Ktos zmarl z covidem - hur durr na bank mial jakas chorobe jeszcze, covid to tylko grypa!
Ktos zmarl po szczepionce - hurr durr na bank nie sczepionka bo to bezpieczne, zawal u 20 latka to normalna sprawa!

Antyszczepy to zlo bo chodza i zarazaja.
Proszczepy tez chodza i zarazaja, no ale sa zaszczenieni *p-----------e*

Jedni
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chlopak_jak_z_plakatu: Tak samo to wygląda w grze Thief (tej z 2014, we wcześniejsze nie grałem) tylko tam to jest jeszcze bardziej komiczne bo cała gra jest oparta na skradaniu, nie tylko jedna misja XD. Mamy już ray tracingi, HDRy, za kilka lat lecimy na Marsa a postacie w grach dalej widzą zerojedynkowo, albo kompletna ciemność albo światło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
@robert_czerwonyford: ludzie za taki lokalny experience dopłacają jeszcze grubą forsę, a Ty narzekasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypomniało mi się jak czytałem ocenę/opinię kogoś na temat pewnego lokalu na bookingu w Polsce nad morzem. Przyszedł właściciel, zaprowadził do lokalu w całkiem innym miejscu, lokal nie miał nic wspólnego z tym na zdjęciach, był totalny syf, w szafach zapleśniała pościel itd. Do tego wzięli dodatkową kasę za
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 521
Masakra. Ja rozumiem bycie modelką, bycie w pewien sposób charakterystycznym ale to już jest takie zezwalanie na umieranie. Ona jest chora, potrzebuje konkretnego leczenia a ludzie jeszcze jej piszą jaka jest piękna itp. a jej fotograf to już w ogóle nie widzi problemu. Pewnego dnia ona po prostu umrze, bo już teraz wygląda jak prawdziwy szkielet ( _)
Link do jej profilu w komentarzu
#anoreksja #zdrowie
N.....u - Masakra. Ja rozumiem bycie modelką, bycie w pewien sposób charakterystyczny...

źródło: comment_1638690280QGzfAeSYTCNWMMGhyxgxkR.jpg

Pobierz
  • 225
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pusiarozpruwacz: Oni chyba hajsu dostali w opór od Viaplay żeby bronić ich transmisji w przestrzeni publicznej bo to kolejny gość po np. Polu, który tak ordynarnie i bezsensownie ich broni. Ostatnio ktoś psioczył na jakość transmisji, to Pol mówi, że przecież super jakość i o co komuś tam chodzi z rozdzielczością. Ciągnięty za język dodał, ze na telefonie ogląda. xD także ten...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ten kto postawił wahadło na Jurija Gagarina we #wroclaw, walczy o przyszłą pozycję w piekle ze sprzedawcami garnków dziadkom.
Cały smolec pcha się tędy do domu i stoją już od faktory ( )
Czegoś tak perfidnego już dawno nie widziałem.
#c---------------a #korki
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kulek1981: wahadło jest bo w------o rure. Już tydzień temu w sobotę byl armageddon. Na tydzień to zrobili tak, żeby było przejezdne bo by to stało od robotniczej do Pietrzykowic. Także to tylko dzisiaj i jutro. Od poniedziałku normalnie przejezdne będzie
  • Odpowiedz