@wzr1one: dpd tak ma, zadzwon sobie i spytaj bo u mnie jak tak czekałem to powiedział że w pierwszy dzien mu sie zle klikło i odrzucił i potem juz nie pokazywało
  • Odpowiedz
@Mlichal: Zamawiałem przez przesylarke, w uk jestem. Wyobraź sobie że w czwartek potwierdził zlecenie "na dziś" - czyli czwartek. Jak się domyślisz, nie było go. W piątek potwierdzili mi nawet godzinę, między 15:44 a 16:44. Dalej go nie było :D
  • Odpowiedz
Wchodzę na #zlapkuriera aby sprawdzić koszt wysyłki paczki do Niemiec i chyba przegapiłem jakąś podwyżkę - paczka o tych samych parametrach - kwiecień 2017 45 pln, wrzesień 2018 180pln. To już #pocztapolska wyjdzie taniej bo w okolicach 55pln. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#dpd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@josedra52: polecam furgonetka.pl
Korzystam z ich usług jak wysyłam paczki do kupujących z allegro czy olx i wszystko legit. Przejrzysty panel, ceny spoko i dobry kontakt z obsługą klienta
  • Odpowiedz
@URANUSs: zadzwoń do kuriera i zapytaj, dpd zwykle w mailu o wydaniu jej do doręczenia podaje numer kuriera. ewentualnie główna infolinia DPD. Może nadawca zażądał zwrotu paczki?
  • Odpowiedz
Dlaczego kurierzy DPD mają tak w------e na dorezczenie paczek w sobote? Trzy razy miałem styczność z #kurier #dpd i paczkami które miały być doręczone w soboty. Wszystkie dotarły w poniedziałki.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PieronWoBistDu: uj z opakowaniem. Ptzeciez taka karte wklasasz w gabke z wycietym miejscem na karte i raczej by tak uszkodzic karte w pudelku to musiala dostac niezlego strzala w to miejsce. Przeciez ta gabka ma absorbowac wszelakie uderzenia od boku. Ewidentnie odbiorca kreci bo i sledz by tez od tak sie nie zgial do wewnatrz nawet podczas wyciagania karty ze slotu w pc.
  • Odpowiedz
Mogę sprawdzić po prostu paczkę przy kurierze? #ups
Może odmówić?
Ma mi przyjść laptop, a niestety o UPS słyszałem dużo złych opinii i jakoś tak się o niego boje trochę, jest niby całkiem dobrze zapakowany, ale obawa zawsze jest ( )
#kurier #kurierzy #dpd #dhl #transport
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy do odbioru paczki w punkcie #dpd Pickup trzeba pokazywać kod QR z maila, czy wystarczy podać sam kod odbioru? #kurier
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lockersky: widze ze nie zdajesz sobie sprawy ze to nie jest usługa door to door tylko paczka została odebrana w oddziale wsadzona w tira i zawieziona do centralnej sortowni skad wsadzili ją w tira do oddzialu doręczającego
Zrobiła hyc do innego tira ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hubi_st: ja w inpost kiedyś. Wysyłałem towar na reklamację i zgubił się na pewnym etapie. Po jakimś miesiącu walki oddali pieniądze, ale co chwile chcieli jakieś potwierdzenie nadania (pewnie jakbym ich nie zachował to by mi kazali spadać na drzewo). Po czym dwa tygodnie później przesyłka dotarła do adresata XD. Firmy kurierskie to stan umysłu.
  • Odpowiedz