Kupilem CDR po 250. Jak myslicie dlugoterminowo spadnie na okolice 200 czy ma szanse podskoczyc? #gielda #cdr
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

czokopedal
- 0
eduardo8822
- 3
@czokopedal: mysle ze wskoczy na 600 zl na luzno
kolin4
- 2
@czokopedal: kuwa wczoraj 3/4 akcji opchnalem bedac na lekkim minusie zeby odkupic na korekcie. Ale az takiej sie nie spodziewalem xD
@krul_europy: NIEEEEEEEE
- 0
@krul_europy: leci ale po wejściu stanów będzie odbicie o kilka procent (a przynajmniej mam taka nadzieje)
@Masc_Dla_Lewaka: w dół
- 3
@pan-audytor: nie no, Wojtkowi to do pięt nie dorastaja
- 7
@tigitall: premiera czegokolwiek w 2020 roku to taniec ze śmiercią. Może się uda a może nie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Jak ktoś czai się na #cdr #cdprojektred to ustawiłbym na waszym miejscu zlecenie kupna na 160,10 PLN
#gielda
#gielda
- 1
Sporo osób, w tym wielu analityków z DM, spodziewało się, że #cdr ma najgorsze za sobą, a wszelkie negatywne informacje w średnim horyzoncie terminowym są w cenie. Po ogłoszeniu Sony, pozostaje jeszcze jednak Microsoft. Zdziwiłbym się, gdyby gigant z Cupertino nie poszedł w ślady japońskiej korpo.
#gielda
#gielda
@Antiax: myślę, że raczej szans nie ma na zdjęcie z xboxa, CDR ma dużo lepsze relacje z MS, niż z Sony.
- 1
@Argonix: Nie wydaje mi się, żeby decyzja Sony była podjęta przez nich arbitralnie. Prawdopodobnie jest to stanowisko wypracowane ze spółką. Za chwilę pojawią się naciski na MSFT. Lepszym rozwiązaniem byłoby np. zablokowanie sprzedaży tylko na podstawową wersję konsoli, czyli Xboxa One, jeżeli jest to technicznie możliwe.
- 9
A teraz na serio i bez beki do mireczków posiadających akcje #cdr
Ustawcie sobie zlecenie sprzedaży na +10% tej wartości co kupiliście, no chyba że któryś trafił na samej górce to sorry. W ciągu roku jeszcze będzie skakać kurs i na pewno wam się trafi sprzedaż a zysk 10% w ciągu roku jest akceptowalny moim zdaniem. Spójrzcie na to chłodno jak ja i nie emocjonujcie się że coś straciliście -
Ustawcie sobie zlecenie sprzedaży na +10% tej wartości co kupiliście, no chyba że któryś trafił na samej górce to sorry. W ciągu roku jeszcze będzie skakać kurs i na pewno wam się trafi sprzedaż a zysk 10% w ciągu roku jest akceptowalny moim zdaniem. Spójrzcie na to chłodno jak ja i nie emocjonujcie się że coś straciliście -
- 1
@deni28s: polecam się
- 0
Ustawcie sobie zlecenie sprzedaży na +10% tej wartości co kupiliście, no chyba że któryś trafił na samej górce to sorry. W ciągu roku jeszcze będzie skakać kurs i na pewno wam się trafi sprzedaż
@kRz222: złota rada zwłaszcza dla tych co kupili po 450 zł, NA PEWNO zobaczymy cdpr po 495 jeszcze w tym roku, co może pójść nie tak?
Patrz jak wygląda kurs spółki która jest pękającym balonem a
źródło: comment_1608282786Sdp2piJhKtLzS4zoUXuXVq.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 3
- 118
@SARS-Cov2: Nie każdy ma czas spędzać dzień grając. Niektórzy mają życie i pracę.
- 35
@SARS-Cov2:
1. Ciężko porównywać ze sobą dwa dni tylko - mała próba statystyczna. Poczekałbym z tendencjami do jednego tygodnia. Poza tym logiczne, że na początku wszyscy grają, potem się to rozłazi. Ludzie mają pracę i zostaje tylko weekend na granie.
2. Steam to nie jedyna platforma gdzie kupują - jest też GOG. Dolicz też konsole.
3. Część z tych zakupów poszło jako prezenty na święta?
4. Ludzie czekają na poprawki
1. Ciężko porównywać ze sobą dwa dni tylko - mała próba statystyczna. Poczekałbym z tendencjami do jednego tygodnia. Poza tym logiczne, że na początku wszyscy grają, potem się to rozłazi. Ludzie mają pracę i zostaje tylko weekend na granie.
2. Steam to nie jedyna platforma gdzie kupują - jest też GOG. Dolicz też konsole.
3. Część z tych zakupów poszło jako prezenty na święta?
4. Ludzie czekają na poprawki
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez użytkowników forum bankier pl nagan i czarodziejka . Wierząc w ich przemowy, uwierzyłem że CDR będzie ciągle rosło nawet do poziomu 800 zł minimum. Kupowałem akcje cd projekt po 430 zł... Kupiłem je za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 81 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się
- 2
- 4
@benzdealer: zapomniałeś dodać #pdk (mam nadzieję)
- 0
- 937
@niemamnasmsy chyba musze podpisywac te memy
@niemamnasmsy: bekłem bo już byłem świadkiem takiej sytuacji xD
@SARS-Cov2: To uczucie kiedy stoisz na peronie i machasz bezradnie...
@SARS-Cov2: weekend się skończył. A wynik ciagle rekordowy dla steam
- 1
@NieBojeSieMinusow: W CS-a w tej chwili gra wiecej ludzi niz Cyberpunka, oczywiscie dzisiaj jest poniedzialek i dlatego mniej gra :P
















