Zbliżają się świeta i chciałem namówić żonę na zakup #gry mi to znaczy naszym synom.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zatrzymałem się na setlersach III wiec trochę czasu mineło.
Ostatnia afera z mikropłatnościami uświadomiła mi że teraz już nie tylko grywalność jest ważna ().
Próbowałem trochę o tym czytać ale za dużo jest spamu.

Pytanie jak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój drugi model. Pierwszy z tamiyi i stwierdzam, że nie jestem zadowolony z tej firmy.
Części były słabo spasowane i czasami brakowało zaczepów do przyklejania - niektóre części trzeba kleić na "oko".
Kalki według mnie za grube - na zdjęciach widać, że się odkleiły. Co prawda użyłem wody, a nie microseta, ale w moim pierwszym modelu ( Panther D ze Zvezdy ) kalki po warstwie bezbarwnego zlały się z powierzchnią.

Następny -
i.....b - Mój drugi model. Pierwszy z tamiyi i stwierdzam, że nie jestem zadowolony z...

źródło: comment_FQBPC69hB1iwQ3FgaZRqm1CgRoSuqSQL.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#warthunder #czolgi
Kupiłem sobie pierwszego tygrysa z 3 ery, myślałem że będzie spoko...
Tygrysy 2, Ferdinandy, T-29, Centuriony pokazały jednak że nic z tego.
No super ten mm.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach