Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@jonik: wciąż najsłabszy walor w rosnącym dziś WIG20. W momencie jak piszę tego posta, jako jedyny minimalnie pod kreską, reszta na zielono. Ja bym jeszcze uważał i zobaczył jak się zachowa przy spadającym WIGu.
- 1
#gpw #gielda #pociagdozyskow
Załapałem się dziś na KREZUS :D 8% swinga z wczoraj!
Natomiast #cdr dziś chyba idzie na rekord obrotu... 30 minut i 21m.
Załapałem się dziś na KREZUS :D 8% swinga z wczoraj!
Natomiast #cdr dziś chyba idzie na rekord obrotu... 30 minut i 21m.
- 1
Początek korekty/realizacji zysków czy okazja do zakupów?
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
- 4
Oglądanie notowań CDR jest ciekawsze i bardziej emocjonujące niż nie jeden film - jak stawiacie jutrzejszy dzień?
Ja wcześniej pisałem, że dobije do 220 i potem korekta - coraz bliżej ten poziom
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
Ja wcześniej pisałem, że dobije do 220 i potem korekta - coraz bliżej ten poziom
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
- 2
@betonowecukierki: Jak demo wyszlo to bylo po 150
- 0
@przyzwoity: było już 210, w tej chwili trochę wyhamowało
- 0
@przyzwoity: Jak pierwszy raz było 200, to na asku stało ok 14k akcji. To niecałe 3 miliony zł. Żadne pieniądze dla jakiegoś funduszu inwestycyjnego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zloty_wkret: Spojrzałem, że dzisiaj podskoczyły już o prawie 5zł...
Burza wrzucił na swojego twittera, że zaraz będą przecieki dotyczące Homecoming w Gwincie.
Burza wrzucił na swojego twittera, że zaraz będą przecieki dotyczące Homecoming w Gwincie.
- 2
@Gippo86: będzie korekta i potem znowu wzrost
- 1
CDR-bitcoin dalej góry - na chwilę obecną 205zł (ʘ‿ʘ)
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
- 3
@jonik: zeby nie poleciał jak bitcoin, czego nikomu nie życzę. Mam jednak wrażenie, ze pełno tu Januszerii (ulicy), która ładuje w cdp oszczędności licząc na ciągły zysk kompletnie nie mając pojęcia o giełdzie, wycenie spółek itd. Widać to z resztą po postach na forach czy pytaniach znajomych o to jak kupić akcje cdr.
Ludzi na tagu #pociagdozyskow jest 221 a #cdr właśnie wbił 200. Czy będzie mijanka ( ͡° ʖ̯ ͡°)?
Jak się okazało oddałem dość tanio akcje:
https://www.wykop.pl/wpis/33405527/oddalem-moje-akcje-cdr-po-180-zl-za-sztuke-niech-s/
ale nie patrzę na to. Część kasy
Jak się okazało oddałem dość tanio akcje:
https://www.wykop.pl/wpis/33405527/oddalem-moje-akcje-cdr-po-180-zl-za-sztuke-niech-s/
ale nie patrzę na to. Część kasy
- 1
@vinmcqueen: chyba niezdrowy optymizm. Mam tej spółki obecnie najwięcej w portfelu.
Głupi byłem i zdarzyło mi się kupić ten papier po 170. Po spadkach dobierałem na dołkach po 110-120 zł - dziś wychodzę na plus ale nie wiele - średnia cena zakupu to 134,7 zł, a w tej chwili jest 10% do przodu na cenie 135 zł
W skrócie:
Spółka ma dobre fundamenty. Czytałem wypowiedzi właściciela oraz rozmawiałem z jednym
Głupi byłem i zdarzyło mi się kupić ten papier po 170. Po spadkach dobierałem na dołkach po 110-120 zł - dziś wychodzę na plus ale nie wiele - średnia cena zakupu to 134,7 zł, a w tej chwili jest 10% do przodu na cenie 135 zł
W skrócie:
Spółka ma dobre fundamenty. Czytałem wypowiedzi właściciela oraz rozmawiałem z jednym
@szcz33pan: Dzięki za opinię, generalnie mam podobne podejście co do fundamentów jak Ty. Sam mam uśredniony zakup w okolicy 133, ale zainteresowałem się bardziej spółką po tej wyprzedaży po Agony i coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu żeby za szybko z PLW nie wychodzić.
