Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 2
Jak myślicie - będzie chwilowe wybicie CDR(CD Projekt) po materiale z targów E3?
Zastanawiam się aby w ramach rozrywki kupić mały pakiecik :)
#gielda #cdr #cyberpunk #cyberpunk2077 #wiedzmin3
Zastanawiam się aby w ramach rozrywki kupić mały pakiecik :)
#gielda #cdr #cyberpunk #cyberpunk2077 #wiedzmin3
@jonik: no dosc duze są oczekiwania i chyba cena juz to odzwierciedla - prezentacja musiałabybyc dobra - choć złotówka tania - mysle że skok bedzie duzy ale chwilowy
@ImperiumCienia: cfd w xtb?
- 11
No hej. #pociagdozyskow widze obserwuje już 5 osób. Cieszy mnie to.
Na początek opiszę trochę optymalną (z mojego punktu widzenia strategię).
1) Grasz kapitałem ekstra - nic nie denerwuje bardziej jak sprzedaż na stracie bo trzeba mieć na nagły wydatek. Jak to się mówi - gra się kasą, którą można przegrać. Wtedy jest zupełnie inny poziom emocji przy grze.
2) Nie graj za dużym kapitałem. Tu nie ma złotego środka ile
Na początek opiszę trochę optymalną (z mojego punktu widzenia strategię).
1) Grasz kapitałem ekstra - nic nie denerwuje bardziej jak sprzedaż na stracie bo trzeba mieć na nagły wydatek. Jak to się mówi - gra się kasą, którą można przegrać. Wtedy jest zupełnie inny poziom emocji przy grze.
2) Nie graj za dużym kapitałem. Tu nie ma złotego środka ile
@szcz33pan: poczekaj na:
http://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/303019952-Aidem-Media-przejelo-firme-BoomBit-Games-wejdzie-na-GPW.html
Jezeli chodzi o gamedev.
http://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/303019952-Aidem-Media-przejelo-firme-BoomBit-Games-wejdzie-na-GPW.html
Jezeli chodzi o gamedev.
- 1
@sokool: no to spółki z NewConnect. Tam chyba 80% spółek leci na mordę w dłuższym terminie. Nie dziwi mnie to. Ja też rzadko kupuje na IPO. Piszę właśnie wpis o pewnej spółce - Macro Games S. A. Dał zarobić kilkaset % a dziś są zawieszone kwotowania.
- 1
Mirki chcę wypalić płytę CD-R (oczywiście TDK)
z plików:
Jeden duży FLAC 24 BIT 96 + Cue
Rzecz w tym ,że chce zachować możliwie największą jakość (tak mam sprzęt na którym słychać różnice)
Od czego się za to zabrać?
Niestety nie mam odtwarzacza DVD AUDIO ( ͡° ʖ
z plików:
Jeden duży FLAC 24 BIT 96 + Cue
Rzecz w tym ,że chce zachować możliwie największą jakość (tak mam sprzęt na którym słychać różnice)
Od czego się za to zabrać?
Niestety nie mam odtwarzacza DVD AUDIO ( ͡° ʖ
- 1
@Red_Hawk: Temat trudny, warto zgłębić wiedzę i polecam literaturę >>> Książka Sam wypalam CD <<<< Polecam, napisał ją bardzo dobry aktualnie programista a w najnowszej wersji została zaktualizowana o wypalanie DVD także poradzisz sobie z tym.
źródło: comment_hj86aP74S891FGi1nn2Qb7FaG5w9O2I6.jpg
Pobierz@Red_Hawk: Nie wiem, nagrywanie CD to nagrywanie CD. Może masz odtwarzacz SACD? https://pl.wikipedia.org/wiki/Super_Audio_Compact_Disc
Upadek bedzie glosny i bolesny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@m00n: co innego bańka a co innego realizacja zysków.
CDR jest swego rodzaju fenomenem na naszym rynku - to jakie ma podejście do graczy, do samych gier - to się po prostu sprzedaje, także inwestorom.
CDR jest swego rodzaju fenomenem na naszym rynku - to jakie ma podejście do graczy, do samych gier - to się po prostu sprzedaje, także inwestorom.
- 1
Używa ktoś Corel`a X8? Zastanawiam się nad zmianą oprogramowania głównie w brandingu i drobnych publikacjach, takich poza etatem w agencji. Trial jakoś nie odpowiedział na moje pytania ale też nie miałem czasu rozmieniać różnic przy normalnym trybie pracy, może ktoś miał z tym głębszą styczność, jak wygląda stabilność na W10 i dogadywanie się ze stajnią Adobi?
