Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Cheeseburgg
- 3

Cheeseburgg
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
D1xoxoxo
via Zakop- 5
@Cheeseburgg: bo kto w Polsce mieszka to z cyrku się nie śmieje
#zerowaste w wykonaniu #carrefour XD generalnie jestem fanem zero waste i kupuję rzeczy przecenione, ale tym razem czuję się zrobiony w ciula. Coś mnie podkusiło, żeby zdrapać cenę a tu taka niespodzianka.
#oswiadczenie #boldupy #gorzkiezale
#oswiadczenie #boldupy #gorzkiezale
źródło: comment_1662832399glrmDNi9dhRYpR8uHIGXwm.jpg
PobierzTen stolarz ma chyba nierówno pod sufitem! Ależ mnie to striggerowało (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#piekloperfekcjonistow #boldupy #gorzkiezale #oswiadczenie
#piekloperfekcjonistow #boldupy #gorzkiezale #oswiadczenie
źródło: comment_1662317801eEn7h2PraASnvGugSvxUt3.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ChickenDriver: nauczyciele chcą sobie natrzaskać ocen na początku bo potem może być covid albo coś i zdalne
- 4
@Wincyyyyj: Klolejny rok z rzędu COVID przyczyną terroryzowania młodzieży. Żenada.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Miseczki patrzcie jakie złoto, czystym wysyp #spermiarz i #boldupy brzydszych lasek [https://www.facebook.com/groups/120677525029865/permalink/1487203568377247/](http://www.wykop.pl] #facebook #spermiarzalert #stulejacontent
źródło: comment_1662093969pWwMfuPbBwEnLMmaAeDIb4.jpg
Pobierz@Sisal: link nie działa :/
- 32
Mało co mnie tak wkurza, jak zapraszanie tego frędzla Midela do programów biznesowych i robienia z niego króla przedsiębiorczości. Przedsiębiorcą to jest Roman Kluska, Rafał Brzoska albo pani Halinka co ma dwie kwiaciarnie u mnie w okolicy, a nie ten cymbał, co jedyne co potrafi to kupować mieszkania po 100m2 i dzielić je na mikroapartamenty psując rynek, a wszystko to i tak rolując kolejnymi kredytami. Jeszcze wciska ten swój błyskotliwy 'model biznesowy'
źródło: comment_16618587965lfDzKTtrFkmP9XgGvSnzj.jpg
Pobierz- 3
@Humdinger: Już kilka lat temu mówił, że mu się nie chce tego prowadzić, bo za dużo zachodu i lepiej rolować nieruchomości.
Co w tym nieprzedsiebiorczego? Kasę robi gość ,a ciebie coś kluje@Amatorro
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Cheeseburgg: ah nie ma to jak zbiórka na ukrainę i podziękowania dla pracowników, a potem widzisz co w jakiej cenie się wysyła na ukrainę robiąc w--------e marże (。◕‿‿◕。)
- 0
@Cheeseburgg: Hehe brzmi jak moje korpo w 100% ale nasza zbiórka na wyjeździe ma być na wyprawki szkolne. Edit; choć w sumie te wypraki to też dla dzieci xd.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@ChickenDriver: W hurcie to już 1,20zł drożej :(
- 1
Sytuacja na rynku aut uzytkowych nie byla wesola juz od dluzszego czasu, ale to co sie o--------a ostatnio to juz mi slow barkuje.
Pierwszy przyklad z brzegu
https://www.otomoto.pl/oferta/iveco-daily-35s18-autolaweta-iveco-daily-serwisowana-w-iveco-ID6ERnAr.html
Prawie
Pierwszy przyklad z brzegu
https://www.otomoto.pl/oferta/iveco-daily-35s18-autolaweta-iveco-daily-serwisowana-w-iveco-ID6ERnAr.html
Prawie
@bigger: jak nie pasuje to mozna zawsze poczekać 16miesiecy na nowy za 180k netto
- 0
@panzerschokolade: Typowy offtopic laika, któremu ktoś wytknął brak wiedzy :P
Dostałem z pracy Samsunga Galaxy a52 5g, niby spoko, darowanemu koniu w granku do twarzy, ale o ja cię p------ę XD Muli to strasznie, zacina nawet przy przewijaniu menu aplikacji, a ostatnio odmówił ładowania bo zawilgocenie gniazda ładowania XXXXD w życiu czegoś takiego nie słyszałem. Ja w p---u km od domu na wakacjach, całe szczęście, że miałem elektryczną pompkę do materaca i przedmuchałem ten port. Zadziałało, ale nigdy o czymś takim nie
źródło: comment_1661373725y2U32u0Fq6WJVddg6z1NXU.jpg
Pobierz- 1
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: no tak bardziej 1300 zł, właśnie jestem na etapie poszukiwanie czegoś lepszego, a ten siup do szuflady. Zawsze 2 pracy dawali eski od Samsunga i było spoko. Ostatnie s7 używałem 4 lata i nie miałem uwag. Tutaj natomiast jakiś dramat.
