Wpis z mikrobloga

HEJ @MglawicaKraba prosiłem cię żebyś wyszedł z piwnicy (podczas naszej rozmowy, o pedofili, gdzie nie widziałeś nic złego w tym, że półnagie dzieci tańczą w klubie ze striptizem I cytowałeś jakiegoś dziadka) i zamiast tego żebyśmy mnie posłuchał, to spędziłeś w niej jeszcze więcej czasu żeby zrobić wpis o mnie? XDDDDD
Plucie na bordowych piwniczaków, to nie tylko przyjemność, ale też obowiązek każdego normalnego wykopowicza (
@crest: Misiu, to nie sala sądowa/kompilator - moja wypowiedź była jednoznaczna. Ja wiem, że ułożyłeś sobie scenariusz rozmowy, a ten zły Mgławica nie chcę się trzymać skryptu, więc ponaginamy rzeczywistość by pasowało, ale to tak nie działa. Potem jest jak zawsze - zostajesz sam, musisz bawić się sam ze sobą i płakać, jak to "złe piwniczaki" zrobiły z Ciebie głuptaska i potem wyglądasz tak:
M.....a - @crest: Misiu, to nie sala sądowa/kompilator - moja wypowiedź była jednozna...

źródło: comment_1664554749ttIkhxia2d9pIdBoTfH9YJ.jpg

Pobierz
@crest: Znowu się powtarzamy? Tak tak Miśku, jeszcze napisz że

wysoki sądzie - mgławica napisał "sa" a nie "są" - a to nie to samo! Ha! Totalna kompromitacja kłamcy


ale w osobnym wpisie - nie zapomnij jak każda konserwa którą dałem na czarno popłakać się jak to zły Mgławica Cię cenzuruje.

I powodzenia z odzyskaniem tego bordo - z tą aktywnością na pewno Ci się uda (aczkolwiek mała rada - dodaj