- 25
kolega w 2012 zainwestował 660 zł, a później zapomniał hasła do konta (。◕‿‿◕。)
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow
źródło: comment_i87vuvWrautHpbIg5MCZfMvOiLFzXPnY.jpg
Pobierz- 24
@intruzzz: Podstawowa zasada, to cieszyć się z zysku, a nie rozmyślać o tym ile można było. Można było też stracić.
- 4
@michnic: Dlatego ja się cieszyłem jak przed premierą Wiedźmina 3 kupiłem za ok 16, a później sprzedałem za ok 24. 50% łatwej kasy wpadło. Starczyło na PS4 i Wiedźmina i nawet coś tam zostało ;)
- 2
CDR dobiło dzisiaj do 200zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chce mi się szukać teraz tych mirków co pisali, że nie ma szans.
Ja dokupiłem dzisiaj jeszcze.
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
Nie chce mi się szukać teraz tych mirków co pisali, że nie ma szans.
Ja dokupiłem dzisiaj jeszcze.
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
źródło: comment_fbSnVxApuZE3iS7Kicq5wc98wzK2vlET.jpg
Pobierz- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Jutro 200zł na CDR? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj ostro dosypało pod koniec sesji - CDR wygenerował 15% obrotów całej giełdy.
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
Dzisiaj ostro dosypało pod koniec sesji - CDR wygenerował 15% obrotów całej giełdy.
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
źródło: comment_mHJwbuhdvs4OuYBsXnC5QMDmWNZcVJvp.jpg
Pobierz@jonik: nie życzę źle tej spółce i jej akcjonariuszom, ale przecież to jest w tej chwili niesamowity balon. Wyniki przecież nie będą oszałamiające no bo z czego a Cyberpunk (i przychody z niego) to w najlepszym wypadku rok 2020. Sam wsiadłem dość wysoko, wysiadłem jak widać za wcześnie, ale na tym poziomie to już bym się autentycznie bał inwestować kasę bo odnoszę wrażenie że dochodzimy do bariery psychologicznej - najpierw
- 0
Na 200zł jest ustawione jakieś 55,000 akcji na sprzedaż ;]
- 2
Czyli wtedy jebnie
- 1
No i dzisiaj CD Projekt ustala nowy rekord - myślę, że 200 będzie w tym tygodniu. Jestem w 100%, że nie stoją za tym żadne podstawy ekonomiczne i jest to czysta spekulacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem obkupiony, po 140, 150 i jeszcze dobrałem za 185 :D
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow
Jestem obkupiony, po 140, 150 i jeszcze dobrałem za 185 :D
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow
- 4
@Taylor1986: cdr huknie jak bitcoin juz niebawem.
https://m.youtube.com/watch?v=WNZmA-DMxO0
Obejrzyj na otrzezwienie.
Na gpw nic sie nie dzieje, a cdr widac ze jest pompowany, jak kurs walnie to z takim wydzwiekiem ze uslyszysz o tym w TVN :)
https://m.youtube.com/watch?v=WNZmA-DMxO0
Obejrzyj na otrzezwienie.
Na gpw nic sie nie dzieje, a cdr widac ze jest pompowany, jak kurs walnie to z takim wydzwiekiem ze uslyszysz o tym w TVN :)
- 1
@Wyloguj_Mnie: akcje CFD - znajdujesz CDR.PL
https://www.xtb.com/pl/oferta/informacje-o-rachunku/specyfikacja-instrumentow
https://www.xtb.com/pl/oferta/informacje-o-rachunku/specyfikacja-instrumentow
- 14
Oddałem moje akcje #cdr po 180 zł za sztukę. Niech służą komuś nowemu.
Wysiadam tylko na chwilę. Poszukam niżej czegoś do zakupu.
#pociagdozyskow #gielda #inwestycje
Wysiadam tylko na chwilę. Poszukam niżej czegoś do zakupu.
#pociagdozyskow #gielda #inwestycje
- 2
@Nycer: nie znam tego produktu. Nie lubie TFI za politykę prowizyjną, która jest od wpłat i/lub za posiadanie. Skoro wierzą w produkt to powinni pobierać opłaty tylko za zysk.
