Wpis z mikrobloga

@LubieChleb kiedyś taka raszpla by nawet nie wyszła do ludzi bo wstyd z takim podbródkiem wielkości piłki nożnej, a co dopiero mówić o wywiadzie... Niestety teraz dzięki lewackim mediom typu TVN czy tam Onet jest trendy gadanie o wszechobecnej tolerancji takich tlusciochow albo pederastów... Takie czasy
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LubieChleb: dałam radę 3 min. obejrzeć. Mówi o niej "samica", o jej rodzicach "starzy". Tak jakby ta dziewczyna nie chciała być 30kg chudsza. Patrząc po zdjęciach od dziecka była większa. Proces, żeby schudła i pozostała chudą to nie są tygodnie, ale miesiące.
Pisząc ten komentarz to już 5 min...
nadal nie wiem, czym jest fatfobia, ale prowadzący stale nadal ją obraża. Czy osoba obrażana da radę wyjść zrobić jakąkolwiek aktywność fizyczność
  • Odpowiedz
@nic_to: Ty chyba nie wiesz, że te youtuber stosuje humor typu insult comedy celowo. Btw, gdyby to był zwykły grubas to by mu nie cisnął, a to jest propagandowy lewacko skrzywiony kaszalot. Ona takim #!$%@? robi krzywdę otyłym. Ich trzeba zachęcać do zdrowego trybu życia a ona #!$%@?, że świat powinien sie naginać swoimi zasadami do ich lenistwa. Stek bzdur jaki w tym wywiadzie wypluła ta idiotka to odklejenie od rzeczywistości
  • Odpowiedz
  • 2
@LubieChleb była obrażana czy nie? Była agresja słowna? Mnie serio nie nie obchodzi kto kim jest, ale jak słyszę takie obrażanie drugiej osoby, to mi cięzko nie rragować edid. Tego comedy zupełnie nie wyłapałam, to było przykre, że wysłuhałsm całość
  • Odpowiedz
@nic_to: Ale ty nie rozumiesz, że on ma to w dupie i nie nagrał tego filmu po to by ich zachęcić do czegoś, ale żeby pocisnąć po niej za #!$%@? poglądy? I masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - gdzie ja napisałem, że uważam to za dobrą metodę? Wręcz podkreśliłem, że trzeba ich zachęcać xDDD. Jego obrażanie i tak pewnie nie przyniesie tak złych skutków jak jej #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LubieChleb: Problem otyłości wśród społeczeństwa, zwłaszcza dotyczący osób młodych jest coraz powszechniejszy i poważniejszy. Pogłębiane jest to jeszcze bardziej przez zbyt daleko idąca pewna „poprawność polityczna” i swoiste tabu jakim objęte jest mówienie o czyimś wyglądzie - zwłaszcza o nadwadze. Od dłuższego czasu wytkniecie komuś, ze ma nadwagę jest traktowane jak obelga.
Oczywiście, nierzadko nadwaga jest wynikiem problemów zdrowotnych, zarówno tych bardziej fizycznych jak i psychicznych. Jednak w znakomitej większości przypadków
  • Odpowiedz
W linku nie ma oryginalnego wywiadu, to pociete jest na niekorzyść tego materiału


Hahahaha xDDD. No #!$%@? to chyba cgi i podłożony lektor, że twoim zdaniem to wyrwane z kontekstu xD. Ja #!$%@?, że ja wcześniej nie widziałem tego komentarza. Właśnie wyszedłeś na dzbana roku XDDDDDDD
  • Odpowiedz