#pociagdozyskow #cdr #cdprojektred #inwestycje #analizatechniczna
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Czo ty się wydarzyło w ostatnie 2 dni? Efekt #rdr2 ? Jeszcze trochę i przełamiemy trend spadkowy.
#pociagdozyskow #cdr #cdprojektred #inwestycje #analizatechniczna
#pociagdozyskow #cdr #cdprojektred #inwestycje #analizatechniczna
źródło: comment_B56p1f7VTjbkvpmUI7s2Sc8sApXeh7MJ.jpg
Pobierz- 2
@bzam: jakbym miał malować wykres to coś takiego bym się spodziewał. Jak ten scenariusz będzie się realizował to wejdę. W skrócie:
Dziś jeszcze rośniemy. Potem gasimy euforie i domykamy lukę weekendową. Potem odbitka z fałszywym wybiciem z trendu spadkowego. Dochodzimy do High na poziomie 170-174. Potem korekta i spadamy na poziom domknięcia luki - tam odbijamy od górnego ograniczenia trendu spadkowego i lecimy do góry.
Alternatywnie nie będzie 2 dołków,
Dziś jeszcze rośniemy. Potem gasimy euforie i domykamy lukę weekendową. Potem odbitka z fałszywym wybiciem z trendu spadkowego. Dochodzimy do High na poziomie 170-174. Potem korekta i spadamy na poziom domknięcia luki - tam odbijamy od górnego ograniczenia trendu spadkowego i lecimy do góry.
Alternatywnie nie będzie 2 dołków,
źródło: comment_ntkrz0nRcXrOsM3nQ9620ZzLFIddounZ.jpg
Pobierz- 2
- 1
@Precypitat: teraz obczaiłem PLW - 125zł O.o CDR 151zł, F51 27zł -
nad farmą można się jeszcze zastanowić, aby sprzedać gdzieś przed premierą bo w sukces jednak nie wierzę.
Może i dobrze ta gra momentami wygląda ale po co w to grać jak ma się do wyboru BF, PUBGa albo teraz nowego CODa.
nad farmą można się jeszcze zastanowić, aby sprzedać gdzieś przed premierą bo w sukces jednak nie wierzę.
Może i dobrze ta gra momentami wygląda ale po co w to grać jak ma się do wyboru BF, PUBGa albo teraz nowego CODa.
- 0
@Czarny_Klakier: duze ryzyko, duza szansa na wygrana - dla mnie to bylo duzo mniejsze ryzyko niz szal na cdr przy poziomach 170-220 :P (przy czym cdr ile moze urosnac? ze 20%?)
konto usunięte via Android
- 5
- 6
@wbutachorangutan: dalej mocno przewartościowane
@wbutachorangutan: zemsta andrzeja
@Cybher1: kupuj
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@przyzwoity: wzrośnie albo spadnie
@przyzwoity: @glupiazielonka: Patrząc na to że szeroki rynek sobie dzisiaj słabo radził to nic wielkiego że spółka która od jakiegoś czasu jest w trendzie bocznym spadła o 1%
Raczej nikt się specjalnie nie przejął.
Raczej nikt się specjalnie nie przejął.
- 3
GRUBY ŁADUJE DO WORA, ZARAZ POTEM BĘDZIE ODPAŁ. KTO NIE WSIĄDZIE TEN ZOSTANIE Z NICZYM!!!!!1
- 3
@Stah-Schek: prawie jak bankier.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) - serio to w zastanawiam się czy nie spadać. Firma jest na kosmicznych wycenach. Nie bardzo mają kogo "prześcigać" na GPW w kwestii kapitalizacji. Jak na razie brak nowych info jako paliwo. Osobiście mocno obserwuje i zastanawiam się na realizacją.
- 3
#cdr to nie koniec świata :) dla odmiany po "czerwonym piątku" zobacz co się dzieje tu: https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=CREEPYJAR było 88 w piątek wieczorem, od rana od dziewiątej 102, teraz widzę 112 i ciągnie rośnie. Mam nadzieję, że dobije do 200 do połowy tygodnia :D:D:D czyli jednak da się jeszcze znaleźć rodzimą spółkę z dobrym peakem :D :D :D Jaram się :D:D:D:D Podobno gra nawet całkiem całkiem.
#gpw #gielda
#gpw #gielda
źródło: comment_5CkvEolhgY5uCxNUJM6uSat4RoknxuYW.jpg
Pobierz- 1
@regis_uszatek: dowolny duży gracz może w kilku zleceniach wywieźć ulicę wierzącą w analizę techniczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@regis_uszatek: zadzwoń do JP Morgana... że sporo ludzi w pl wychodzi, że powinno lecieć w dół i chcą sprzedawać... ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ci wywiozą na 300, uprzednio skupując akcje z rynku po 120..
