Nie uwierzycie xd
Zadzwoniłem i zapytałem gdzie jest, dostaje odpowiedź Moerska 4 xd, mówię nie ma takiej ulicy jak już morska 4, to idę a tam monopolowy z------y paczkami pić real
  • Odpowiedz
  • 0
Właśnie dostałem powiadomienie, że mam paczkę wydaną do doręczenia ale nie dopłaciłem nic za dostawę w sobotę. Mam się spodziewać, że dziś to przyjdzie?. #dpd #kurier #polska #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje przekierować adres dostawy paczki z #dpd W ich systemie zmieniłem dane na już aktualne, ale w systemie nadal się wyświetla stary adres. On się ziemia z czasem, czy trzeba się kontaktować z obsługą klienta?
#kurier #kurierzy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przed chwilką odebrałem przesyłkę od DPD. To co mnie zaskoczyło to jak kurier się ze mną przywitał. Pełen uśmiech, entuzjazm wręcz radość. Podał przesyłkę i poszedł. Wróciłem do mieszkania pełen zadowolenia. Pomyślałem sobie: "nawet w reklamach takie rzecz się nie dzieją".

Drogie #dpd: tak trzymać - pracownicy szanują to co robią i szanują Klienta. Wesołych świąt!

#kurier #swieta #nastroj
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dpd #kurier #gdansk

mam punkt nadania i odbioru DPD koło siebie, do której muszę złożyć dokumenty aby tego samego dnia wyszły?

telefon ze strony nie działa więc może ktoś z was wie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3gion: serio myslisz ze ktos bedzie jechal kawal drogi i specjalnie zostawal po pracy zeby ci paczke przywiezc o innej godzinie? XD

Kupuj paczkomatem jak wiesz ze cie czesto w domu nie ma XDDDDd
  • Odpowiedz
Kiedy obok prawidłowo zaparkowanego BMW stoi jakiś Opel(?) który zajmuje dwa miejsca XDD


@Megawonsz_dziewienc: To raczej ford. ale popatrz na to suche pole obok niego. Coś dużego tam stało wcześniej na dwóch miejscach, a ten się do niego przytulił.
Proszę przeprosić kierowcę tego forda.
  • Odpowiedz
311 585+30+30+30+30+30+30+30+30+30+30+30+30+30+30=312 005
#dpd z tego tygodnia, to jest głupi pomysł jeździć z tak r--------m mięśniem ale zobaczymy co będzie dalej.
#rowerowyrownik
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach