Mirki, czekam na paczkę. Na stronie dpd jest opcja lokalizacji przesyłki, przekierowania etc i mam mapkę na której widać gdzie jest aktualnie kurier. To fejk and gej czy rzeczywiście samochody DPD mają lokalizatory? #kurier #dpd #paczka #kurier
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Homar_smazony_na_wolnym_ogniu
- 1

Homar_smazony_na_wolnym_ogniu
- 0
@wycz: zaraz się tam z ciekawości przejdę i zobaczę czy faktycznie stoi xD
kendzik
- 0
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: Może stała klientka i ma usługę "z wniesieniem" :P
39
RTV EURO AGD + DPD = zmiażdżony i rozwalony telefon!

Sytuacja która właśnie mi się przytrafiła: zamówienie przez internet, odbiór, zawartość totalnie zniszczona, wszystko na kredyt ratalny - co robić z takim fantem?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Kolejny dzień oczekiwania na kuriera, aby odebrał ode mnie 2 paczki...
To już będzie 5.
#kurierzy #dpd #kuriercwel
To już będzie 5.
#kurierzy #dpd #kuriercwel
- 1
@wzr1one: dpd tak ma, zadzwon sobie i spytaj bo u mnie jak tak czekałem to powiedział że w pierwszy dzien mu sie zle klikło i odrzucił i potem juz nie pokazywało
- 1
@Mlichal: Zamawiałem przez przesylarke, w uk jestem. Wyobraź sobie że w czwartek potwierdził zlecenie "na dziś" - czyli czwartek. Jak się domyślisz, nie było go. W piątek potwierdzili mi nawet godzinę, między 15:44 a 16:44. Dalej go nie było :D
Wchodzę na #zlapkuriera aby sprawdzić koszt wysyłki paczki do Niemiec i chyba przegapiłem jakąś podwyżkę - paczka o tych samych parametrach - kwiecień 2017 45 pln, wrzesień 2018 180pln. To już #pocztapolska wyjdzie taniej bo w okolicach 55pln. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dpd
#dpd
- 1
@josedra52: polecam furgonetka.pl
Korzystam z ich usług jak wysyłam paczki do kupujących z allegro czy olx i wszystko legit. Przejrzysty panel, ceny spoko i dobry kontakt z obsługą klienta
Korzystam z ich usług jak wysyłam paczki do kupujących z allegro czy olx i wszystko legit. Przejrzysty panel, ceny spoko i dobry kontakt z obsługą klienta
- 0
@magucio: Sprawdzę bo widzę pod tagiem #zlapkuriera sporo negatywnych opinii - nigdy nie miałem z nimi problemu ale te ceny...
- 0
@URANUSs: zadzwoń do kuriera i zapytaj, dpd zwykle w mailu o wydaniu jej do doręczenia podaje numer kuriera. ewentualnie główna infolinia DPD. Może nadawca zażądał zwrotu paczki?
- 0
@gpawelpl:
już jest po sprawie
kurierowi pomyliły się paczki i wbił, że moja jest zwracana
na szczęście nie było żadnych problemów i otrzymałem moją przesyłkę
już jest po sprawie
kurierowi pomyliły się paczki i wbił, że moja jest zwracana
na szczęście nie było żadnych problemów i otrzymałem moją przesyłkę
- 1
@guzikstream:
epaka.pl
epaka.pl
@guzikstream: a kto to wie :)
- 3
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Spizgany_Dalajlama a dostajesz tez smsa, że możesz zapłacić karta, a tak na prawdę nie możesz?
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ZenDestroyer: @PieronWoBistDu: też mi się wydaje, że sprzedający coś kręci. Skoro mówisz, że to było jeszcze owinięte folią to nie ma szans żeby tak wygiąć śledzia przez tyle warstw. Na moje oko to podjarany otwierał paczkę i mu karta spadła na ziemię i elo xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@PieronWoBistDu: uj z opakowaniem. Ptzeciez taka karte wklasasz w gabke z wycietym miejscem na karte i raczej by tak uszkodzic karte w pudelku to musiala dostac niezlego strzala w to miejsce. Przeciez ta gabka ma absorbowac wszelakie uderzenia od boku. Ewidentnie odbiorca kreci bo i sledz by tez od tak sie nie zgial do wewnatrz nawet podczas wyciagania karty ze slotu w pc.
- 0
@Podprogowiec: dpd wchłonął siódemkę, a to mówi samo za siebie xD w dodatku pracowałem kiedyś u brokera kurierskiego, dpd miał najwiecej reklamacji
@klocu26: Grygowej, można odebrać w sobotę jeśli trafi tego samego dnia.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
21
Pan Adam ( @adameqq ) zapłacił kurierowi, potem dostał SMS-y z żądaniem zapłaty

Pan Adam (Mirek @adameqq ) z województwa łódzkiego twierdzi, że kurier współpracujący z firmą DPD miał żądać od niego pieniędzy za paczkę, mimo wcześniejszej zapłaty. Firma kurierska przeprosiła pana Adama i zapewniła, że wobec kuriera zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#gls #dpd
Chce ktoś #ama byłego agenta DPD i człowieka który teraz robi w parcelshop GLS?
wołam @megaimperator.
Chce ktoś #ama byłego agenta DPD i człowieka który teraz robi w parcelshop GLS?
wołam @megaimperator.
Jak często paczki są traktowane jak biały w San Quentin?
- 1
@Mortadelajestkluczem: Ze strony kurierów - nie tylko GLS, zapewne często.
Ze strony Parcel Shopu, tylko gdy paczka waży około 30kg, to zdarza się rzucić czy coś.
Ze strony Parcel Shopu, tylko gdy paczka waży około 30kg, to zdarza się rzucić czy coś.
- 1
@hubi_st: r-------i paczkę i się boją dostarczyć
@hubi_st: ja w inpost kiedyś. Wysyłałem towar na reklamację i zgubił się na pewnym etapie. Po jakimś miesiącu walki oddali pieniądze, ale co chwile chcieli jakieś potwierdzenie nadania (pewnie jakbym ich nie zachował to by mi kazali spadać na drzewo). Po czym dwa tygodnie później przesyłka dotarła do adresata XD. Firmy kurierskie to stan umysłu.
























