@kochamcieKK2: IMO MBT-2000 za bardzo zacząłby przypominać Opłota - wszak już jest napędzany ukraińskim dwusuwem. Poza tym pakiet modernizacyjny z wykorzystaniem komponentów od jednego podmiotu mógłby być tańszy.
  • Odpowiedz
Erprobungsträger Mit 3-Achs Stabilisiertem Turm, czyli prototyp zbudowany pod koniec lat 60 na bazie niemieckiego Leoparda 1.
Pojazd otrzymał automat ładujący, oraz trójosiową stabilizację armaty. Dodatkowo wyposażono go w mocniejszy 1000 konny silnik, oraz w działko 20mm.
https://pp.vk.me/c629518/v629518335/5f05/tBWwcYbrgUU.jpg

#warthunder #wot #czolgi #ciekawostkioczolgach #militaria #prototypy #niemcy #ciekawostki
orkako - Erprobungsträger Mit 3-Achs Stabilisiertem Turm, czyli prototyp zbudowany po...

źródło: comment_B0b6e3eXKI7ceFOBEfGZCIUwtpjmBtMc.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki
Właśnie skończyłem robić swój pierwszy w życiu model, więc #chwalesie bo dobrych kilkadziesiąt godzin na tego Tygrysa poświęciłem. Nie jest może piękny, ale następne mam nadzieję wyjdą lepiej i doświadczenie pomoże przy kolejnych pracach.
Model to Tiger I Ausf E.
#modelarstwo #czolgi #chwalesie
M.....5 - Hej mirki
Właśnie skończyłem robić swój pierwszy w życiu model, więc #chwa...

źródło: comment_pnRP1AuvfjoaeILDMy5RLqACa3orDLA2.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie otworzyliśmy nową dywizje naszego mirkowego klanu ( ͡ ͜ʖ ͡) Zapraszamy wszystkich którzy są chętni do posiedzenia na TS3 oraz przyuczenia się w grze. Nicki pisać do ChłodnaPizza lub w komentarzach.

#mirkowot #wot #worldoftanks #czolgi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MirkoWOT: A tym razem coś się będzie działo w nim? Bo gdzieś ze 2 lata temu byłem w drugiej dywizji i w którymś momencie mnie szlag uprzejmie trafił bo zebrać tam kuźwa chętnych do czegokolwiek to była tragedia.Aż żem się zdenerwował i sobie poszedłem...
  • Odpowiedz
No dobra, koniec obijania. Ruszamy z kolejnym #rozdajo, w którym możecie zgarnąć ostatnie dwa kody na odbiór czołgu STRV 81 Primo Victoria w #worldoftanks. Krótkie przypomnienie co otrzymujecie:

Czołg posiada logo zespołu Sabaton, a jego załodze głosów użyczyli sami członkowie zespołu. Pojazd w dniu premiery kosztował 150 zł.
metalnewspl - No dobra, koniec obijania. Ruszamy z kolejnym #rozdajo, w którym możeci...

źródło: comment_T4tgVm6IwHzsD7dlteLQdCN6VRwvOn1l.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@metalnewspl:
Ten konkretny czołg przyda mi się do kilku rzeczy. Pierwszą z nich jest oczywiście zarabianie kredytów w grze. Potrzebny mi jest pojazd który nadaje się do grania w trybie Twierdz i Bitew Drużynowych będąc jednocześnie czołgiem premium i niewymagający używania nadmiernej ilości pocisków premium. Ten sprawdzi się w tym celu idealnie ;)
Po drugie - Szpan ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niewiele widuje się tych czołgów w bitwie więc będę wzbudzał
Patricius - @metalnewspl:
Ten konkretny czołg przyda mi się do kilku rzeczy. Pierwsz...

źródło: comment_jmnFYzpCkZj1XGtkNJXqAdTrOfiHpOM8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vuko____: Chińczycy stworzyli czołg lekki na potrzeby jednostek górskich, Amerykanie chcą czołg lekki dla IBCT, czyli dla jednostek lekkich, górskich i powietrznodesantowych, tj. głównie wyposażonych w Humvee (i potem w JLTV). Nam czołg lekki jest zupełnie niepotrzebny.
  • Odpowiedz