#cdr #corel #dtp #grafika #grafikakomputerowa
#cdr #corel #dtp #grafika #grafikakomputerowa
- 4
@xandra: serio? To tylko łopata. Ić być mądra gdzie indziej, pracuje zawodowo na pakiecie CDR od 10 lat i drukuje w milionach egzemplarzy. Cena też gra rolę jednak nie koniecznie jestem przekonany czy korzystałbym na co dzień z ID i AI, a prywatną licencje mam kupioną na X5 (za którą bagatela placilem +/- 420 netto w wersji box) w tym momencie nie bardzo opłaca się kupować starszego box`a z pełnym
- 2
@xandra: ogólnie nie jesteś partnerką do poważnej rozmowy, niepozdrawiam.
- 1
Miraski - gra ktoś w W3 Serce z Kamienia?
CDR chyba się trochę pośpieszyło z wydaniem bo sporo bugów ma ten dodatek. Gram 2 dzień i już 2x miałem sytuację gdzie nie mogłem dokończyć jakiegoś questa bo coś nie w takiej jak trzeba koleności zrobiłem.
Przed chwilą miałem też sytuację, gdzie po wejściu do jakiejś jamy zamykanej na klucz nie mogłem z niej wyjść bo po otwarciu klucz zniknął ;D
Całe
CDR chyba się trochę pośpieszyło z wydaniem bo sporo bugów ma ten dodatek. Gram 2 dzień i już 2x miałem sytuację gdzie nie mogłem dokończyć jakiegoś questa bo coś nie w takiej jak trzeba koleności zrobiłem.
Przed chwilą miałem też sytuację, gdzie po wejściu do jakiejś jamy zamykanej na klucz nie mogłem z niej wyjść bo po otwarciu klucz zniknął ;D
Całe
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@shdw: ty mnie nie drażnij
- 2
- 1
konto usunięte via Android
- 2
@shdw: to jest bardzo stara wiadomość, znana od dawna. Nic specjalnego się nie dzieje, parę dni temu jeden redaktor opisał wrażenia z gry w Wiedźmina (gral bez ograniczeń). Poza tym to cisza.
@shdw: Nastąpiła publikacja raportu pod koniec poprzedniego tygodnia, który o dziwo był całkiem niezły to raz, a dwa że to był właściwie ostatni logiczny moment na ewentualne przesunięcie premiery - jako że nie nastąpiło to cóż :)
- 5
To był udany tydzień dla CD Projekt RED.
Open/Close: 16.45/17.77
High/Low: 17.80/16.45
Change: +8.02% (1.32)
#inwestycje #gielda #akcje #cdprojekt #cdr
Open/Close: 16.45/17.77
High/Low: 17.80/16.45
Change: +8.02% (1.32)
#inwestycje #gielda #akcje #cdprojekt #cdr
źródło: comment_YboFd9USJwx4lycPWDHnpbEUOZxTu2JJ.jpg
Pobierz- 2
#corel #photoshop
Ma ktoś corela, bo mam plik w #cdr i tam jest jakieś logo, i muszę je mieć w jakimś normalnym formacie, a ktoś kto mi dosłał paczkę logotypów i tego jednego w cdr :(
Pomoże mi ktoś i zrobi mi z cdr jakiegoś pnga?
https://drive.google.com/a/tvpw.pl/file/d/0B3ttZLFYZ8UZdmJqZVZRS0FvTTg/view?usp=sharing
Ma ktoś corela, bo mam plik w #cdr i tam jest jakieś logo, i muszę je mieć w jakimś normalnym formacie, a ktoś kto mi dosłał paczkę logotypów i tego jednego w cdr :(
Pomoże mi ktoś i zrobi mi z cdr jakiegoś pnga?
https://drive.google.com/a/tvpw.pl/file/d/0B3ttZLFYZ8UZdmJqZVZRS0FvTTg/view?usp=sharing
@piowit: a nie ma przypadkiem pluginu do irfan view do otwierania cdr?
- 1
#corel #photoshop
Ma ktoś corela, bo mam plik w #cdr i tam jest jakieś logo, i muszę je mieć w jakimś normalnym formacie, a ktoś kto mi dosłał paczkę logotypów nie napisał co w tym logotypie się akurat znajduje.