M23 jest całkiem spoko z półki dla pospólstwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@ChickenDriver: hulajka ma sens jak jedziesz krótko a ten sam odcinek samochodem to mega korek lub na piechote zajmie to kupę czasu. Liczy się czas, nie dystans.
@ChickenDriver: Hulajka to ma sens jak się ma prywatną. Od sierpnia ubiegłego roku swoją przejechałem już 2200km. Koszt zakupu zwrócił się już w połowie. Plus w moim przypadku duża oszczędność czasu przy powrotach z pracy, bo mieszkam w mocno zakorkowanej okolicy.
#zeby #dentysta #stomatolog #ortodoncja #chirurgia
#stomatologia #aparatnazeby #tramal #leki #lekarz #sluzbazdrowia #boldupy #przesrane #niebieskiepaski #rozowepaski
Miałem wycinaną dolną ósemkę (ząb czesciowo zatrzymany - obrocony o 90st i lekko wystawal) wczoraj. Zabieg trwal max 20min. Niby dobry stomatolog. Mam szwy. Wczoraj po zejściu
#stomatologia #aparatnazeby #tramal #leki #lekarz #sluzbazdrowia #boldupy #przesrane #niebieskiepaski #rozowepaski
Miałem wycinaną dolną ósemkę (ząb czesciowo zatrzymany - obrocony o 90st i lekko wystawal) wczoraj. Zabieg trwal max 20min. Niby dobry stomatolog. Mam szwy. Wczoraj po zejściu
źródło: comment_16608480053vYZSwdJXm8SoTHT4CIlA6.jpg
Pobierz@LadnyChlopczyk: Ja dostałem receptę na ketonal po takim zabiegu a ty Apap łykasz?
- 3
@LadyMartini: @dodo_: @Raptrax: @pomaranczowyogorek: @srgs: @qwdas435: To takie podsumowanie, jakby kogoś interesowało. W środę było wycinanie chirurgiczne zęba. Czwartek i piatek najgorszy ból. Sobota już spoko, wzialem tylko ibuprom raz, w niedzielę dzisiaj juz nie ma bólu, tylko twarda gulka zostala na żuchwie i już nie potrzeba przeciwbólowych. W piątek jeszcze bylem na laserze i idę też w poniedziałek (jutro).
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2141
Kacap odgraża się po zakazie wydawania wiz, nam też się dostało ;)

A jednak doopka piecze. Młody, jeszcze głupi, zestarzeje się, głupi pozostanie ;)
z- 199
- #
- #
- 0
#pila Mieszkam w pobliżu stadionu powiatowego i już dość mam tych imprez starosty. Po kiego ciula hałasują do północy? Żaden to koncert, tylko puszczanie na pełną p---ę wątpliwej jakości muzyki dla garstki ludzi, która została.
#boldupy #oswiadczenie #wielkopolska
#boldupy #oswiadczenie #wielkopolska
Różowe i simpy zgłaszają mi posty?? Zniknął mój wpis o tym, jak pokazałem różnice w typach facetów jakie wybierają kobiety, gdzie laski wolą narzekać na przystojniaków zamiast zmniejszyć wymagania. Czyżby żyłka zaczęła pękać i zaczęła boleć wszystkich rzeczywistość? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #boldupy
#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #boldupy
- 3
@Pralko-suszarka: Kobiety wciąż zaklinają się że nie chodzi o wygląd a charakter, podczas gdy wybierają przystojniaków z charakterem dzbana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dalej jak w lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dalej jak w lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
























