Cześć, czy ktoś z Was wie gdzie można dostać retortę? Najlepiej do zamówienia lub Trójmiasto, byle nie chińskie allegro. Jak szukam w sieci to mi jakiś piec do drewna wychodzi, a na wszelkich stronach ze szkłami laboratoryjnymi pod tą nazwą nic nie ma.
źródło: comment_hwvf4o5DvNJjma0J1v8vP7qgSzX7iFfj.jpg
Pobierz








![Jak przeprowadzić oscylacyjną reakcję chemiczną Biełousowa-Żabotyńskiego [ENG]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_OLwCuQjZngpRFY57xem6iIR4aVWJOulN,w220h142.jpg)














@Czuowieg: Skończyłem technologię ale w Krakowie. Jest sporo chemii ale też sporo przedmiotów typowo inżynierskich jak grafika, wytrzymałość materiałów, procesy technologiczne i różnorodne przedmioty związane z inżynierią chemiczną. Sama nauka technologii to nauka konkretnych koncepcji chemicznych wraz z realizacją tej koncepcji w większej skali. Co do pracy? To jest ale niestety nie za dobre pieniądze, no chyba że jak najwcześniej załapiesz się na jakiś
@Czuowieg: 1/10 niezależnie gdzie skończysz. Mniej więcej tyle osób znajdzie pracę w zawodzie wartą poświęconego na studia i naukę czasu. Reszta skończy jako laboranci w Hammiltonie.