Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
@grzegor9: Wyskoczył błąd wczytywania danych najpierw. Najbardziej mnie denerwuje, że kilkunastu minutach chce sprawdzić notowania, to muszę znowu cały proces logowania przechodzić (chyba, że nie wiem, jak to ustawić). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1606815443FXSUSnato99OVSoy1oxykd.jpg
Pobierz- 0
@grzegor9: XTB aplikacja mi się podoba. Zawsze zalogowany jestem. Tylko nie wiem, czy można mieć podgląd najlepszych ofert
- 0
@affairz: dzięki. Zadaje pytanie by poznać przede wszystkim opinię. Decyzja zawsze samodzielnie. Przejrzę fxmaga. Dzięki.
- 0
@czasnawykopki: jakbyśmy wiedzieli takie rzeczy to bylibyśmy milionerami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim skromnym zdaniem powinien troszkę urosnąć, szczególnie jak będą się pojawiały dobre infa (np. oceny z recenzji), szczyt kilka dni po premierze a potem w dół.
- 68
- 6
Allegro i CDR, 2 czołowe spółki GPW mają łącznie:100 mld kapitalizacji, w 2019 łącznie: przychody 3mld, zysk:0,6 mld.
P/E 160, P/S 30
Nasdaq, gdzie ponoć jest bańka i najdrożej w historii i emerytury trzyma połowa rozwiniętego świata
P/E 26, P/S 4
Może to i dobrze, ze większość mojej emerytury będzie z ZUS, a nie polskiego OFE :)
#gielda #gpw #ipo #allegro #cdr
P/E 160, P/S 30
Nasdaq, gdzie ponoć jest bańka i najdrożej w historii i emerytury trzyma połowa rozwiniętego świata
P/E 26, P/S 4
Może to i dobrze, ze większość mojej emerytury będzie z ZUS, a nie polskiego OFE :)
#gielda #gpw #ipo #allegro #cdr
- 3
@unified_observer: Biorąc pod uwagę, że te dwie spółki są warte tyle co połowa WIG20, to wcale nie takie głupie xd
- 0
@Czarny_Klakier: dobry bait
@Czarny_Klakier: To są notowania Optimusa, które CDR wchłonęło i w ten sposób tylną furtką dostało się na giełdę, bodajże w 2011.
@polnapol132: a nie możesz powiedzmy mając na koncie w xtb 10000, grać tylko 100zł? Przy dźwigni 100 wyjdzie ci na to samo; a 9900 czeka jako zabezpeczenie kataklizmu.
#cdr #cdprojektred #gpw #obligacje #pieniadze #inwestycje
Ktoś mi wyjaśni w jaki sposób zakup obligacji Niemiec ochroni kapitał CDR?
Ktoś mi wyjaśni w jaki sposób zakup obligacji Niemiec ochroni kapitał CDR?
źródło: comment_1589110803PFPz9sIXRZvyNO3N0cGqbT.jpg
Pobierz- 2
Ktoś mi wyjaśni w jaki sposób zakup obligacji Niemiec ochroni kapitał CDR?
@szcz33pan: Kosztem niskiego ujemnego oprocentowania pozbywają się ryzyka bankructwa banków w których trzymają kasę. To chyba nieduża opłata za takie ubezpieczenie. Widać przestraszyli się tego, że banki tak dołują na giełdzie.
- 1
@poczekaj: szanuje bo pewnie o to chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gwarantem wykupu jest rząd Niemiec i to ma sens.
670
CD Projekt potwierdza obłędne wyniki za 2019 r. Wiedźmin z gigantyczną sprzedażą

Wiedźmin 3 wciąż cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem, więc CD Projekt mógł dzisiaj potwierdzić fantastyczne wyniki całej Grupy Kapitałowej. Firma wciąż generuje setki milionów złotych.
z- 153
- #
- #
- #
- #
- #
- #
https://stooq.com/n/?f=1337992
20.02.2020, Warszawa (PAP) - Przychody ze sprzedaży gry "Wiedźmin 3" na portalu Steam przekroczyły 50 mln USD od października 2018 roku. W związku z przekroczeniem tego progu, CD Projekt otrzymuje obecnie 80 proc. przychodów ze sprzedaży gry, wcześniej było to 75 proc. - podał dział relacji inwestorskich CD Projektu na Twitterze.
Po ile jutro TKO?
#cdprojektred #cdr #wiedzmin #gielda #inwestycje #
20.02.2020, Warszawa (PAP) - Przychody ze sprzedaży gry "Wiedźmin 3" na portalu Steam przekroczyły 50 mln USD od października 2018 roku. W związku z przekroczeniem tego progu, CD Projekt otrzymuje obecnie 80 proc. przychodów ze sprzedaży gry, wcześniej było to 75 proc. - podał dział relacji inwestorskich CD Projektu na Twitterze.
Po ile jutro TKO?
#cdprojektred #cdr #wiedzmin #gielda #inwestycje #
#pociagdozyskow #gielda #inwestowanie #pieniadze #programowanie #cdr #cyberpunk2077
No @iksu_ teraz to mnie zaimponowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co uważacie, że jeszcze warto dodać?
No @iksu_ teraz to mnie zaimponowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co uważacie, że jeszcze warto dodać?
źródło: comment_1582150811o2ey4kyZwAQYXXzm4UPJ67.jpg
Pobierz#gpw #inwestycje #inwestowanie #cdr #cdprojektred
Pękło 300zł/szt https://www.money.pl/gielda/spolki-gpw/PLOPTTC00011.html?refresh=on
(。◕‿‿◕。)
Pękło 300zł/szt https://www.money.pl/gielda/spolki-gpw/PLOPTTC00011.html?refresh=on
(。◕‿‿◕。)
- 0
I to jeszcze nie koniec wzrostu.
