Wpis z mikrobloga

Mireczki. Mam na razie mało kasy, więc będę nadal jakiś czołg z trzeciego tieru, bo nie stać mnie na dwa czołgi, by odblokować trzeci. I teraz stoję przed wyborem- SU-85M czy KV-85? KV-85 niby mniejszy BR, ale obrotowa wieża.
Za to SU no niszczyciel czołgów i działo prawie to samo. No i SU odblokowuje mi drogę do SU-152, gdzie drogę do IS-2 mam odblokowaną. Co lepiej badać? Gram bez premki, więc to trochę grindowania i kazdy eksp się liczy.
Oczywiście gram na RB.
#pytanie #czolgi #warthunder
  • 20
@kiedys_bylem_fajny: Bierz z takim BR, żeby był najbliższy reszcie. Nie ma sensu mieć jednego czołgu o BR 7.0 a resztę 2.3. Ja z zasady badam prawie wszystko(bo w sumie i tak potrzebujesz 6 maszyn). Brałbym KW-85

Co do kasy to polecam polatać sobie lotnictwem. Dużo więcej się zarabia
@kiedys_bylem_fajny: SU-152 to ostatnie fajne nadające się do czegoś SU resztę możesz sobie odpuścić chyba że bardzo chcesz któryś czołg dalej z drzewka. SU-85M to kopia zwykłego dali tylko więcej armora który i tak przepuszcza wszystko przez zwiększony BR. SU-85M nie potrzebujesz żeby móc badać 152, chyba że brakuje ci czołgów do 4 ery, jeśli w "folderze" są 2 czołgi lub więcej potrzebujesz tylko pierwszego aby badać kolejne w linii. KV-85
@howser: @HHHHHH: @zer0k: @Restin: wiem wiem jak działa odblokowywanie tierów, po prostu nie mam kasy na zakup dwóch czołgów, jeden już mam odblokowany, zaraz kończę badać SU-85, tylko dopóki nie wbiję kasy na zakup obu- nie będę mógł badać czołgów z kolejnego tieru, więc przez ten czas zastanawiam się w co inwestować kasę.
Po prostu interesuje mnie, który z tej dwójki poradzi sobie w BR 5.3, bo w
@kiedys_bylem_fajny: KV na pewno będzie lepsze jako zapychacz, a jak brakuje kasy to tak jak pisali chwila w samolotach (ab czy rb) i zarobisz szybko. Uprzedzam że PT-76 bez heatfs to istna katorga xD i każdy km jest niesamowitym zagrożeniem, a jak już wymęczysz ammo to będzie dobrze :)