Ja lubię i mam ciut czasu na grę - robię to na własną rękę. Ciężko mi doradzić coś "bezobsługowego". Patrząc po historii to np. CDR daje ładnie zarabiać, ale tu jest spore ryzyko (patrz moje wcześniejsze wpisy spod tagu #pociagdozyskow
Ja lubię i mam ciut czasu na grę - robię to na własną rękę. Ciężko mi doradzić coś "bezobsługowego". Patrząc po historii to np. CDR daje ładnie zarabiać, ale tu jest spore ryzyko (patrz moje wcześniejsze wpisy spod tagu #pociagdozyskow
- 3
@szcz33pan: szanujemy szanujemy, członkowie #pociagdozyskow winszujo koledze ze spółdzielni ;) oby to jedna z wielu tak udanych akcji.
- 1
- 2
Jak myślicie - będzie chwilowe wybicie CDR(CD Projekt) po materiale z targów E3?
Zastanawiam się aby w ramach rozrywki kupić mały pakiecik :)
#gielda #cdr #cyberpunk #cyberpunk2077 #wiedzmin3
Zastanawiam się aby w ramach rozrywki kupić mały pakiecik :)
#gielda #cdr #cyberpunk #cyberpunk2077 #wiedzmin3
@jonik: no dosc duze są oczekiwania i chyba cena juz to odzwierciedla - prezentacja musiałabybyc dobra - choć złotówka tania - mysle że skok bedzie duzy ale chwilowy
@ImperiumCienia: cfd w xtb?
- 11
No hej. #pociagdozyskow widze obserwuje już 5 osób. Cieszy mnie to.
Na początek opiszę trochę optymalną (z mojego punktu widzenia strategię).
1) Grasz kapitałem ekstra - nic nie denerwuje bardziej jak sprzedaż na stracie bo trzeba mieć na nagły wydatek. Jak to się mówi - gra się kasą, którą można przegrać. Wtedy jest zupełnie inny poziom emocji przy grze.
2) Nie graj za dużym kapitałem. Tu nie ma złotego środka ile
Na początek opiszę trochę optymalną (z mojego punktu widzenia strategię).
1) Grasz kapitałem ekstra - nic nie denerwuje bardziej jak sprzedaż na stracie bo trzeba mieć na nagły wydatek. Jak to się mówi - gra się kasą, którą można przegrać. Wtedy jest zupełnie inny poziom emocji przy grze.
2) Nie graj za dużym kapitałem. Tu nie ma złotego środka ile
@szcz33pan: poczekaj na:
http://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/303019952-Aidem-Media-przejelo-firme-BoomBit-Games-wejdzie-na-GPW.html
Jezeli chodzi o gamedev.
http://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/303019952-Aidem-Media-przejelo-firme-BoomBit-Games-wejdzie-na-GPW.html
Jezeli chodzi o gamedev.
- 1
@sokool: no to spółki z NewConnect. Tam chyba 80% spółek leci na mordę w dłuższym terminie. Nie dziwi mnie to. Ja też rzadko kupuje na IPO. Piszę właśnie wpis o pewnej spółce - Macro Games S. A. Dał zarobić kilkaset % a dziś są zawieszone kwotowania.
- 1
Mirki chcę wypalić płytę CD-R (oczywiście TDK)
z plików:
Jeden duży FLAC 24 BIT 96 + Cue
Rzecz w tym ,że chce zachować możliwie największą jakość (tak mam sprzęt na którym słychać różnice)
Od czego się za to zabrać?
Niestety nie mam odtwarzacza DVD AUDIO ( ͡° ʖ
z plików:
Jeden duży FLAC 24 BIT 96 + Cue
Rzecz w tym ,że chce zachować możliwie największą jakość (tak mam sprzęt na którym słychać różnice)
Od czego się za to zabrać?
Niestety nie mam odtwarzacza DVD AUDIO ( ͡° ʖ
- 1
@Red_Hawk: Temat trudny, warto zgłębić wiedzę i polecam literaturę >>> Książka Sam wypalam CD <<<< Polecam, napisał ją bardzo dobry aktualnie programista a w najnowszej wersji została zaktualizowana o wypalanie DVD także poradzisz sobie z tym.
źródło: comment_hj86aP74S891FGi1nn2Qb7FaG5w9O2I6.jpg
Pobierz@Red_Hawk: Nie wiem, nagrywanie CD to nagrywanie CD. Może masz odtwarzacz SACD? https://pl.wikipedia.org/wiki/Super_Audio_Compact_Disc














Dodatkowo dokupiłem też akcje Ursusa - myślę, że w najbliższym czasie będzie hype na niego.
Korekta na WIGu chyba się skończyła.
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
źródło: comment_aAI5sak2GT7GUikt7sgJ8b8bHgW873BT.jpg
Pobierz