Ale najważniejsze jest tu pułap jaki osiągnie ten walor, jak się zacznie masowa realizacja zysku. Obstawiam, że zjedzie w okolice 200. Wtedy, o ile gra będzie hitem, warto wejść. Teraz tylko krótki termin, ze stop lossami. Osobiście jednak teraz nie wchodzę.
Ale najważniejsze jest tu pułap jaki osiągnie ten walor, jak się zacznie masowa realizacja zysku. Obstawiam, że zjedzie w okolice 200. Wtedy, o ile gra będzie hitem, warto wejść. Teraz tylko krótki termin, ze stop lossami. Osobiście jednak teraz nie wchodzę.
- 0
@MirkujeOd2009Roku myślę że spadnie z 10 proc max
- 0
@wykopowy_brukselek: dokladnie tak samo uwazam, 10% na otwarciu a potem sytuacja bedzie sie stabilizować
Dlaczego w piątek sprzedałem #cdprojektred po 258? Granie pod bdb wyniki + tzw. wygasanie dywergencji byczej - coraz większe rekordy przy coraz mniejszym wskaźniku wykupienia + dotknięcie górnego kanału (załączone na zdjęciu).
Tak, jak wcześniej pisałem kiedyś pewnie będę żałował decyzji, ale krótoterminowo wydawała mi się optymalna. Biorąc pod uwagę weekendowe doniesienia wojny handlowej, mega wzrosty w ostatniej sesji miesiąca, plus mieszane komentarze na temat ostatniego dema cyberpunka, wysoko prawdopodobne
Tak, jak wcześniej pisałem kiedyś pewnie będę żałował decyzji, ale krótoterminowo wydawała mi się optymalna. Biorąc pod uwagę weekendowe doniesienia wojny handlowej, mega wzrosty w ostatniej sesji miesiąca, plus mieszane komentarze na temat ostatniego dema cyberpunka, wysoko prawdopodobne
źródło: comment_rQZUKJPLriAar6e9SzqghF3lWX12Z0Rn.jpg
Pobierz@SarahC: musisz mieć rachunek inwestycyjny, chyba najłatwiej w deutchebanku
ogólnie trzymam się prostej zasady kupić taniej sprzedać drożej.
@SarahC: coś ci się pomyliło koleżanko, zasada jest taka że kupujesz na górce, a sprzedajesz na dołku
Ja mam konto maklerskie w santanderze, prosta sprawa. Dajesz zlecenie kupna, sprzedaży
Tu macie live streama z konferencji na temat wyników i info.
https://www.youtube.com/watch?v=L4C3jOua240
#cyberpunk2077 #cdr #cdprojektred #gpw #gielda #pociagdozyskow
https://www.youtube.com/watch?v=L4C3jOua240
#cyberpunk2077 #cdr #cdprojektred #gpw #gielda #pociagdozyskow
sprzedane po 258. RSI jest już za wysoko. Czekam na korektę i dokupuję.
#cyberpunk2077 #cdr #cdprojektred #gpw #gielda #pociagdozyskow
#cyberpunk2077 #cdr #cdprojektred #gpw #gielda #pociagdozyskow
- 3
9:30 i połowę obrotow giełdy robi CD Projekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę żałość w kwestii naszej wiejskiej giełdy i szacun dla CDR.
#cyberpunk2077 #cdr #cdprojektred #gpw #gielda #pociagdozyskow
Trochę żałość w kwestii naszej wiejskiej giełdy i szacun dla CDR.
#cyberpunk2077 #cdr #cdprojektred #gpw #gielda #pociagdozyskow
@jonik: podziel się proszę tu lub na PW.
- 3
@regis_uszatek: Akcjonariat obywatelki w naszym kraju jest stosunkowo mały. Karty rozdają duzi gracze w tym głównie TFI. Jakoś chyba z 1.5 roku temu zostały wprowadzone mocne restrykcje dotyczące dystrybucji funduszy przez różne podmioty. Do tego czasu banki sprzedawały na potęgę fundusze bez jakiejkolwiek późniejszej opieki nad klientem. Fundusze kupowały akcje i giełda się kręciła. W tej chwili przez to, że nie jest tak łatwo "wcisnąć" klientowi fundusz w placówce bankowej
@przyzwoity: reakcja na informację o zysku ponad oczekiwany za I kwartał
@ostulemijo: i na zapowiedzi publicznej prezentacji Cyberpunka na targach E3 za 2 tygodnie. I na wywiad z prezesem który mówił, że prace nad grą są zaawansowane. I na stwierdzenie, że niedługo będą mieli duże wydatki (możliwe, że na marketing gry).
Ja od prawie roku siedzę na CDPROJEKT kupuję jak spada i czekam aż wskoczy wyżej, zarobiłem już około 15 000 (obracam 40-60 000), teraz czekam do targów żeby sprzedać i powinnem
Ja od prawie roku siedzę na CDPROJEKT kupuję jak spada i czekam aż wskoczy wyżej, zarobiłem już około 15 000 (obracam 40-60 000), teraz czekam do targów żeby sprzedać i powinnem























Niedługo wlatuje stop loss. Na ING też bym dał, ale oni mają awarie. W sumie za co ja płacę im prowizje jak oni oszczędzają na IT?
Też chciałbym popatrzeć na inne akcje na ING ale oszczędzają na IT.
#gielda #
źródło: comment_1607097015qwStkfosEBPncjIGgOrc0l.jpg
Pobierz