Wpis z mikrobloga

odwiedzilam ostatnio najbardziej popularny w polsce #cyrkzalewski , gdyz mocno sie promowali z okazji ich 30 jubileuszu istnienia
dla reklamy moje krotkie nagranie z eventu https://www.tiktok.com/@hrbpct/video/7142244493847170309?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7104604037983454725
ku mojemu zaskoczeniu bilety kosztowaly az 60zl, lyzka cukru zwana wata cukrowa 20zl oraz w tej samej cenie garstka ziaren kukurydzy, szerzej znana jako popcorn
nie zrazilo mnie to, a wrecz zochociło, bo 60zł za bilet to już chyba jakieś show i cóż
konferansjerzy w smokingach i huczne slowa o NAJWIEKSZYM NAJLEPSZYM I NAJPOPULARNIEJSZYM cyrku w polsce nie przelozyly sie na jakosc
wystepy trwaly 1.5h, chyba z 5 wystepow, z czego tylko jeden obył się bez wpadki, pomyłki lub żenady
juz nie mowie nawet o tym, ze w XXI wieku ogladamy nadal obrzydliwych, przpitych na morodach klaunów, bijących sie przez DOKŁADNIE 17 minut po mordach
ani o tym, że dmuchany kostium robił show przez 20 minut (mniej zenujace gowno widuje na długiej w #gdansk)
ale naprawde kazda sztuczka byla partaczona, poprawiana albo nie dokonczona
ogolnie omijac szerokim lukiem tak dlugo, az nie zacznac robic doskonalego show jakim sie reklamują, albo nie zmienia brandingu na - robimy chałturę i za to nam płacicie
#cyrk #gownowpis #boldupy #warszawa #rozrywka
Cheeseburgg - odwiedzilam ostatnio najbardziej popularny w polsce #cyrkzalewski , gdy...

źródło: comment_1662982155pbO4pZm2gERHSl0dIxkcDc.jpg

Pobierz
  • 8