaczej?
Czy może fejk tracking
Zamówiłem pierdółki z Chin za pomocą Aliexpress standard shipping. Dostałem numer śledzenia w formacie 0055.... i przewoźnik DPD. Czegoś takiego jeszcze nie spotkałem, to działa tak samo jak normalny 0045 (przeładunek w Liege i potem zamiast Pocztexu pójdzie DPD) czy jakoś inaczej?
Czy może fejk tracking
@mark2020: Gościu od paczek - Kurier 48.
- 1
@AndrzejCieWidzi: dzięki, to dobra wiadomość
konto usunięte via Android
- 3
@grubyjanek: no ja nigdy nie dostałem paczki z opóźnieniem, chyba tylko Ty brałeś te napiwki ;d
- 1
miała mi dziś przyjść przesyłka, dostałam maila, ze będzie próba doręczenia przez kuriera, a od niego zero odzewu, na stronie ciagle status w doręczeniu, a pracują do 19 w teorii
jest szansa, ze jeszcze dziś przyjdzie? ja jutro wyjeżdżam i nie jest mi na rękę to, ze nie została dziś doręczona, bo specjalnie chciałam żeby przed piatkiem przyszła
#kurier #dpd
jest szansa, ze jeszcze dziś przyjdzie? ja jutro wyjeżdżam i nie jest mi na rękę to, ze nie została dziś doręczona, bo specjalnie chciałam żeby przed piatkiem przyszła
#kurier #dpd
@lukija: to lepiej na sortownie jedz. Do kuriera dpd ze swojego rejonu znajdziesz numer w sieci.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 2
- Tak, jest zapierd#l. Już w poniedziałek mieliśmy 32k przesyłek, a jeszcze nie jest ostatni tydzień przed świętami. Rok temu w analogicznym okresie, najwięcej mieliśmy 28k, a przez cały rok waha się to w granicach 12-18k. Kurierzy już przez 2 soboty przyjeżdżali w soboty i zabierali przesyłki na prywatne adresy, aby się obrobić. NIESTETY, są tacy co mają na to w----a#e i zostawiają paczki na następny dzień itd.
- Awiz to się
- Awiz to się
źródło: comment_kIZ5pSEKMkZqgUENTOXomqZvQW9eWXV4.jpg
Pobierz- 0
@veldrinn: jedyne przygotowanie to takie, że zatrudniają więcej Ukrainców, których wyje#ią po nowym roku, ale oni nie są jeszcze tego świadomi. Niestety mój magazyn, nie ma takich możliwości przeładunkowych, przez co i tak po porozumieniu się przychodzimy wcześniej.
@Gumispam jaki oddział ?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
dpd kurier mi wlasnie spirdolil sprzed bramki
awizo brak, sms brak, w sumie nawet nie wiem co to za przesylka, bo zadnej z dpd nie moge namierzyc
no nic moze jutro przyjedzie
#dpd
awizo brak, sms brak, w sumie nawet nie wiem co to za przesylka, bo zadnej z dpd nie moge namierzyc
no nic moze jutro przyjedzie
#dpd
@Jednofazowa_kaczka_wskazujaca jak by kurier miał czas zadzwonić czy napisać SMS to by miał czas doreczyć paczkę
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



















#dpd