Wszystko
Najnowsze
Archiwum

UroczyZiemniaczek
via Android- 306
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Katiee
- 1218
@Ziutek_Grabaz: Może to ze masz na to tylko 2 godziny ?

UroczyZiemniaczek
- 1895
@Ziutek_Grabaz Sprzątałeś kiedyś mieszkanie? Żeby zrobić wszystko czego ta osoba wymaga trzeba zdecydowanie więcej niż 2 godziny xD i ta kwota jest absolutnie niewspółmierna do ilości pracy jaką należy wykonać.
Nie mam nic do zmiany płci, spoko wolna wola, ale to poniżej to już clown world xD
#clownworld #c---------------a #honkhonk
#clownworld #c---------------a #honkhonk
źródło: comment_1639188383LGLvQJ7C5iVlzfS0YP3WFg.jpg
Pobierz- 90
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 170
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
4
W Rwandzie mają kozy ninja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamaskowali kozy w obronie przed morderczym Omnicronem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #clownworld w najlepszym wydaniu
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1639064818h3BFa7FNZ9FjjxpAfKT3gr.jpg
Pobierz- 0
@cechinimuszyna: o NIE ! - rząd wspiera zaszczepionych
Ktos zmarl z covidem - hur durr na bank mial jakas chorobe jeszcze, covid to tylko grypa!
Ktos zmarl po szczepionce - hurr durr na bank nie sczepionka bo to bezpieczne, zawal u 20 latka to normalna sprawa!
Antyszczepy to zlo bo chodza i zarazaja.
Proszczepy tez chodza i zarazaja, no ale sa zaszczenieni *p-----------e*
Jedni
Ktos zmarl po szczepionce - hurr durr na bank nie sczepionka bo to bezpieczne, zawal u 20 latka to normalna sprawa!
Antyszczepy to zlo bo chodza i zarazaja.
Proszczepy tez chodza i zarazaja, no ale sa zaszczenieni *p-----------e*
Jedni
16
Zbieractwo to poważna choroba.
Jak w tytule znalezione na Tik-Toku, najczęściej jak słyszymy że ktoś ma tą chorobę to zazwyczaj chomikuje jakieś śmieci itp a tutaj niezły zapas żarcia uzbierany nie jedną żydowską rodzinę by wykarmił tym podczas wojny xD
z- 12
- #
- #
- #
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#heheszki #c---------------a
źródło: comment_1638894913joNEbLvcShSAopdbncBvKF.jpg
PobierzWyskoczylo mi cos takiego na Facebooku. Legitne?
Dobrze ze nie Negra Nuggets
#czarnyhumor #c---------------a #niewiemjaktootagowac #facebook #heheszki #pytanie
Dobrze ze nie Negra Nuggets
#czarnyhumor #c---------------a #niewiemjaktootagowac #facebook #heheszki #pytanie
źródło: comment_1638880176xX5lxNvLfomdGg7igUzU54.jpg
Pobierz@SzybkiPociskAkacza: A co ma Żabka do tego, że firma KONSPOL marnuje plastik aby klient myślał, ze kupuje więcej niż wskazuje gramatura? Nie oni pierwsi, nie ostatni. Wedel robi już czekolady 80g.
konto usunięte via iOS
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Chlopak_jak_z_plakatu: Tak samo to wygląda w grze Thief (tej z 2014, we wcześniejsze nie grałem) tylko tam to jest jeszcze bardziej komiczne bo cała gra jest oparta na skradaniu, nie tylko jedna misja XD. Mamy już ray tracingi, HDRy, za kilka lat lecimy na Marsa a postacie w grach dalej widzą zerojedynkowo, albo kompletna ciemność albo światło.
- 3
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: ostatnio widziałem podobnego potworka przy okazji jakiegoś artykułu o tym, że nie trzeba już używać media queries, żeby mieć regułki dla containerów. One liner taki, na 4 monitory ultrawide.
- 12
Prezenty dla gości weselnych miłość roczn...
#heheszki #humorobrazkowy #c---------------a #aliexpress #wesele
#heheszki #humorobrazkowy #c---------------a #aliexpress #wesele
źródło: comment_1638793718WDZzqG8lXys2XpNHswc8if.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 31
@robert_czerwonyford: ludzie za taki lokalny experience dopłacają jeszcze grubą forsę, a Ty narzekasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypomniało mi się jak czytałem ocenę/opinię kogoś na temat pewnego lokalu na bookingu w Polsce nad morzem. Przyszedł właściciel, zaprowadził do lokalu w całkiem innym miejscu, lokal nie miał nic wspólnego z tym na zdjęciach, był totalny syf, w szafach zapleśniała pościel itd. Do tego wzięli dodatkową kasę za
Przypomniało mi się jak czytałem ocenę/opinię kogoś na temat pewnego lokalu na bookingu w Polsce nad morzem. Przyszedł właściciel, zaprowadził do lokalu w całkiem innym miejscu, lokal nie miał nic wspólnego z tym na zdjęciach, był totalny syf, w szafach zapleśniała pościel itd. Do tego wzięli dodatkową kasę za
@europa jak na hostel wygląda okey, to na zdjęciu opa to raczej nie grzyb tylko taka niefurtunna wizja artystyczna. Inne pokoje wyglądają np tak
źródło: comment_1638789811NUNaoVAhfz9LBkTa6NkC8l.jpg
Pobierz- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Yinv: przecież tłumaczyłem że byłem niesłusznie skazany!!!!!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 521
Masakra. Ja rozumiem bycie modelką, bycie w pewien sposób charakterystycznym ale to już jest takie zezwalanie na umieranie. Ona jest chora, potrzebuje konkretnego leczenia a ludzie jeszcze jej piszą jaka jest piękna itp. a jej fotograf to już w ogóle nie widzi problemu. Pewnego dnia ona po prostu umrze, bo już teraz wygląda jak prawdziwy szkielet ( ಠ_ಠ)
Link do jej profilu w komentarzu
#anoreksja #zdrowie
Link do jej profilu w komentarzu
#anoreksja #zdrowie
źródło: comment_1638690280QGzfAeSYTCNWMMGhyxgxkR.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 28
konto usunięte via Android
- 0
@Rogalove Co ten Holt xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pusiarozpruwacz: Oni chyba hajsu dostali w opór od Viaplay żeby bronić ich transmisji w przestrzeni publicznej bo to kolejny gość po np. Polu, który tak ordynarnie i bezsensownie ich broni. Ostatnio ktoś psioczył na jakość transmisji, to Pol mówi, że przecież super jakość i o co komuś tam chodzi z rozdzielczością. Ciągnięty za język dodał, ze na telefonie ogląda. xD także ten...
@Kulek1981: nic tylko czekać na skrót od Granicznej przy płocie lotniska, widziałem że coś tam równali już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kulek1981: wahadło jest bo w------o rure. Już tydzień temu w sobotę byl armageddon. Na tydzień to zrobili tak, żeby było przejezdne bo by to stało od robotniczej do Pietrzykowic. Także to tylko dzisiaj i jutro. Od poniedziałku normalnie przejezdne będzie




