Pomoże mi ktoś i zrobi mi z cdr jakiegoś pnga?
https://drive.google.com/file/d/0B5AY-Yj2zBxaWVJzN21DWGx1UEU/view?usp=sharing
Ma ktoś corela, bo mam plik w #cdr i tam jest jakieś logo, i muszę je mieć w jakimś normalnym formacie, a ktoś kto mi dosłał paczkę logotypów nie napisał co w tym logotypie się akurat znajduje.
Pomoże mi ktoś i zrobi mi z cdr jakiegoś pnga?
https://drive.google.com/file/d/0B5AY-Yj2zBxaWVJzN21DWGx1UEU/view?usp=sharing
@piowit: Odezwij się jutro od 8 rano to ci to zrobię.
- 1
- 2
#cdprojekt #cdr #gielda #gpw
http://www.gpw.pl/karta_spolki/PLOPTTC00011/
Czy CDR dzisiaj cos wypuscil albo oglosil, ze taki wzrost? Jakies informacje? Sprzedawac czy jeszcze trzymac? :P
http://www.gpw.pl/karta_spolki/PLOPTTC00011/
Czy CDR dzisiaj cos wypuscil albo oglosil, ze taki wzrost? Jakies informacje? Sprzedawac czy jeszcze trzymac? :P
- 2
Tak się zastanawiam: Barcelona chciała, żeby do rewanżu w Copa del Rey Real podszedł bardzo poważnie czy jak? Bo nie rozumiem ich gry po strzeleniu bramki. O ile tych sytuacji namarnowali w swoich stylu, to grali jakby zadowalał ich wynik 0:1.
#pilkanozna #cdr
#pilkanozna #cdr
- 0
@RafiRK: no to dziwne. W ogóle po tej straconej bramce nie ruszyli jakoś do ataku, a przecież, przy teoretycznie osłabionym Realu, powinni chcieć wywieść z SB przynajmniej dwie bramki. Nie oszukujmy się, mają marną obronę i to, że wciśnie im Real "dwójkę" jest bardzo prawdopodobne - więc wtedy muszą wygrać. Ale to ich problem.
Sanchez to największa pomyłka od nie wiadomo kiedy. Po znajomości czy jak.
Sanchez to największa pomyłka od nie wiadomo kiedy. Po znajomości czy jak.
@Theos: plan jest znany - zaatakować od pierwszych minut, strzelić bramkę, ewentualnie dołożyć drugą wcześniej-później. Wiadomym jest, że Barca traci bramki czasem pod rząd, ale potrafi szybko zrobić coś z niczego i odpowiedzieć chwile później i wyjść na przewagę. Szczególnie u siebie. Nadzieja w Mourinho i jego pomyślę przed i w trakcie meczu.
Sanchez nawet za jakieś tam zasługi nie wchodzi, Villi bardziej się należy.
Sanchez nawet za jakieś tam zasługi nie wchodzi, Villi bardziej się należy.
- 4
#pilkanozna #atletico #cdr
30 minuta meczu Atletico - Betis i pierwsza zmiana w drużynie z Andaluzji - schodzi Perquis. To sobie chłopak pograł. Choć na dobrą sprawę mógł strzelić bramkę.
30 minuta meczu Atletico - Betis i pierwsza zmiana w drużynie z Andaluzji - schodzi Perquis. To sobie chłopak pograł. Choć na dobrą sprawę mógł strzelić bramkę.
@Theos: podobno z łokcia dostał?
- 0
@ZenobiuszFurman: e, to raczej nie przez to zszedł. ;) Nie wiadomo, czy to wymuszona zmiana, czy nie. Jedno wiadomo: to drugi mecz "Polaka" z Atleti i drugi, w którym nie wytrzymuje do drugiej połowy.
- 3
#pilkanozna #cdr
Właśnie startuje mecz Zaragoza - Sevilla, transmisja na stronie TVP Sport. Pierwszy mecz Sevilli pod wodzą nowego trenera - Unaia Emery'ego.
Właśnie startuje mecz Zaragoza - Sevilla, transmisja na stronie TVP Sport. Pierwszy mecz Sevilli pod wodzą nowego trenera - Unaia Emery'ego.

























Wysiadam tylko na chwilę. Poszukam niżej czegoś do zakupu.
#pociagdozyskow #gielda #inwestycje
Ja lubię i mam ciut czasu na grę - robię to na własną rękę. Ciężko mi doradzić coś "bezobsługowego". Patrząc po historii to np. CDR daje ładnie zarabiać, ale tu jest spore ryzyko (patrz moje wcześniejsze wpisy spod tagu #pociagdozyskow