Wpis z mikrobloga

Proces gwarancyjny to jest kuźwa plucie ludziom w twarz, szczególnie w odniesieniu do niedrogich przedmiotów.

Mam lampkę Mactronic WallE która zaczęła się sama wyłączać po paru minutach albo od delikatnych wstrząsów (wystarczy przejechać po krawężniku - i lampka się wyłącza) - więc jest w zasadzie bezużyteczna.

Jest sezon jesienny, jest szaro i paskudnie, deszczowo i kiepska widoczność.

Oczywiście muszę ją teraz wysłać na własny koszt i czekać dwa tygodnie na rozpatrzenie reklamacji. Teraz w zasadzie najbardziej opłaca mi się kupić po prostu nową lampkę.

Dlaczego tacy kuźwa Niemcy przy trenażerze za 1000euro potrafili napisać "to Pan nam wyśle, prześle dowód nadania a my tego samego dnia wysyłamy Panu nowy trenażer na gwarancji"...

#reklamacja #gwarancja #mactronic #rower #rowery #boldupy #gorzkiezale
  • 12
Napisałbym: zachciało Ci się chińszczyzny to masz, było wybrać polskiego producenta... O ty niedobry, niepatrioto itp.itd.

Ale nie, czekaj... To polska firma. Dzięki z ostrzeżenie, bo przymierzałem się.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: no ja tak się bujałem z pompką od SKS. Dostałem połamaną, więc poszedł zwrot. Dostawca zapomniał wysłać, więc czekałem trzy tygodnie. Znowu przyszła pęknięta, ale w mało znaczącym miejscym miejscu. Uznałem że szkoda mi czasu, bo potrzebuję pompki, a potem i tak mnie tydzień nie było bo wakacje. Minął tydzień, a zawór przestał działać. Oczywiście pudełko dawno wyrzucone, więc nie miałem nawet jak jej wysłać.

Nie zawsze zwrot to taka
@PanBulibu: hmm, nie wiem czy wczoraj nie miałem identycznego problemu z moją lampką. jestem praktycznie pewien, że przed ruszeniem ją włączyłem i migała, ale po powrocie nie świeciła jak podjechałem pod dom. W pierwszej kolejności kwestionowałem własną pamięć. Mam szczęście, bo kupiłem zestaw w sklepie stacjonarnym i jak przednia nie świeciła, to po prostu podjechałem i bez okazania paragonu mi wymienili na sprawną.


@holan: no formalnie to jest Polska firma,
Wozisz się po mojej okolicy, to może kojarzysz czy gdzieś kupię łatwo taśmę obrysową? Chciałbym wyciąć z niej nieco detali odblaskowych do naklejenia na rower


@eloar: niestety nie pomogę, nigdy czegoś takiego nie kupowałem :(

@krabozwierz: ale czujesz porównanie? Wahoo z Niemiec nie miało problemu wysłać mi trenażer za 1000euro a polska firma boi się zadbać o klienta produktem za 60 zł xD
@PanBulibu: Lata temu kupiłem komputerek rowerowy lezyne na amazon.de.
Sprzęt sporo po gwarancji, zaczęła odpadać zaślepka portu USB - częsty przypadek, bo zaślepka gówniana. Model już nieprodukowany
Napisałem do amazon co z tym fantem można zrobić. Oni mi na to, tu masz etykietę, proszę odesłać a my oddamy kasę. ¯\_(ツ)_/¯
Nauka z tego taka, że czasem lepiej mi kupić elektronikę za granicą
@PanBulibu: Z tymi WallE ostatnio chyba coś jest nie tak. Sam swojego kupiłem w 2019 i nie mam z tą lampką żadnych problemów + jak ktoś ze znajomych pytał, to polecałem. Ostatnio 2 osoby narzekały, że w tym roku te lampki kupiły i że same z siebie zaczęły im się wyłączać w losowych momentach :/
że same z siebie zaczęły im się wyłączać w losowych momentach :/


@x12: no właśnie o tym mówię :( Dramat, jedziesz wieczorem i trzeba co chwilę sprawdzać czy świeci.
@PanBulibu: to ja polecę sklep trimark jeśli chodzi o reklamację. Czujnik kadencji za 90 zł zepsuł się, wysłałam na swój koszt, po tygodniu miałam dwie klasy lepszy czujnik o wartości 180 zł, wysyłka na koszt sklepu. Nie zawsze jest tak źle w Polsce też się uczą