- 30
:'(
źródło: comment_ELn6rZb4Lim2Ma3PIYivp6XDZjGjT1lC.jpg
Pobierz- 26
@Variv: DAWAĆ WYKRES CZTERODNIOWY SPÓŁKI WIG20 I PISAĆ, ŻE KURS LECI NA PYSK xDDDD
źródło: comment_5Y0c8tUtnTNLsZ2cjGlvif2P7Znyja3o.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@stolichnaya: jest korekta na całej gpw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
Kto zdążył wsiąść?
Gdzie są te Mirki co pisali przy 180, że ludzi zostali nabici w butelkę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cyberpunk2077 #cdr #cdprojektred #gpw #gielda #pociagdozyskow
Gdzie są te Mirki co pisali przy 180, że ludzi zostali nabici w butelkę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cyberpunk2077 #cdr #cdprojektred #gpw #gielda #pociagdozyskow
źródło: comment_e9CogV1zjYOxd4NE2lKjf79icYIWMr3B.jpg
Pobierz@przyzwoity: Jak dla mnie to będzie spora jazda w dół. No zobaczymy.
@przyzwoity: No i się myliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co nie zmienia faktu że pozostanę sceptykiem odnośnie sprzedaży tej gry, ale na to przyjdzie nam poczekać pewnie do grudnia 2019
- 5
Jak myślicie, pora na wyjście z CDR na jakiś czas? Nie pokazali za dużo, kurs jest mocno dopompowany, a w perspektywie brak konkretów na najbliższy miesiąc, może dwa. Od wiedźminów minęło sporo czasu, a jedynym konkretem jest założenie nowej spółki nastawionej na rynek mobilny - zapytałbym na bankierze, ale tam jest takie rakowisko na forum, że szkoda strzępić klawiatury ;)
Jakie inne spółki w gamedev budzą wasze zainteresowanie w konkteście inwestycji? ultgames
Jakie inne spółki w gamedev budzą wasze zainteresowanie w konkteście inwestycji? ultgames
@ZaplutyKarzelReakcji:
Jakie znaczenie ma niby C/Z w spółce, która ma dopiero 3 lata, a zysk osiąga od zeszłego roku. Dynamika wzrostu wygląda tak, że za II Q 2018 wyciągnęła prawie tyle co za cały 2017 rok i połowę więcej niż za IQ 2018. Do końca roku wydają kilka tytułów + wrzucają własną produkcję
sprawdź C/Z dla ULT. 60% w jeden miesiąc to dla mnie za duży wzrost, żeby teraz wchodzić.
Jakie znaczenie ma niby C/Z w spółce, która ma dopiero 3 lata, a zysk osiąga od zeszłego roku. Dynamika wzrostu wygląda tak, że za II Q 2018 wyciągnęła prawie tyle co za cały 2017 rok i połowę więcej niż za IQ 2018. Do końca roku wydają kilka tytułów + wrzucają własną produkcję
- 7
Patrzę na dzisiejszą wycenę #cdprojektred i zastanawiam się kiedy w końcu przywali korektą. Nie znajduję argumentów dla 212zł na tej spółce w tym momencie...
#pociagdozyskow #gielda #gpw #cdp #cdr
#pociagdozyskow #gielda #gpw #cdp #cdr
#cdr w kontynuuje spadki. Jak oceniacie #pociagdozyskow do jakiej wartości poleci korekta?
Pytam bo planuje dokupić kilka jednostek CDR.
Pytam bo planuje dokupić kilka jednostek CDR.
kapitalizacja spółki to ponad 2 mld
@DeJotWu: No pewnie, że ponad 2mld, o jakieś 17mld ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
- 0
@LaserowaDzida: no ja wiem, ale trzymanie przez 2 lata akcji aż do takiej wyceny? W sumie można, tylko na grze krótkoterminowej na innych spółkach można zarobić przez ten czas podobnie lub więcej.
Ja sprzedałem CDR na poziomie 125zł, bo miałem dość wahań kursu, poza tym chciałem wejść w 11Bit. Teraz czekam na raport kwartalny, choć już teraz spółka wypracowuje mi zysk
Ja sprzedałem CDR na poziomie 125zł, bo miałem dość wahań kursu, poza tym chciałem wejść w 11Bit. Teraz czekam na raport kwartalny, choć już teraz spółka wypracowuje mi zysk
- 3
Dzisiaj pełne gacie ze strachu albo ewakuacja z #cdprojektred
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
#cdr #gpw #akcje #pociagdozyskow #cyberpunk2077
- 1























Skąd taki optymizm na giełdzie? Coś się ma się pokazać? #cyberpunk2077