Wpis z mikrobloga

Pomyślałem, że wezmę sobie L4, w #pracbaza, bo coś mnie wzięło i mam katar i inne takie.

No ale potem złapałem za kalkulator ile to będzie mnie kosztowało i stwierdziłem, że mnie nie stać.

#!$%@? przez podwyżki w ciągu ostatnich 12 miesięcy moje średnie wynagrodzenie będzie dużo niższe niż obecnie.

Od tego się odejmuje składki i to podzielić na 30 a nie na 22 czyli tyle ile dni we Wrześniu i od tego dopiero 80%.

Wyszło mi dziennie 100zł brutto mniej niż #!$%@? realnie zarabiam xD Wynagrodzenie L4 to wałek.

Przecież kogo na to #!$%@? stać? #!$%@? niech chorują w biurze. Mnie na to nie stać.

#boldupy #gorzkiezale #oswiadczenie #pieniadze
  • 45
@somskia: Covid - to sobie poradzą i nie zejdą. Mnie też w pracy ktoś zaraził przecież bo nigdzie indziej nie byłem. Wziąłbym zdalną ale odłączyli opcje logowania sie z prywatnych kompów a na laptopa jestem 4-ty w kolejce przy tempie 1 laptopa na rok xD
@taktoto ale to chyba działa jak masz stawkę godzinową a nie jak masz wpisane stawkę miesięczną. Kolega w pracy mi tak ostatnio powiedział ale jeszcze tego nie weryfikowałem xd