Człowiek się śmiał że covida nie ma co prawda się zaszczepił dwa Duda temu a dzisiaj myślał że termometr się popsuł jak pokazało 38.9 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°) #covid #covid19
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@InwestorEkonomista:

Oo to jakaś nowość, że taką gorączkę można mieć tylko przez covida?
Kurde, a ja się jak na grypę leczyłem...
Przeżyję? Bo już zaczynam martwić.
Co prawda to było 2,5 roku temu no ale wicie rozumicie - long covid...
  • Odpowiedz
@InwestorEkonomista: A zacytujesz mnie gdzie tak napisałem pajacyku? Bo według mojej opini covid jest, tylko jest niegroźny, grypa jest groźniejsza. Czy wiesz, że pierwszego koronawirusa wyizolowano w 1962 roku? Więc czemu kłamiesz, że mówimy że nia ma covida?

My się tylko śmiejemy z was, że nabraliście się jaki on jest groźny, co jest bajką i to słabo napisaną, bo samo istnienie koronawirusów to wiedza z połowy poprzedniego wieku.
  • Odpowiedz
Wczoraj się czułem normalnie a dziś rano 39 stopni gorączki i wszystko boli, zajeżdżam do lekarza, robią wymaz na covid i się okazuje dodatni #covid
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#szczepienia #wirus #covid #koronawirus #austria #copypastelegram
#plasmidgate: Biotechnik ogłasza że plazmidowe zanieczyszczenie DNA w zastrzykach na covid podczas telewizyjnego talk show w Austrii
Dwa dni po wyemitowaniu przez niemiecką stację telewizyjną MDR raportu o zanieczyszczeniu obcym DNA znalezionym w fiolkach z zastrzykami na covid, panelista popularnego austriackiego talk show mówił o PlasmidGate; szczepionki skażone plazmidowym DNA.
W czwartek austriacka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bolą mnie płuca, mam gorączkę boli mnie głowa. Mam w miarę smak, czy to może być covid mimo, że rano test wyszedł negatywny? Ostatni raz chorowałem dóbre 10 lat temu #covid
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wicherq: a co za różnice Ci zrobi czy to covid czy nie skoro i tak już leżysz r-------y ? Choroba jak choroba. Idź na leczenie objawowe + może RTG płuc i nie doszukuj się mitycznego covida bo to pewnie pospolite zapalenie oskrzeli
Zdrowia!
*A covida te j----e testy wyciągną nawet ze zwykłego kataru xD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dobra koronawirus jest faktem, tylko z pozoru jest łagodniejszy od grypy bo niby czujesz się jak zdrowy ale z dnia na dzień wchodzi na płuca tak że nie możesz odkaszlnąć, jest ból przy oddychaniu, więc zrozumiałe że trzeba się w tym czasie oszczędzać bo można trafić do szpitala. Osoby które są starsze, mają jakieś problemy z płucami, różne choroby są zagrożone. Kolejny poważny objaw to mgła mózgowa, odrealnienie,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O kurde pozytywny na covid. Miałem gorączkę turbo katar ból wszystkiego a teraz został mi brak węchu i smaku co jeet p---------m uczuciem #covid
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#covid #pigmentacja #kolor #czarny #bialy #koronawirus
Przez przypadek leczeni lekarze odkryli nowy lek na białą rasę, który może pomóc w kwestii związanej z rasizmem i rasą ludzką.
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,chiny--skora-dwoch-lekarzy-leczonych-z-powodu-zakazenia-koronawirusem-pociemniala,artykul,60661194.html
Nerros - #covid #pigmentacja #kolor #czarny #biały #koronawirus
Przez przypadek lecze...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-12 133637

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@bartousz: @DanteTooMayCry I jaki to ma być niby związek? Powodów może być dziesiątki. Jeżeli przyjąć, że szczepionki powodują raka, to mam bardzo złe wiadomości dla was. Covid w takim wypadku jest wirusem kancerogennym. Czyli co się nie szczepili wkrótce zdechną na raka po katarku. Problem solved ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zlapal mnie covid, bo nie zdążyłem się zaszczepić, szczepionki w Polsce są dopiero dystrubowane, ale powinni zorganizować wcześniej.. teraz to niwxh se wsadza te szczepionki

#kraken #covid
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach