Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: Kiedyś kilku różnych dzwoniło czy będę bo jak nie to mogą podjechać wracając po południu. A jak nie mogą / nie chcą to niech awizują a nie zostawiają paczkę narażając zawartość na kradzież lub uszkodzenie.
@L3gion: to bylo kiedys a nie przed swietami jak przy normalnej kolejnosci jest za malo czasu zeby paczki rozwiezc, a ty teraz myslisz ze ktos ci bedzie jezdzil w kolko bo ci godzina nie pasuje XD

Reszty kwestii nawet nie poruszam,
@L3gion: Proceder zostawiania paczek #!$%@? wie gdzie i podpisywanie za odbierającego trwa od dawien dawna i jak widać nic za bardzo z tym nie zdziałasz bo pewnie tysiące osób przed tobą zgłaszało takie sytuacje a karuzela kręci się dalej. Najlepiej ogarnąć telefon do kuriera danej formy który jeździ u ciebie na rejonie i zawsze w dzień dostarczenia przesyłki dogadać się z nim co do odbioru paczki.
@L3gion:
Dzwoni klient do kuriera:
- Ma Pan dla mnie paczkę?
- Tak.
- Będę w domu po 21.
- Ja też.

Kurier ma stałą trasę, paczki układa w takiej kolejności jak jedzie i je rozwozi. I wierz mi, nie warto zostawiać paczek, aby były dostarczane w kolejnych dniach, bo one są wtedy jeszcze kilkakrotnie 'delikatnie przekładane' po magazynie, przez co zwiększa się ryzyko uszkodzenia.