Wszystko
Najnowsze
Archiwum

spinor
- 1
#gielda #cdprojektred no i jednak juz oficjalnie 2027 rok nowe DLC, szkoda spodziewałem się jeszce w tym roku, przynajmniej oszczędzimy kasę na programie motywacyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mimik739
via Android- 0
@spinor: mowilem 2027

perpetz
via Wykop- 2
@spinor: ale akcje jebnęły
- 1
#cdprojektred #gielda no i zaczął się rajd na CDP. A ja na peronie
Na dzisiejszym spotkaniu ogłoszą dodatek i kurs wystrzeli czy ogłoszą tylko nową politykę niewypłacania dywidend i spadnie w cholerę?
#cdprojekt #gielda #cdprojektred
#cdprojekt #gielda #cdprojektred
Kurs akcji
- Spadnie 60.3% (41)
- Wzrośnie 39.7% (27)
@lunaexoriens: moim zdaniem ogłoszą dopiero na summer game fest
@lunaexoriens: ale to jest jutro
175
CD Projekt zapowiedział specjalny stream. Może ogłosić DLC do Wiedźmina 3

CD Projekt po raz kolejny rozgrzał nastroje inwestorów i graczy oczekujących na DLC do Wiedźmina 3. Czy rynek słusznie interpretuje sygnały spółki? Rozstrzygnięcie już jutro.
zTo Znalezisko było promowane w ramach usługi Wykop Poleca przed osiągnięciem wymaganego progu wejścia na Stronę Główną. Obecnie to Znalezisko nie jest już objęte promocją.
Info- 33
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
#cdprojektred #gielda dywidendy w tym roku nie będzie w zamian za to nie zostanie wypuszczony DLC do W3
Rok temu przyjęli jakąś nowa strategie długoterminową z tego co pamiętam i mieli w planie płacić dywidendy co rok. W tamtym roku było to skromne 1 pln na akcje.
IMO nie ma sensu żeby płacili dywidendy ale tak to wygląda na GPW jeśli chodzi o dywidendowych arystokratów :D
Rok temu przyjęli jakąś nowa strategie długoterminową z tego co pamiętam i mieli w planie płacić dywidendy co rok. W tamtym roku było to skromne 1 pln na akcje.
IMO nie ma sensu żeby płacili dywidendy ale tak to wygląda na GPW jeśli chodzi o dywidendowych arystokratów :D
#gielda #cdprojektred ja się pytam gdzie obiecany trailer wy naganiacze, oddajcie moje 100zl
@ProfesorP1ZDAN: na spokojnie, zaraz sie rozkreci (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) jakoś w czerwcu albo na grudzien - game awards.. lecz kurs pewnie wybije jeszcze w tym miesiącu, bo pod koniec maja sa wyniki redow
@ProfesorP1ZDAN: przełożony na 5 czerwca
#wiedzmin3 #cdprojektred #wiedzmin
Jakiego legendarnego, jakiego dodatku...?
Oświadczam nie ma żadnego dodatku, dodatek wymyśliliście wy, preordziarze!
Jakiego legendarnego, jakiego dodatku...?
Oświadczam nie ma żadnego dodatku, dodatek wymyśliliście wy, preordziarze!
źródło: wiedzminow_dwoch
Pobierz- 29
Dokładnie 11 lat temu wyszła najlepsza gra na świecie
#informacje #gry #cdprojektred #cdprojekt #wiedzmin #wiedzmin3
#informacje #gry #cdprojektred #cdprojekt #wiedzmin #wiedzmin3
źródło: 1000134095
Pobierz@ProstyKrzywy: Najlepszą będzie ją można nazwać dopiero jak wyjdzie dodatek. Nie wcześniej, bo spoczną na laurach i nigdy go nie wydadzą.
@ProstyKrzywy: następcą h3 jest hd mod i hota xd
- 55
- 41
źródło: 1000004755
Pobierz- 4
@stanley-fieldmaster: akcjonariuszom
@Frogi: Raczej już za późno. Gdyby miało wyjść w najbliższych miesiącach, to już by to ogłosili. A pod koniec roku nie ma sensu rywalizować z Gta 6
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gielda #cdprojektred czy dzisiaj będzie pompa bo jest rocznica wydania jakiejś starej gierki z Żebrowskim?
- 4
źródło: 1000019029
Pobierz- 2
No hejka #cdr, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło przebicie 280? To nie jest żaden powód. #cdprojekt #cdprojektred #gielda
@nflsteelers: Odpocznij sobie #cdr, przysiądź sobie na moment, nikt Cie nie goni, jak sobie pospadasz do 10, to wielu ludzi bardzo chętnie weźmie Cie pod swoje skrzydła.
2
CD Projekt pracuje nad nowościami? Tajemnicza oferta pracy nad projektem

Poniedziałkowa sesja na warszawskim parkiecie mocno zaskoczyła inwestorów z branży gier. Akcje CD Projekt ponownie straciły na wartości, z kolei Big Cheese Studio zyskiwało. Co wypłynęło na wyceny obu firm?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Facet kupując akcie cieszy się dwa razy: jak kupi i jak sprzeda.
Ja się właśnie cieszę, kupiłem #diagnostyka po 150,60zł.
Zostało jeszcze odrobinę gotówki na 1 pozycję. Co byście nagonili?
Aktualnie w portfelu: #cdprojektred (czekam na Wiedźmina), #xtb, oraz #diag
Ja się właśnie cieszę, kupiłem #diagnostyka po 150,60zł.
Zostało jeszcze odrobinę gotówki na 1 pozycję. Co byście nagonili?
Aktualnie w portfelu: #cdprojektred (czekam na Wiedźmina), #xtb, oraz #diag
źródło: 56ebab94fb1ead74b1edf32db37a54d88f45392caccba3678112aff82f86fedb
Pobierz@CarlChryniszzswics: dino se kup, bedzie pasowal do wynikow diagnostyki
@CarlChryniszzswics: Kruk/Cyberfolks zależy czy chcesz bezpiecznie czy ryzyko. CDPR masz, to pewnie Kruk bardziej pasuje do układanki, ale to nie jest porada inwestycyjna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
























